reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

🍂🍁Wrześniowe kreski🍂🍁

reklama
Nie. Zrobiłam test już parę dni temu i był biały, i chociaż to był jakiś 9 dpo to stwierdziłam że już nic z tego nie będzie, tym bardziej, że brzuch już bolał i pms wleciał. Okresu póki co nie dostałam, ale nadal czuję że przyjdzie lada moment.
jestem idealnym przykładem na to, że nie warto tracić nadziei🤞 miałam już wpisany nawet okres, a jednak zmieniło się. Trzymam kciuki za Ciebie ❣️
 
A czy któraś z Was jeszcze nie testowała, ale czuje, że może być w ciąży? Że jest jakoś inaczej niż zwykle? ☺️
ja się czuję inaczej ale nie wiem czy to nie kwestia odstawienia anty. Chociaż moje ciało zawsze błyskawicznie wraca do cyklu i działa jak w zegarku.
Miałam dwa dni plamienia dość ciemnego, i ból piersi. Z pierwsza córka tak wyglądała implantacja.
Aczkolwiek nie nastawiam się bo to dopiero 1 cykl starań i być może poprostu hormony świrują. Za tydzień będę wiedziała coś więcej 😀
 
Dziewczyny u mnie od wczoraj progesteron w globulkach i dziś ani kropelki krwi. Test dziś jeszcze ciemniejszy. Mam nadzieję, że wszystko będzie dobrze, stres mam okropny, nie mogę w ogóle spać w nocy. Następną wizytę u lekarza mam 20 września, wtedy zrobi mi usg i założy kartę jeśli wszystko będzie ok. 🫣
No i pięknie 💜 niech się okruszek zadomowi a ciąża przebiega wzorowo🥰
 
Nie. Zrobiłam test już parę dni temu i był biały, i chociaż to był jakiś 9 dpo to stwierdziłam że już nic z tego nie będzie, tym bardziej, że brzuch już bolał i pms wleciał. Okresu póki co nie dostałam, ale nadal czuję że przyjdzie lada moment.
9 dpo to jeszcze wcześnie, wpisałam negatywa, ale jak sytuacja ulegnie zmianie (🤞) to dawaj znać!
 
reklama
Dziewczyny a są jakieś naturalne sposoby jak podnieść progesteron ? Bo w zasadzie im lepiej staram się odżywiać i dbać o swoją psychikę to jest gorzej. W kwietniu prog 15,90 a teraz 5,20 oczywiście proga sobie jutro powtórzę bo mogłam za wcześnie badanie zrobić. Ale jak to kobieta martwię się na zapas
 
Do góry