reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

🍂🍁Wrześniowe kreski🍂🍁

Zrobiłam jeszcze estradiol bo czytałam m, że to robi się z progiem… teraz już wiem że nie. Ale chyba na fazę lutealna jest dobrze ?
 

Załączniki

  • IMG_2953.jpeg
    IMG_2953.jpeg
    36,9 KB · Wyświetleń: 48
reklama
Testy z Domowego Laboratorium też można wrzucać do Premom, tylko wtedy w zakładkę Others 😉 Ale działa dokładnie tak samo i dużo dziewczyn tutaj tak robi.
Więc to już kwestia co @Anexandra Ci się bardziej opłaca w danym momencie. I DL, i easy@home są dobre, tylko ważne żeby nie zmieniać w trakcie cyklu 🙂
dziękujesz informację. Zamówiłam Domowe Labolatorium
 
Dziękuję! Greckie wakacje, zamierzam wycisnąć z nich jak najwięcej nawet w okres 😂 ten zawsze przychodzi nie w porę.


Kurcze, jak mamy pecha w życiu to może piątek 13 na przekór okaże się być szczęśliwy ;)

Hej! Fajnie Cie widziec, że wróciłaś po rodzeństwo. Życzę, żeby tym razem było szybko i bezproblemowo 💚
Jak ten czas leci, przed chwilą widziałyśmy się na wątku ivf, przecierałaś mi szlaki..
Zazdro takich wakacji🙂 a może okres się rozmyśli i nie przyjdzie wcale✊✊
Żeby ten pech wkońcu odpuścił! 😃
 
A jak z zupami? Je, lubi? Ja przy anemii robiłam sobie bombe witaminową w postaci zupy krem brokułowej z ciecierzycą i mój mąż jest teraz jej największym fanem. W zupach, kremach możesz przemycić masę warzyw.
I może są jakiekolwiek warzywa, które toleruje? Smaki jakie lubi?
Częściej jadą drugie dania, ale zupy lubi. Tak- dobry pomysł, będę częściej gotować takie warzywne. Znalazłam przepis na zupę z ciecierzycy, nawet koleżanka ostatnio chwaliła, robiła pierwszy raz. Co do brokuła to niestety przez gardło mu nie przejdzie😅 a po sałacie: "mu się odbija" tak twierdzi😂
Z surowych warzyw lubi pomidora i paprykę, a w ramach surówek najchętniej codziennie jadłby tylko ogórki kiszone😆
 
Częściej jadą drugie dania, ale zupy lubi. Tak- dobry pomysł, będę częściej gotować takie warzywne. Znalazłam przepis na zupę z ciecierzycy, nawet koleżanka ostatnio chwaliła, robiła pierwszy raz. Co do brokuła to niestety przez gardło mu nie przejdzie😅 a po sałacie: "mu się odbija" tak twierdzi😂
Z surowych warzyw lubi pomidora i paprykę, a w ramach surówek najchętniej codziennie jadłby tylko ogórki kiszone😆
zrób mu zupę meksykańską, mój kocha 😅
 
reklama
Do góry