reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

🍂🍁Wrześniowe kreski🍂🍁

reklama
Hej dziewczyny , ja dzisiaj idę na pierwszy monitoring w tym cyklu ,jestem w 10 DC , 3-7 DC była Lametta , także trzymajcie kciuki żeby tam był jakiś pęcherzyk , i po oczywiście dam znać ☺️
Trzymam✊✊
Wpisać Cię narazie na ławkę? Czy podasz orientacyjnie datę testowania?🙂
 
Dodam jeszcze, że dzisiaj ostatni dzień sierpnia, więc rozmowy staraczkowe prowadzimy jeszcze na wątku sierpniowym u @morticia_adams , tutaj przechodzimy jutro, ale już dziś można się zapisywać na testowanie i nowe dziewczyny zachęcam do przedstawienia się 🙂
 
Wpisane. Zdaje się , że jesteś tu nowa. Czy możesz napisać kilka słów o sobie i o staraniach?🙂
Pewnie :) mam 31 lat, staramy się o drugie dziecko, na razie 3 cykl. Mam córeczkę 6 letnią. Jestem z woj. Łódzkiego, pracuje jako nauczyciel wf. Od jakiegoś czasu zaglądam tutaj ale dopiero teraz odważyłam się napisać. :)
 
Hej! Jestem nowa na tym wątku, na forum nie (wrześniowe mamy 2017). Mam 31 lat i mieszkam pod Poznaniem. Po toksycznym związku i bardzo ciężkich przejściach, jestem aktualnie szczęśliwa mężatką.
W sierpniu odstawiłam antykoncepcję i staramy się z mężem o dziecko, chociaż jak narazie staramy to może za duże słowo , narazie regularnie współżyjemy i czekamy co się zdarzy.
Pierwsza moja ciąża to wpadka jedyna w życiu która okazała się być idealnie w dni płodne, pierwsze dziecko mam z innym partnerem więc jestem ciekawa jak teraz będzie to znaczy czy również z taka łatwością zajde w ciążę.
Test będę wykonywac 14 września jeśli nie dostanę @. Witam wszystkich super po 7 latach wrócić na to forum :)
 
Ostatnia edycja:
Hej! Jestem nowa na tym wątku, na forum nie (wrześniowe mamy 2017). Mam 31 lat i mieszkam pod Poznaniem. Po toksycznym związku i bardzo ciężkich przejściach, jestem aktualnie szczęśliwa mężatką.
W sierpniu odstawiłam antykoncepcję i staramy się z mężem o dziecko, chociaż jak narazie staramy to może za duże słowo , narazie regularnie współżyjemy i czekamy co się zdarzy.
Pierwsza moja ciąża to wpadka jedyna w życiu która okazała się być idealnie w dni płodne, pierwsze dziecko mam z innym partnerem więc jestem ciekawa jak teraz będzie to znaczy czy również z taka łatwością zajde w ciążę.
Test będę wykonywac 14 września jeśli nie dostanę @. Witam wszystkich super po 7 latach wrócić na to forum :)
Witaj! Dzięki, że się przedstawiłaś. Witamy na pokładzie. Oby w tym miesiącu wiadomość o ciąży dopełniła tego szczęścia 🙂 Niech się dzieje. Wpisane🙂
 
Tak patrzę, że w sumie nie napisałam nic o sobie. U mnie jakiś większych starań jeszcze nie było, jedynie przez dobrych parę miesięcy bardziej żyliśmy na zasadzie „ co ma być to będzie” i nie uważaliśmy (jednak w mojej głowie była ciągle nadzieja) . W tym miesiącu się „ oficjalnie” staraliśmy. 🤞
 
reklama
Do góry