reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

🍂🍁Wrześniowe kreski🍂🍁

reklama
Jestem po wizycie , Pani powiedziała że lematta dobrze zadziałala , piękny pęcherzyk tym razem na prawym jajniku 25×17 , mamy działać codziennie najlepiej do wtorku , w środę idę sprawdzić czy pękł i od 16 DC zaczynamy duphaston do 30 DC . Co prawda nie jestem jakoś super nastawiona na to że się uda , ale zobaczymy
 
@anyżowa ja kolejny miesiąc na granicy testowania i ławeczki i dlatego trochę jestem mało aktywna, ale wpisz mnie może na 10.09, żebym na legalu mogła czasem coś wtrącić 😉 jeśli uda się nam wyleczyć enterokoki u męża to będziemy podchodzić jeszcze do IUI, ale to najwcześniej dopiero w październiku i jak się nie uda to jesteśmy gotowi na ivf 🙃 wrzesień jest dla mnie szczególnym miesiącem bo w nim właśnie udało mi się zajść w pierwszą (poronioną) ciążę 🥲
Dobrze, że jest plan na najbliższy czas, mimo wszystko liczę na ten wrzesień💪 historia mogłaby się powtórzyć, ale tym razem ze szczęśliwym finałem🙂
I niech te bakterie dadzą spokój facetowi!🍀
Zapisane🫡
 
Staramy się od stycznia tak na pełnych obrotach. Mam dwoje dzieci ostatnio rodziłam w 2013 to już prawie 11 lat temu .
Zrobilam cały panel tsh I mąż trochę za wysokie ale za tydzień lekarz .
12 września jestem umowiona do ginekologa od niepłodności.
Owulacje mam potwierdzona u ginekologa jak ciąży niema tam niema
Dzięki za prezentację🙂, oczywiście daj znać jak będziesz już po wizycie, oby pojawił się skuteczny plan na niej, zaznaczę na pierwszej stronie.
 
Hej :) chcialabym dolaczyc do grupy.

Mam 6cio miesieczna corke I zaczelismy starania o drugie dziecko, aczkolwiek nadal karmie piersia I nie mam okresu, wiec nie wiem czy mialam juz owulacje czy nie 🤷‍♀️
Przy coreczce otrzymalam wrozbe, w ktorej idealnie sie sprawdzilo, kiedy zajde w ciaze, kiedy sie urodzi, plec dziecka, itp.
Powtorzylam wrozbe jakis czas temu I powiedziano mi, ze zajde w ciaze w sierpniu, ale.. no duzo staran nie mielismy, a sierpien moze rowniez byc przyszlego roku 😅

W kazdym razie, prosze zapisac mnie na testowanie 26go wrzesnia.

Trzymam kciuki za wszystkie staraczki 🥰
Cześć! Zapisałam i też trzymam kciuki żeby udało się szybko i córka zyskała rodzeństwo a Ty kolejną pociechę🙂
 
reklama
Do góry