reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

🍂🍁Wrześniowe kreski🍂🍁

reklama
Jak tam kobitki samopoczucie?
Mnie rozłożyło fest. Ale tylko katar i kichanie i jakies 37.5 st.. Także smarkate lata się przypomniały.. 😏
Może z okresem wszystko przejdzie ;d
 
Ufff...dobrze, że zostały wykluczone te kamienie w pęcherzyku. U mnie w rodzinie szło to pokoleniowo moja babcia, mama, siostra miały wycinany woreczek żółciowy z tego powodu, widziałam ile musiały się nacierpieć, plus konieczność trzymania diety. Mnie puki co ten temat nie dotyczy narazie się trzymam i oby tak zostało.
A lekarz coś mówił skąd się mogły wziąć te kłucia w żebrach co miałaś ?

Przepisałam na testowanie😊
Do gastrologa ewentualnie zalecił. Tamten dzień gdzie na wieczór mnie to kłucie wzięło był emocjonalnie bardzo ciężki także nie wykluczam, że mógł to być nerwoból chociaż do tej pory nic takiego mi się nie przydarzyło.
 
U mnie dzisiaj test ściemniał także może coś będzie z tego , wieczorem zrobię jeszcze raz żeby zobaczyć czy ciemniejszy czy jaśniejszy będzie 😅 już chce jutro i potwierdzić że pęcherzyk pękł , żeby mąż mógł trochę odpocząć 😅 wydaje mi się że i tak 3 dni pod rząd to tam już pewnie jest mało tych żołnierzyków 😅
 
Hej, witamy w naszym gronie👋. Trochę tych przeszkód po drodze było...ale najważniejsze,
że wszystko jest już na dobrej drodze 🙂 życzę, aby udało się zatestować jeszcze w tym miesiącu wpisałam Cię na ławkę w razie czego aktualizuj.
A pamiętasz jakie miałaś antybiotyki i na ile na zapalenie endo? Pytam, bo jestem prawie na świeżo ( histeroskopia 3 cykle temu).
Hej, leczyłam się Levoxa 500mg jedna tabletka dziennie i Tinidazolum Polpharma 500mg dwa razy dziennie jedna tabletka przez 14 dni. Dodatkowo miałam dużo probiotyków - trzy doustnie i jeden dwa razy dziennie dopochwowo.
 
reklama
Bardzo nam miło znowu Cię tu mieć, bo Twoja wiedza i osobowości są niezastąpione, natomiast jeszcze milej będzie wykopać Cię na mamusie 😁

Kicking Laura Clery GIF by VidCon
a u mnie nie problem mnie wykopać ;) gorzej z utrzymaniem i zdrową ciążą w rezultacie. Po zajściu zaczną się schody. Także takiego kopniaka definitywnego bym chciała z pozytywnym zakończeniem :D
 
Do góry