reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wrzesień 2014:)

reklama
Witam z rana. Nocka lipna bo Jasiu z nami spał ze wzgledu na gorączkę i wymioty, a on bardzo sie rzuca w nocy i musze czuwać zeby mnie nie kopnął. U mnie skudcze sa ale przechodzą, natomiast z rana podczas.... Zauwazylam ze mam mega dużo sluzu wewnątrz (bardzo mokro). Data fajna, wiec mogl by wyjsc juz uparciuch. Najgorsze jest to ze mąż mi sie tez rozkłada. Mam nadzieje ze specyfiki typu teraflu szybko pomoga.

Z calego serfca gratuluje rozpakowanym i trzymam kciuki za te co dzisiaj beda tulily maluszki. Milego dnia kochane.
 
Ostatnia edycja:
Hejka
Ja właśnie się obudziłam, M poszedł robić śniadanie a ja jeszcze w łóżku tv oglądam. Coś mnie w nocy w głowę ugryzlo, nie wiem co, mam guzka i pobolewa jak dotykam.
U nas mega mgła, zaczyna powoli opadać, w nocy była burza.
W nocy wstawalam chyba ze 6 razy, juz po 6tej czułam się wyspana ale dalej poszłam bo co robić jak wszystko śpi.
Dziś tylko zakupki i będziemy się lenic w domu, jakiś film.
U mnie żadnych skurczów, żadnych boli, nic.

Alpine mam nadzieje ze juz jakoś Ci pomogli w porodzie, trzymam &&& :-)

Któraś się dziś tez rozpakowuje? ;-)

Milej niedzieli :-)
 
Dzien dobry.
ALPINE - mam nadzieje ze tulisz juz malenstwo
ANIU - na kazda przyjdzie pora, niestety niektorym przychodzi dluzej poczekac
Ja pisalabym sie na 16,17.09 ciekawe co na to moje dziecie :cool2: a tak wogole to wszystkich w domu po koleli rozklada przeziebienie, dolaczam sie do bolacych gardel eh - inhalacje poszly w ruch.
 
Oj tak ten wrzesien dla dzieci za dobry nie jest Nati tez nie spokojna i wg jakas taka niby na chorobe niby zmierzla.. I sama niw wiem co z nia robic ;) i ciagle sie upomina zeby uwage zwrocic ;)
 
Ania// może do wieczora się jeszcze coś zadzieje:)

Emalia zdrówka dla rodzinki:tak:

Ja dzisiaj o dziwo tylko jedna nocna pobudka na siusianie była, ale za to od 6 średnio już mi się spało i ok. 7:30 skapitulowałam i wstałam:sorry2:
Jak mnie wkurza ta reklama Gerbera:wściekła/y:
 
witam się niedzielnie, widzę, że sporo Was choruje wraz z dzieciaczkami.. u mnie już mąż wyzdrowiał, córcia również dobrze (dawałam inhalację) i przeszło. U nas 3 dzień super pogoda, ciągle w granicach 25-26 stopni, więc często chodzimy na spacery, to na plac zabaw z córką, to na hulajnogę. Wczoraj byliśmy na grillu u teściów. Dziś mąż chciał jechac gdzieś coś zwiedzac, no ale ja już nie nadaję się na takie podróże, chodzic ciężko i do wc często ganiam siku.. Więc mogę na spacerki tylko na miejscu;-)

Wszystkim chorującym dużo zdrówka życzę!

Alpine mam nadzieję, że już się tak nie męczysz i tulisz już swojego maluszka

Jutro mam ktg, więc będzie widac co i jak bo oznak na poród brak, no ale na ktg wykazuje ciągle skurcze, tylko ja ich wcale nie czuję, myślę, że jak tak będzie to 2 dni przed terminem położą mnie do szpitala czyli 17.09 i jak nie urodzę do 19 (mój termin) to będą pytac się czy podłączac kroplówkę, z córką tak miałam i myślę, że teraz będzie tak samo.. Zobaczę co jutro powiedzą.

Miłej niedzieli.
 
Ostatnia edycja:
Dzien dobry :)
i jak Alicja z tymi grzybami ?

Justi to jakos niepoważny lekarz który mowi o drapaniu sie do krwi !! Ja pamietam ze jak mnie brzuszek awedzial w ok 30 tc to od razu dał mi skierowanie , z info ze to sie s reguły rozwija pozniej ale nie mozna ryzykować, ok teraz macie donoszenie ciaze ale kolezanka pod koniec miała podwyższony wynik i syn jak sie urodził tez miał żółtaczke ...

Kara kochana gratulacje ;*** witamy synka ;)

Maltanka a masz jakiś sposob ba storczyki? Bo mo teraz co prawda pięknie kwitną ale jak opadną to długo sie czeka ba nie ...
Trzymam kciuki za poród Max w sobotę

Ann Nio juz wszystko gotowe jest ;) lozeczko ubrane ciuszki poprzekladane po 5 razy ;) ale maz dalej chory, tyle dobrze ze psiak sie wyleczył.

Bubles nie było tak zle bo wszystko miałam poukładane w pudlach tematycznie wiec wczoraj trzeba było tylko przełożyć ;) wiec po odkurzaniu i prasowaniunkolejnej serii ciuszków poza rozkladaniem rzeczy zdarzylismy jeszcze na mecz podjechać do rodzicow ;)

Ania jak tam dzisiaj?

Anusia ja bym chętnie ale muszę jeszcze zacisnąć nóżki zeby maz sie wykurował do porodu , a jak akcja u Ciebie?

Ann ja wlasnie tez myśle ze teraz z tym kinem łatwiej niz po porodzie, my chodzimy ostatnio dość często nawet w porównaniu do częstotliwości ostatnich czasów ;) fakt przerywam sikaniem ale samo wyjście z domu dobrze robi.

Anusia a u Was jie ma seansów z dziećmi dla matek z dziećmi ? U nas jest cos takiego to u Was pewnie tez.

Wesolutka miejmy nadzieje ze Ola szybko sie przyzwyczai do nowej sytuacji / trzymam kciuki mocno!

Alpine mam nadzieje ze tulisz dzieciaczka juz ;*

No nic czas zrobic śniadanko , dzis tylko musimy umyć podłogi i bedzie czysciutenko ;) i relaks ;)
Buziaczki i miłej niedzieli dla Was a rodzącym zycze szybkiego rozwoju akcji ... Ja sie juz nie nastawiam na szybszy porod ... Wręcz zaczynam sie godzić z tym ze dopiero 25 sie zgłoszę do szpitala ... Eh,.. Palce to mi chyba odpadną so tego czasu ale cóż ...
 
reklama
Alicja no wlasnie jak na grzybach ?? Jak cos pomagaja na skurcze to ja tez jade ;)
Emka ladnie ze wszystko ogarniete wysprzarane i gotowe na przyjscie malego ;) jakie imie bedzie ??? ;D

A mnie dziecko jeszcze w brzuszku robi i zastanawaim sie co bedzie za pare lat :)
Nic sie nie dZieje wiec kolo 12 jedziemy do tesciowej idziemy na cmentarz potem obiad jakass kawa ;) a wieczorem pojedziemy do taty na chwile bo jutro znowu wyjazd na delegacje.. A ze mieszkaja na przeciwko szpitala to mpze na ktg pojde ?? Tylko co tam mam powiedziec ?
 
Do góry