reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wrzesień 2014:)

Ala, podziałało na 5 minut i już.... ale wiem przynajmniej jaki ma donośny głos i nie ma zlituj się, że sobie pokwęka jak niektóre dzieci, tu jest od razu ryk na 100 decybeli.
 
reklama
Maltanka - no u nas w bloku takie standardowe skrzynki, że ledwo palec wciśniesz, no ale najwidoczniej jakoś się dało wyjąć, chłopak trochę pokombinował i wyciągnął.. Ale oczywiście skrzynka też zamykana jest na kluczyk.

Alicja- super fotka :) jeszcze bardziej mi ochoty na grzyby narobiłaś ! a powiedz, będziesz też jadła te grzyby ? Bo ja się jakoś boję i nie jem grzybów w ciąży

Joani- biedny ten Twój Franio męczy się maleństwo :( oby to było tylko chwilowe i już niedługo mleczko Twoje mu podpasowało, oby położna coś Wam doradziła mądrego i skutecznego przede wszystkim :)

Ja dziś znów zaliczyłam bardzo długi spacer około dwugodzinny i pyszne lody amerykańskie :) aż mnie już kości od chodzenia bolą :D Może te moje spacery coś przyspieszą :) Jutro też mam zamiar wybrać się na spotkanie z koleżanką na starówkę i znów zjeść lody ! No po prostu stałam się nałogowym żercą lodów !!!
 
hej,

no i cisza niedzielna :-) Spokojnie mamy tu bardzo, ale macie rację, pod koniec września jak my sie posypiemy, a juz rozpakowane mamusie wejdą trochę w rutynę, to nie będzie kiedy wpisów nadrabiać :-D

ania jak tam u Ciebie? dosypała teściówka jakiś magicznych ziółek do obiadku?

joani przykro mi,że Franus ma brzuszkowe kłopoty :-( u nas suszarka działała cuda- do tego stopnia,że jak kolki po 4 miesiącu minęły, to zajęło nam jeszcze kolejne dwa,żeby lalke oduczyc zasypiania z suszarką... nawet mieliśmy nagrane na mp3 :-D

maltanka, rajo ja też fazę na lody mam nieprzerwanie od początku ciąży :-)

a mnie strasznie kłuje w pachwinach, ależ to nieprzyjemne :-( , ale tylko jak stoję, bądz chodzę, więc w końcu postanowiłam usiąść :-D

kto pisał o reklamie gerbera? do szewskiej pasji mnie doprowadza :wściekła/y:

miłego wieczorku kochane!
 
Jestem ;) nic sie nie dzieje oprocz klocia tam w srodku jakby szyjka/pochwa.. Nie wiem ale w srodku ;)

Ja tez mam straszna faze na lody czasmi dochodzi do tego ze gryze kostki lodu normalnie niewiem z czego to ale niekiedy poprostu musze naqet jak zwykle lody z zamrazalniku sa a sa praktycznie zawsze ;D

Nie szlam na szpital.. Maly ladnie sie wierci ciagle wiec jakos przestalam sie martwic ;)

Alicja super zdiecie na pamiatke ;) fajnievze udalo wam sie pojechac ;)
 
Widzę, że nie tylko ja mam fazę z tymi lodami. U mnie to normalnie zapasy w zamrażarce są :-) Wczoraj skończyłam to dziś mąż zobaczył, że nie ma już i sam poszedł i kupił kolejny zapas... hehe. A Kacperek zamiast wychodzic już z brzuszka to tyje i tyje :wściekła/y:

Spokojnej nocki wrześniówki :blink:
 
Alpine- moje fratulacje. Na prawde maleństwo. :)

Ja nie spie od 4:30. Co 8-10 mam skurcze i juz dwa razy bylam na kibelku. Przed chwila wzięłam prysznic i czekam co dalej. Kto wie, moze to pierwszy z falszywych alarmów. Na pewno sa bardziej bolesne niz te co byly do tej pory.

Prosze i kciuki i milego dnia zycze wsztstkim.
 
Witam
Wstalam zobaczyć czy któraś kolejna rodzi ;-)
Mnie wczoraj wieczorem spina się brzuch i trochę łaply bóle jak na @ ale przeszły. W nocy cisza.
Jutro kolejna wizyta, ciekawe co lekarz powie, znów wszystko zamknięte czy jednak coś zaczyna się dziać? Nie wiem...
Planów dziś brak, chyba jeszcze skocze do spania do 9 jakoś pospie jeszcze.

Emalia trzymam &&&za rozwój wydarzeń, może jednak to nie fałszywy alarm skoro są one regularne ;-)

Miłego :-)
 
reklama
witam bardzo porannie ..
tez nie spie,dokladnie od 4:24 :-/ moja corcia wstala i jakos od tamtej pory nie moge usnac. lalka moja na szczescie spi-jesc jej sie zachcialo:dry:

alpine wspaniala wiadomosc! gratulacje :-)

emalia trzymam kciuki za niefalszywy alarm! dawaj znac.

kurcze budzik zadzwoni za niecala godzine,az zla jestem. potem bede chodzic jak lunatyk,bo nie ma zmiluj-moje dziecie pozniej jak o 7 nie wstanie :-(
 
Do góry