reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wrzesień 2014:)

anusia, ciezko :/ dlatego malo pisze. Ola toleruje zuzie jak spi, w senie ze ja oglada, opowiada, chwali sie. ale jak Zuzia nie spi - je, placze, czy trzymam ja na rekach - to ona sie jej boi i to panicznie...
a jeszcze mam nawal pokarmu i jak wlaczylam laktator to ze lzami w oczach "uś" co znaczy już (żeby skonczyc).

Dobrej nocy dziewczyny
 
reklama
wesolutka mam nadzieje,ze z kazdym kolejnym dniem bedzie lepiej. kurcze,biedna Olenka,dla niej to ogromna zmiana w jej cniewielkim.swiecie. chcialabym cos poradzic,ale spustka w glowie. jestem pewna,ze te parepierwszych dni bedzie najtrudniejsze,a potem juz tylko lepiej. trzymajcie sie cieplo :*
 
Kurde nadal cisza ;( jestem tak zmeczona ze sil brak na cokolwiek wiec robimy kierunek luzko ;)

Madzia jak cos to ja sie odezwe hehe ;)
Swoja droga moje obawy chyba uzasadnione ciekawe jak Nati zereaguje na brata hmmm..

Anusia ty tezz napewno myslisz caly czas jak to bedzie ;)

Ameliee maz sie martwi trzeba mu wybaczyc ;)

Nic zmykam odespac .. Popszedniej nocki 1,5 godziny az spalam wiec nalezy sie wyspac dzis ;)

Buziaki
 
Ameliee no z dziecmi latwo nie ma :) ale damy rade wszystkie :)

Katka hehe nocna zmiana ;)

A mnie wlasnie chyba czyscic zaczyna.. Z ustepu zejsc nie moge.. Zoladek boli nie dobrze mi i strssznie zimno ...
 
Wody zaczely odchodzic w nocy kolo 3 po badaniu, szyjka zgladzona rozwarcie bylo na 2, od tego czasu skurcze co 4min takie ze nie wiem jak sie nazywam i od 4h zero postepu
 
reklama
Do góry