reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wrzesień 2014:)

reklama
kara zaciskam kciuki. Powodzenia!!!

Dziewczyny meldujemy sie w domku. Przepraszam, ze tylko o sobie, ale obiecuje Was czytac na biezaco.
Moje hormony szaleja, pisalam wlasnie ani w smsie, ze najpierw myslalam ze ja oddam na noworodki, potem placz na okraglo, a teraz mam ochote ja zacalowac.

Ola jak mnie zobaczyla to zaczela tak nozkami przebierac i wrzeszczec z radosci az sie poryczalam :) Niestety potem zaciekawienie przeszlo na zuzie. Jak ja zobaczyla to bylo lala i zaraz przyniosla zestaw do karmienia i chciala jej dac jesc :) No i generalnie jest taka rozemocjonowana i nie czai ze to jest dziecko tylko mysli ze lalka i nie kuma czemu nie moze wziac do reki :) Ale ladnie mowi ziuzia i robi moj moj. Ale obawiam sie ze te kilka dni bedzie mega trudnych dopoki nie zalapie ze to siostra... aa noi chce cały czas włazić jej do łóżeczka i wrzuca wszystkie zabawki.. :p
 
wesolutka jaka słodka Ola hihi a hormony to chyba normalne nieprawdaż ;) fajnie że już w domku, za kilka dni Ola załapie że to siostra nie lala i się na pewno ustabilizuje wszystko ;) a teraz odpoczywajcie :*
 
Na ktg wychodzą skurcze ale ja tak średnio je czuję... Więc to raczej bnie to jeszcze.. Szpital całkiem przyjemny, sala 3 osobowa, dziewczyny fajne więc nie jest źle...

Wesolutka super że już w domku!
 
Kara - miałaś na mnie do 17-tego czekać! :p Powodzenia, oby jak najszybciej się udało urodzić :)
Smoky - oby rzeczywiście noc porodowa :)
Dzięki dziewczyny za rady odnośnie gardła - piję herbatę z sokiem malinowym, płuczę je i za jakiś czas idę spać, oby to pomogło. Przynajmniej porodu się mi odechciało :p
 
reklama
Do góry