reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wrzesień 2014:)

Kusiak super, że ból piersi przechodzi :)

Czytam Was dziewczynki na bieżąco cały czas ale mała pochłania tyle czasu, że nie mam nawet siły pisać. W domu bałagan do granic możliwości, muszę się w końcu ogarnąć ale po nieprzespanych nockach jak brak mi siły :p mam nadzieję, że w końcu mój organizm przyzywczai się do zmian i zacznę jakoś lepiej funkcjonować.

Więc dziewczynki Wy skaczecie na piłce, żeby było już po a ja chętnie bym się z Wami na jedną noc zamieniła :p

W każdym razie trzymam kciuki za wszystkie, żeby poszło szybko i bezboleśnie :D

Aaa zapomniałam się pochwalić mogę już siedzieć :D:D niesamowtie uczucie ;P
 
reklama
Witam sie porannie :) noc lepsza niz wiele poprzedmich:) nie ze dwie poprzednie pelnie to masakra byla:D a nawet bez rogala spalam!

Kusiak dobrze ze z piersia lepiej :)
Furciaczek to my tak samo najpierw strasza ze za szybko a potem pewnie beda wywolywac po terminie :(((

Mi sie wydaje ze to cale "oczyszczanie sie" to skutek herbatki z malin i wiesiolka, przynajmniej u mnie, a na pilce fajnie sie siedzi, plecy nie bola, czy to jakos magicznie przyspiesza cokolwiek to ja nie wiem :)
 
Hehe przed moim blokiem wybudowali miasteczko rowerowe, takie alejki ze znakami :p I dzisiaj jest chyba oficjalne otwarcie, bo przyjechaly misiaczki, ksiadz z kropidlem, dzieci z kamizelkami odblaskowymi. No szał :) Takie emocje, że może urodze :)))
A wczoraj myślałam, że padnę ze śmiechu jak mąż naklejał z Olą naklejki. Efekt był taki, że świnia wychodziła, z budy, pies był w oborze, a bałwan dmuchał bańki :D Ale w pół godziny wyklejona cała książeczka :D:D Obie strony zadowolone :D
 
hej mamuśki. U mnie pełnia na nic się zdała, przytulanki z mężem też na nic więc grzecznie czekam na swoją kolej. Synek w szkole, ja z małą lenimy się, obiad z wczoraj , troszkę ogarnę mieszkanie i na tym zakończę. Wieczorem planuję babskie spotkanie, takie last minute :-) zjemy cos dobrego i poplotkujemy z koleżankami bo później będzie ciężko się wyrwać z domu.
 
Wesolutka haha książeczkę zostaw na pamiątkę :)

Ah wstałam raz jeszcze z nadzieja ze moze cos ale cisza ...

Kurcze tak mi w nocy spuchły paluchy u rak ze az bolą ;( myślałam ze moze przejdzie ale niekoniecznie , brzuch tez boli, i te krzyże ojc dzis nie bedzie dobrego hymoru ...
 
info z pierwszej ręki :p Właśnie sobie siedziałam w wannie, co by znowu sie podgolić (już dostaję z tym szału) :p I co zaczyna mi odpadać czop!! :p Fakt, że z Ola chyba po 12 godzinach odpadł cały, ale potem lada chwila odeszły wody i w ciagu 12 h sie urodzila :)
Ale i tak sie ciesze ze cos sie dzieje i zaczyna sie otwierac :) \Juz nie pamietam ile ten czop mial, ale narazie 2 takie kawalki jeden podbarwiony krwia :)
Ola sie urodzila dzien po ppelni czyzby Sasanka tez? :p Hmmm :)))
Dobra ide suszyc wlosy, ogarne lazienke i moze prasowanie, bo Ola juz nie ma w czym chodzic :) Obiadek mam z wczoraj, tesciowa ma dyzur z Ola :) Maz na Slasku ale w poltorej godzinki max dojedzie w razie w :)
 
Dziewczyny dzieki :) Ale na razie skurczybyków brać, a katka chodzila 3 tyg bez czopa :p:p
Nie myslalam ze to kiedys napisze, ale nie moge sie doczekac porodu! :D:D:D
 
reklama
Do góry