reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wrzesień 2014:)

Dorcia ja się właśnie też obawiam, że moja Wiki może mieć już koło 4kg i to mnie przeraża, moja waga może i nawet skakać ale nie wyobrażam sobie abym mogła takiego koloska wypchnąć.. także muszę się jeszcze do porodu wziąść za siebie i podwyższyć korytko.. ;)
 
reklama
ja na szybko tylko przywitac sie chcialam,

pelnia slaba,albo nasze dzieviaczki takie mocne :-) a tak naprawde,to jest jak kara napisala-czary nie pomoga-one same decyduja,kiedy wyjsc.

wesolutka jak sie ciesze :-) trzymam kciuki mooocno xacisnoete,za szybki rozwoj eydarzen-widzisz moze uda sie urodzic w dzien-tak jak chcialas :-)

a i widze,ze nie tylko ja obawiam sie 4kilowego "maluszka" :-) dziewczyny,nie martwcie sie,ja sie povieszam,ze skoro corcie urodzilsm ponad %800, to te 200gram juz nie zrobi roznicy :-D choc ja w zassdzie nie mam pojecisa ile moze wazyc moja lala,bo tu tego nie robia.

lrzeprsszam zza byki,ale na szybko z tel.

cstedra co u Ciebie???
milego dnia kochane!
 
Jezu i właśnie dlatego nie nawidzę szpitali.. na cholere biorą i kładą do łożka jak nic i tak nie robią... masakra..

Wesolutka mam nadzieje że jednak się rozkręci lada chwila :)
 
wesolutka to czekamy na rozwój akcji ;-)

shiran ja mam palce u rąk od 6 miesiąca spuchnięte eh, ciasno mi w obrączce ale jeszcze się mieści ^^

animka pewnie od razu lepiej się czujesz jak możesz siadać ;-)

Ja poszłam do przychodni wziąć deklarację wyboru lekarza pielęgniarki i położnej, ale szczerze nie miałam pojęcia o co pytać więc zapytałam o te deklaracje i wiecie co wszystkie pielęgniarki zachowywały się jakby bycie uprzejmym jest najtrudniejszą rzeczą do zrobienia, z własnej woli nie udzieliły mi żadnej konstruktywnej informacji, już na koniec wygarnęłam ostatniej że mogły by być milsze i udzielać informacji bo niektórzy rodzą pierwszy raz i nie muszą wszystkiego wiedzieć i wyszłam bo aż się popłakałam ze złości, ehh :( plus z tego wszystkiego jedynie taki, że wybrana przeze mnie pani dr była najmilsza z tego towarzystwa, więc może będzie dobrze, że ją wybrałam. A na koniec byłam taka zła że wyszłam i nie wzięłam drugiej kopii tych deklaracji bo potrzebuję dla siebie i dziecka. A wiecie może czy w szpitalu też można takie dostać? bo to chyba są uniwersalne druczki, co?
 
reklama
ja wysprzątałam łazienkę prawie na kolanach, a efekt taki, że mam czystą łazienkę i zgłodniałam:-D
nie wierzę już w żadne czary wyjdzie i tak wtedy kiedy będzie chciał:-D oby szybko i bezboleśnie:-)

anusia
my i tak do końca września prawie to i czary pewnie nie podziałają żadne:-D

shiran :-D no może ten księżyc pomoże

wesolutka oby szybko ruszyło, bo to leżenie w szpitalu najgorsze

ann i dobrze, że jej wygarnęłaś, co za baby, nie wiem czy można to dostać w szpitalu, wiem, że w szpitalu zgłaszasz tylko adres przychodni i nazwisko lekarza
 
Do góry