reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wrzesień 2014:)

Maddlena, Kama mam nadzieję że rozpoczelyscie serię i się trochę posypiemy teraz :)

Maddlena zazdroszczę szybkości!

A tak w ogóle to dzień dobry :)
 
reklama
Nie dawno wstałam, weszłam na forum, a tu patrzę już 2 rozpakowane, nawet się nie spodziewałam :-) No i w końcu dziewczyny zaczęłyście, znów coś się dzieje

wesolutka Ty też dziś dołącz do dziewczyn :-)
 
super, mamy 2 nowe maluszki. Gratulacje dla Maddleny i Kamy :-) ja dzis wizytuję, ciekawe ile ta moja kluska waży... i przypałętało mi się zapalenie zatok, ehhh już nie pamiętam takiego dnia kiedy nic mnie nie bolało :-/
 
Maddlena gratuluję expresu:-D
Kama wkońcu się doczekałaś,również gratuluję

a ja jeszcze w dwupaku

to która dziś?
ja bardzo chętnie po weekendzie
a najbardziej pasuje mi data 10 wrzesień :-D
 
Smoky powodzenia na wizycie, moze sie u Ciebie cos ruszy po badaniu:) zdrowiej:tak:

Chyba nie ma chetnych na weekend, albo juz rodza i nie maja jak napisac:D
 
reklama
sawi dla mnie to fajna taka data 09.09.2014 ;-)i mogę tego dnia rodzic.. albo najlepiej aby urodziło się w piątek, bo ja, mąż i Julcia jesteśmy rodzeni w piątek, to i Kacperek mógłby w piątek, czyli byłoby to 12 września :-) (tak jak wychodzi z usg)

smokyeyes kciuki za wizytę


Ja to lubię słuchac tej piosenki... Ja Jestem - Arka Noego - YouTube zawsze jak ją słucham to maluszek się rusza, też mu się podoba :-)
 
Do góry