reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wrzesień 2014:)

reklama
madlena jesteś niezła :) gratuluję malucha. Tez bym tak chciała szybciutko.

u mnie na szczęście przeszły krzyżowe wróciły same z brzucha ale to pikuś. No to zaczynam piąty dzień :eek: regularnych przepowiadających.
Ja sobie jedynie robię nadzieję, że ciężka ciąża równa się mega grzeczny maluszek :) z córką czułam się fantastycznie i kompletnie nie dała mi się we znaki ciąża za to odkąd wyszła to istotny diabeł. A mój mężczyzna podobno był najspokojniejszym noworodkiem na tej planecie i tego się trzymam :)
 
A było to tak:
w sobotę rano miałam jechać do tego szpitala bliżej mnie z prośba o wywoła ie porodu, ale jeszcze o 17 Umówilam sie na usg z gin która dyżuruje w tym szpitalu. Zbadała pow ze główka nisko i nie moze mu jej zmierzyć do tego szybka na2cm ale wchodzą te dwa palce ona NATO ze z takim stanem mogę chodzić nawet 2 tyg s w szpitalu jak krąg bedzie ok i tak nie wywołała mi por.
wrocilam do domu z myślą ze jednak zaczękam no i po powrocie od niej zacżely sie skurcze silniejsze niż zwykle ale znosne za to regularne wzięłam kąpiel nie przeszły podczas skakania na piłce ból nie mijał. Po trzech godz postanowiłam jechać.
przyjeli mnie rozwarcie na 4-5 cm
poniewaz dziecko miało mieć pobrana krew pepowinowa nie mogli mi przyspieszyć porodu i nie mogli dać dosłownie nic na znieczulenie.
Miałam tylko gaz który po 3 wdechach sprawił ze zrobiło misie ńiedobrze
myślałam ze nie przeżyje i go nie wypchne ale jakoś sie udało.
PI to tyle mojeje historii doczekałam sie.
Troszke peklam mam 3 szwy
 
reklama
Kama się też doczekała :) ale duży maluch :) 3 szwy to pikuś. Szybko się zagoi :)

no to która jeszcze urodziła? bo hurtowo to robimy więc jeszcze minimum jedna rozpakowana powinna się znaleźć :)
 
Do góry