reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wrzesień 2014:)

Dooda ja również polecam te DADY 1 u nas od samego ppczątku DADY właśnie królują :)

shiran moja też już chodziła sama teraz ma 1,5 roku i dalej się tym bawi jeździ tym i wg.. tam są rożne melodyjki liczenie i zwierzątka po angielsku :) i telefon :) naprawdę fajna sprawa :) i jest regulacja głośności :)

zaczynamy weekend i pustki tuttaj widać :)
Miłego wieczorku kobitki :) :*
 
reklama
widać, że weekend bo pustki tutaj

marciątko o feee, ładnie teraz robią te puszki

ja dzisiaj odwiedziłam w końcu fryzjera (wybierałam się a już chyba od 3 miesięcy) tele konsultacje z gin. przeprowadziłam i mogę jechać odpoczywać:tak::tak::tak:
 
Ale tu pustki...
Maltanka,gdzie to sie wybierasz? Udaaaanego wypoczynku:-)

Szukam pościeli dla małej w kol.fioletowym i nie wiem co wybrać, niby tego dużo , ale mały wybór w tym kolorze:-(

Co do pampersów orientujecie sie w jakiej cenie są pampersy 1 ?
 
Shiran co do prezentu to u nas sprawdził się wózek dla lalek, wkładała do niego wszystko co miała, może też jakaś książka. Pytanie ile chcecie wydać i co już dane dziecko ma, dostała też trampolinę i też się fajnie bawiła, może tunel BUSA Tunel dziecięcy - IKEA
 
h :)

Maddlena - jaką literature preferujesz?? Ja prowadze bloga o ksiązkach, więc może cos Ci plece :)

Szczerze, to zależy od nastroju. Jak przeczytam coś wstrząsającego, np wczoraj skończyłam czytać to Ocal mnie od złego - Alloma Gilbert - Lubimyczytać.pl. to potem mam ochotę na coś lekkiego. Ale ogólnie lubię kryminały, literaturę faktu, no i lekkie kobiece ale też nie jakieś typowe romansidła w stylu "Harllekin". A podaj link do bloga, to chętnie zajrzę.
Faktycznie pusto tu dzisiaj...
 
Wiecie, ja panikara to nie jestem ale jak co 15-20 min. masz skurcz i tak całą noc, to to normalne nie jest. Rano już byo trochę lepiej, ale mimo wszystko trochę mnie zaniepokoiło. W szpitalu mi powiedxiał gin, że w nocy mogłam juz przyjechać , bo to nigdy nic nie wiaadomo. Pogoda nie sprzyja, pełnia i burze i mówi, że wtedy najwięcej pacjentek mają z pęknietym pęcherzem czy właśnie stawiajacym się brzuchem.Czyli potwierdza się to, co któraś z was mówiła.
Niektóre już doświadczone i wiedzą, że tak może być i trzeba więcej magnezu brać. Teraz przynajmniej jestem spokojna i niestety tak juz będzie.. ale damy radę, bo jak nie my to kto :-)
W tesco pampers 72 szt. za 49 zl były. Ja na razie zacznę od pampersa a potem przejdę na tańsze. Większość chwali dadę, to zobaczymy.
ania// jak patrzę na twoją lalę, to normalnie "zazdraszczam", bo jednak dziewczynki to małe księżniczki, nie to co chłopcy ;-)
Maddlena, widzę, że taki sam typ kiążek preferujesz.. po krimi musi być lekko i bez nerwów ;-)
 
Dooda wybieramy sie w góry,okolice Zakopanego,no w tym roku to tylko pooddychac świeżym powietrzem

Joani a no teraz to każdy skurcz będziemy obserwować,ja też z tych panikujacych ps.no i dla dziewczynek jest wiecej rzeczy,też trochę zazdroszczę,mimo że chciałam chłopca
 
reklama
Hej, Amaliee ja tez jestem zainteresowana Twoim blogiem - lubię książki przygodowe, fantazy lekko thrillerowate, kryminały również. Czytam od Agaty Christie różności, ostatnio Kinga Mroczną Wieżę 7 tomów, ale podobały mi się i Miasto Kości i Harry Potter :) mam Kindle do czytania i może mi równiez coś polecisz :))

sorki że nie piszę, ale czytam Was ile się da na bieząco. W teleonie zasięgu praktycznie nie mam i neta też nie, przy kompie wysiedzę max pol godz, mam straszne problemy z kręgosłupem a laptopa nie posiadam zeby zabrac do łóżka ;/ plus remont, opieka nad dziadkiem Wojtka podczas nieobecności tesciów i bieganie za Mają ;// Rodzice ją zabrali na wakacje dziś więc może chwilka spokoju będzie.

dobranoc
 
Do góry