reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Wrzesień 2014:)

Miałam napisać w nocy dołożyli nam na salę dziewczynę też w ciąży bliźniaczej ona jest w 22tygodniu będzie miała dwóch synków. Ale niestety u niej coś jest nie tak z łożyskiem :-(
 
reklama
czy ten pasek z boku i okienka wyskakujace juz zostaną na stałe?
tak mnei to irytuje :wściekła/y:

co do libido to ja bez ciąży mam wysokie,ale teraz mamy zakaz (ze względu na szyjke)
wiec nawet nie będe czytac waszych wpisów o przytulankach,żeby sie nie denerwować :-D


też chciałabym kompletowac wyprawkę,ale myślę ze dopiero w 20 tyg. poznam płeć

moja teściowa juz szaleje z zakupami dla wnuczki (szwagierka niedawno sie dowiedziała że będzie córcia)
a u nas oczywiscie czeka na wnuka...mówi że nie chce nic innego usłyszeć :-D
nei ma co sie dziwić,u nas 2 córki,szwagierka ma 7 letnia córkę i w sierpniu urodzi następną ,wiec 4 wnuczki :-D
i liczą że u nas sie pojawi siusiak:-D
 
Chyba niewydolność bo jeden ze synków, nie rośnie jak trzeba nie mieści się w normach. Więc wygląda na hipotrofię. Ona jest w 22tygodniu, a mały wagowo w 19 :-(

Z drugim synkiem jest ok
 
Hej:)

Ja dzisiaj pospałam do 9:-D Z małą pobudką o 7 jak mój wrócił z pracy, ale wzięłam kołderkę i położyłam się w innym pokoju i pospałam jeszcze do 9, to ostatnio mój rekord:D

Alicja jak możesz to popraw swojego posta, bo cytowałaś czyjąś wypowiedź, a wygląda jakbyś Ty to napisała:)

U nas za oknem też pięknie:) Aż musiałam pliski zasłonić, bo nic na lapku nie widziałam tak słońce świeci:D

Dziewczyny można coś brać na alergię? Zawsze miałam na ten czas Claritine na receptę, a teraz dupa:( A już czuję jak mnie męczy ten katar alergiczny, oczy swędzą i szczypią i w ogóle czuję, że się zaczyna:(

Katka to mąż się powinien cieszyć i korzystać:D

Maltanka super, że wizyta udana i z maluszkiem wszystko ok, ja już też się nie mogę doczekać poznania płci, może na następnej wizycie się uda:)

Sawi u nas teściowa jest napalona na wnuczkę, teściowi obojętnie, a moi rodzice chyba by woleli wnuka:D Bo tato jak im pokazywaliśmy ostatnio film w 3D to zaglądał i pytał czy syn:D

A_nka przykre, oby im się jednak udało. A wy jak się czujecie?
 
Ostatnia edycja:
Chyba niewydolność bo jeden ze synków, nie rośnie jak trzeba nie mieści się w normach. Więc wygląda na hipotrofię. Ona jest w 22tygodniu, a mały wagowo w 19 :-(

Z drugim synkiem jest ok
to uspokój ją
znam dziewczyne co urodziłą dwóch synków zdrowych,jeden od początku był mniejszy


dziewczynki jakich proszków do prania używacie dla siebie?
 
Ostatnia edycja:
Może któraś z was chce chociaż połowę mojego libido?

jejciu kochana dawaj!!!!!!!!!!! dawaj jak najwięcej bo moje w punkcie krytycznym !!! :szok:mogłabym w ogóle .... nie ciągnie mnie kompletnie ale też pamiętam o mężu ale wtedy muszę cały dzień się nakręcać żeby w ogóle coś wyszło wieczorem :sorry2:niech już to minie !
 
reklama
a_nka kiedy ty masz tę wizytę bo twoje cukry są straszne :szok: musi ktoś cie pokierować i to jak najszybciej ! to bardzo ważne żeby nie było skoków, a jak skacze już do 170 prawie to bardzo dużo. Wciskaj się na wizytę koniecznie szybko !
 
Do góry