reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Wrzesień 2014:)

Co do laktatora, ja w poprzedniej ciąży miałam zakupiony ręczny Avent, uzyłam go może ze dwa razy i powiem, że cholernie mnie bolało ściąganie pokarmu i strasznie długo to trwało, ogólnie nie miałam żadnych problemów z karmieniem maluszka (karmiłam 11 mcy), dlatego w ogóle mi się nie przydał. Ja bym poczekała z zakupem, no chyba , że masz jakąś super okazję, gdyby była potrzeba kupiłabym po porodzie, ale myśle , że wtedy zdecydowałabym się chyba na elektryczny. Teraz też nie kupuję, myslę, że się obejdzie, nadmiar pokarmu poprostu wyciskałam ręcznie...leciało jak z kranu:-).

Co do wyprawki to myslę, że zacznę zakupy około wakacji, mam nadzieję że będzie córa to będę miała co kupować, dla chłopca praktycznie wszystko mam.

Ja się zastanawiam nad zakupem używanego wózka (samej gondoli), bo tak jak pisałam z Nikosiem to 2 tys poszło w błoto, też urodził się we wrześniu, do marca jeżdził praktycznie w gondoli, chociaż bardzo tego nienawidził, darł się w niebogłosy, dlatego też większość czasu poprostu nosiliśmy go na rękach, potem musiałam wymienić spacerówkę, bo tamat okazała się za wielka, cięzka, kupilismy zgrabną, a'la parasolkę, która tam służyła kupę czasu.

Miłego wieczorku, ja uciekam na kolację,
 
reklama
witam sie i ja wieczornie :)
wrocilam do rodzicow o 17 stwierdzilam ze zamkne na chwilke oczy i jak wstane to najwyzej wroce do domu...a wstalam o 20, wiec zostane do jutra, przy okazji odbiore tapety i zamowie drzwi prysznicowe... no my tez zaczniemy z wyprawdka w czercu jak skonczy sie jazda z mieszkaniem, choc pierwsze spioszki kupil tatus w niedziele :))))

co do sluzu zazdroszcze bo ja mam bardzo malo, na poczatku ciazy owszem po tym bylam w stanie poznac ze to ciaza, a teraz sucho dosc mam i troche mnie to martwi bo wszedzie pisza ze powinna byc bardziej wilgotna lepiej ukrwiona etc..,ale w czw bylam u lekarza i nic nie mowil wiec luz chyba

co do laktatorow tez slyszalam ze lepiej sie wstrzymac ale nie dopuscic do uzbierania sie pokarmu bo boli!!!

joani dobrze ze chociaz jutro masz tego fryzjera :)

Hania fajnie ze taka mala sala, oby mila wspollokatorka i super wiadomosc ze sie troszke poprawilo :) zaly czas zaciskam kciuki :)
 
Gosia, ja bym kupila w takiej cenie :)
Lezalam po porodzie z dziewczynami, ktore nie mialy pokarmu i polozne kazaly wlasnie stymulowac piersi laktatorem metoda 775533.
A mnie uratowal karmienie piersia, bo Ola w 2 tyg zycia mi tak zgryzla brodawki, ze strup na strupie, krew i nie moglam jej przystawiac, a laktator ladnie sciagal :) mam elektryczny a aventu...
Ale potwierdzam co pisze Ania, ze to spory wydatek, a nie zawsze moze sie przydac... wiec na dwoje babka wrozyla..

Hania, jestes pod dobra opieka :* fajnie, ze lezycie we dwie, bo to zawsze wiekszy komfort.
 
"A mam pytanko dziewczyny czy Wy juz kupujecie wyprawke dla dziecka? Mnie juz bardzo korci zeby cos kupic :happy: I co sadzicie na temat laktatorow? ktore sa lepsze elektryczne czy te reczne? "

- ja miałam laktator ręczny medela (czy jakos tak ;P) i szczerze wam powiem, że ciężko szło ściąganie pokarmu no i było bardzo nieprzyjemne, w dodatku ręka bolała i szło dość wolno. nie wiem jak jest z elektrycznym... mi laktator przydał się gdy wyjeżdżałam na studia, wtedy moja mama mogła w ciągu dnia nakarmić malucha.
 
Ostatnia edycja:
Witam :)
Dziś ja jestem pierwsza :)
M wychodził po 6 do pracy gadał mi coś do ucha, tulił się, polazł do roboty i u mnie koniec spania. Teraz mnie kima bierze..
Dziś muszę do pośredniaka jechać zaświadczenie zawieźć o zatrudnieniu bo mi dodatku nie wyplacą, a tak mi się nie chce bo to na drugi koniec miasta muszę jechać :/
Na obiad dziś pomidorowa. A potem spotkanie z kumpelami, jedna nie wie o moim stanie, ciekawe jak zareaguje :-D

Pogoda się dziś ładna zapowiada choć gadali, że popołudniu ma popadać, zobaczymy.

Wizytującym &&& :)
Miłego dzionka ;)
 
Witajcie :-) Dzisiaj w nocy miałam pobudkę.. głowa zaczęła mnie tak mocno łupać, że się obudziłam i ruszyłam w poszukiwaniu tabletki. Oczywiście nie mogłm znaleźć aż mąż przyszedł i pyta co tak buszuję po szafkach. A tabletki leżały ta gdzie zawsze, tylko nie zobaczyłam ich... Ten rodzaj bólu, najgorszy ze wszystkich.. jakby ktoś w głowę łupał kilofem i nie wiadomo jak się położyć... mam iść do fryca zaraz, ale wcale nie najlepiej się czuję, bo paracetamol nie uśmierza tego bólu.
Mam nadzieję, że u was pogoda jak się patrzy i dzień miło upłynie, bez podobnych ekscesów jak u mnie.
Alicja, cofnij się o 2 str. z czytaniem, bo właśnie o tym pisałyśmy.
 
Hej dziewczyny, też już nie śpię....

U nas też zapowiada się przepiękna pogoda:)

Alicjaaa85- Ja wczoraj licytowałam kompletną wyprawkę na allegro, takich najpotrzebniejszych rzeczy, bodów, spioszków, pajacyków, kaftaników, czapeczek od 56 do 68 łącznie 114 sztuk, Do ostatnich 10 minut nikt nie licytował a stała 99 zł dałam 150 myśle może i sie uda a minute przed ktos dał 200 i już nie zdążyłam;/ strasznie się wściekłam, znalazłam 2 podobną którą tylko podglądałam to samo ale jakoś 90 sztuk ciuszków, dałam 50 i zapomniałam ze licytacja konczy się o 18,25 a jakos po 19 siadłam na kompa i patrze a ona poszła za 51 zł... wyobrażacie sobie?? wściekłam się jak osa!!



Ps: Mój mąż ma mnie dość... Moje libido jest kosmiczne, dorwałam go wczoraj po pracy jak mała spała... i cały czas chodziłam się przytulałam... ciągle mi go mało, nie wiem co się dzieje, jeszcze coś mi wieczorem odwaliło i sie na niego obraziłam i mu wyjechałam z tekstem że jak jemu się chce to pierwszy leci a o moich potrzebach nie pamięta a facet jak facet, głupia mina oczy tak o_O i nie wie o co chodzi, teraz wiem że głupio zrobiłam bo to faktycznie nie jego wina... a ja nie wiem co sie ze mną dzieje? Może któraś z was chce chociaż połowę mojego libido?
 
Katka, ja podziękuję, bo mojego mi też za dużo:-D mąż ostatnio powiedział, że musi chyba zaczą jeść coś w pracy, bo zanim dojdziemy do obiadu on nie ma już sił :-D Myślę, że to normalne w II trym., bo u mnie też tego nadmiar.
 
Katka, ja podziękuję, bo mojego mi też za dużo:-D mąż ostatnio powiedział, że musi chyba zaczą jeść coś w pracy, bo zanim dojdziemy do obiadu on nie ma już sił :-D Myślę, że to normalne w II trym., bo u mnie też tego nadmiar.

Uwierz, ale momentami aż mi głupio... nie umiem się powstrzymać...
 
reklama
Do góry