reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wrzesień 2014:)

reklama
Wesolutka super filmik :D a zdjecie w 3d to jest to ostatnie jak anusia napisala :)

My tez nie mamy latwo ze spaniem mojego 3 latka. Nie wychodzi z pokoju a nawet czesto nie wychodzi z lozka ale strasznie rozrabia i halasuje i tez trzeba tam non stop wchodzic, upominac, krzyczec, karac. Najgorzej jest jak wchodzi do lozeczka mlodszego i w nim rozrabia i nie daje spac bratu.
 
filmik słodziak :)))

kusiak no każdy urwis ma swój sposób , ja wczoraj w nocy wychodziłam z siebie pewnie cały blok mnie i jego słyszał:zawstydzona/y:
 
Dziewczyny nie dawalo mi spokoju, co mowilyscie o badaniach w 3 d/4d
Znalazlam badanie oli z 28 tygodnia ciazy bodajze i bylo widac tam narzady.... wrzuce na chwile zebyscie mogly spojrzec. Jutro usune fotki.

Zobacz załącznik 612827Zobacz załącznik 612828Zobacz załącznik 612829Zobacz załącznik 612830Zobacz załącznik 612831Zobacz załącznik 612832
no w 28tyg. to już na zwykłym usg widać narządy a co dopiero w 3D/4D

to już lece zajrzeć na wyprawkowe zakupy
 
Cześć dziewczyny

Zaglądam tylko raz dwa razy dziennie bo leże, śpie, czytam, oglądam i jakoś weny na forum nie ma :zawstydzona/y:
M wziął już numerek do lekarza na NFZ ide ok 10, potem jedziemy do Kajetan na konsultacje w sprawie słuchu Dzień pełen wrażeń, czekam na mamę co by z chorowitami została.
Do tego moja młodsza notorycznie ściąga piżąmę - śpi w samej pieluszce, czasem też pieluchę, wczoraj chciała ściąnąć z prezentem bo to tylko M zmienia :baffled:

Mykam się szykować, pić czekolade, z dolce gusto mają rewelacyjna karmelową PYCHAAA i powoli dla mamy szykować rozpiskę leków

Miłego dnia, zamelduje się wieczorem
 
Miełgo dnia Kasica, powodzenia na wizytach, jednej i drugiej. Trzymamy kciuki && i czekamy na wieści :tak:
Joani, kciukasy za ciebie oczywiście też mocno zaciśnięte! &&
Witaj Anuka :blink:
 
Dzień Dobry:)

Weekend tuż tuż:-)

Anuka24 Witaj:))

Kasica
to faktycznie ciężki dzień przez Tobą:) Powodzenia:tak: A córunie niech szybko wracają do zdrówka:)

Soniafka oglądałam na wizytowym, super filmik i maluszek:))
 
Dzien Dobry :)
hmm u mnie znow niewyspanie kroluje - pisalyscie o Dzieciach ktore robia Wam jazde w nocy, mnie dzisiaj pobudke z 10 razy zafundowal moj kochany pies - zaczela kulec i do lozka sama nie wskakuje tylko piszczy i mamrocze a w nocy przeszla sama siebie ... tak tak bo spi z nami :)

Kasica Joani powi=odzenia!!
anuka witaj :)
 
reklama
no to się witam :)

powodzonka joani i kasica

ja zaraz wybieram się do fryzjera:-),

Młosza do dziadków ,
tylko nie podoba mi się ma taki szczekający kaszel brzydki i mówi że go gardełko, nie niem czy se od kolezanka zarazila czy w przedszkolu w każdym razie zaczyna się
 
Do góry