reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wrzesień 2014:)

witam się wieczorkowo:)

no dziś 5 pączków :-D

kurcze koleżanka mnie odwiedziła coś się źle czuła kaszlała patrzymy a on 38,2 stopnie była ze 3 godz mam nadzieje ze się nie zaraziliśmy :szok:

trochę sprzątanka i dzień zleciał



też padam , wczoraj jazde miałam 15 razy ganiałam bo milosz spac nie chcial i musiałam do łózka wkładać , a o nocy nie wspomnię o 2 taka histeria bo miał kaprysy że mam do niego wstawać otworzyć mu drzwi do łazienki choć sam umie itd skończyło sie tupaniem i histerią :/
także jakby mój był to by mi pomógł tzn przy nim on tak nie robi wszystko wieczorem jest o niebo łatwiejsze ..
sama masakra :/
 
Ostatnia edycja:
reklama
dziewczynki a może byc załozyły wątek "o wózkach" dla naszych maluszków

ja wiem ze to dość wcześnie
ale ja jestem typem co lubi mieć wcześnie upatrzony model:-D
 
Ten temat masz już trochę zaczęty na maluszkowe zakupy :-)
Candy to współczuję, nie ma to jak pomoc kogoś drugiego, a szczególnie w takich chwilach.
Ja bym się chyba wściekła, jakby mi chora do domu przyszła, no ale co zrobić.
 
Ostatnia edycja:
Candy a koleżanka wie że jesteś w ciąży? No bo to chyba przesada lekka chyba tak przychodzić zarażać (w sumie nawet jeśli nie wie o ciąży to wie, że masz małe dziecko)...
 
candy, nie rozumiem ludzi, raz ze mas zmalucha w domku, a drugiego w brzuszku to przychodza chorzy? Ja jak mam katar to unikam takich miejsc, zeby przypadkiem kogos nie zarazic. Ale tez rok temu zostalismy zaproszeni na impreze rodzinna, gdzie wujek z ciocia na antybiotykach z zapaleniem pluc - masakra.
 
Skończyło się na kilku kiszonych ogorkach, apetyt na kwaśne zaspokojony, ale w trakcie myślałam że padne z bólu, chyba mi się gdzieś dziurka w zebie zrobiła i jak coś jem to mi po nerwach.
Czy mogę spokojnie iść do dentysty czy poczekać?
 
Dziewczyny nie dawalo mi spokoju, co mowilyscie o badaniach w 3 d/4d
Znalazlam badanie oli z 28 tygodnia ciazy bodajze i bylo widac tam narzady.... wrzuce na chwile zebyscie mogly spojrzec. Jutro usune fotki.
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
no ona nie wiedziała coś ją głowa bolała i zmierzyłam jej temp a tu gorączka i potem poszła za godzine bo kluczy do domu nie miała czekała na męża , ale kaszlała:/


nexiss myślę że możesz do dent
 
Ostatnia edycja:
hej :-)

Zjadłam jednego pączka :-D niestety nie było moich zamówionych z budyniem, tylko z dżemem. Pojechalismy do znajomych, wszyscy się za te pączki złapali , atmosfera mi się chyba udzieliła i zjadłam nawet ze smakiem. Na razie odpukać wszystko ok.
Teraz mężuś walczy z dzieciem, co to spać nie chce :confused2: Mam nadzieję,że da za wygraną. Ostatnio z tym nocnym zasypianiem, nie jest lekko .

soniafka, wesolutka gratuluję super udanych wizyt!
kara a Tobie udanej rozmowy z szefostwem :-) mnie to czeka w przyszłym tygodniu.. Niby nie ma się czego bać, ale stresik jest.
nexiss myślę,że za tydzień już możesz śmiało do dentysty ruszać, ale może upewnij się u swojego gina.

aaa jeszcze udało mi się załatwić tą receptę na dupka. Jutro mnie tylko czeka wycieczka do stolicy, ale jakoś to przełknę, oby przed szczytem zdążyć.. rany, jak ja nie znoszę dużych miast :no:

edit. wesolutka fajne foty, ale 3d , to jest tylko jedna, ta ze śliczną buzką na dole, reszta, to zwykły obraz. Oni po prostu podczas badania mogą przełączać w ustawieniach.
 
Ostatnia edycja:
reklama
anusia u mnie też masakra z zasypianiem , właśnie trwa teraz uuuhh kręgosup napieprza i latam w tą i spowrotem
 
Do góry