reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wrzesień 2014:)

Moja córcia też nie ''rączkowa'' jest, ale jak jej coś dokucza, czy boli, to wtedy właśnie w grę wchodzą rączki. Też nigdy na stojąco, tylko na siedząco, inaczej ręcę by nam chyba do ziemi poopadały. A z tym zasypianiem, to mi się wydaje,że dużo zależy od charakteru dziecka. Oczywiście od naszych przyzwyczajeń również, ale czasem bywa tak,że mając dwoje dzieci, wychowując je w ten sam sposób jedne będą miały problem z samodzielnym i sppokojnym usypianiem, a drugie nie. Tak jak u kusiak , różnią się chłopaki charakterem i nic tego nie zmieni.
Moja lalka też zawsze sama ładnie zasypiała, teraz coś jej się zmienia, nie wiem o co kaman, przecież od początku postępujemy absolutnie tak samo. Coś musi jej nie pasować.

nexiss bardzo się cieszę,że z pracą się w końcu udało :-)
madlena, każdemu może się zdarzyć spadek formy, dobrze,że już przeszło :-)
kusiak miłej pracy! a możesz zdradzić, czym się zajmujesz,że pracujesz tylko w weekendy?
soniafka u mnie tez z biustem szaleństw nie ma, ale przynajmniej pełniejszy i odrazu lepiej wygląda :-D trzeba się cieszyć, bo po porodzie i ewnetualnym karmieniu, to juz nigdy nie będzie to samo:baffled:
paula odpocznij sobie, albo jakieś relaksacyjne ćwiczenia na kręgosłup porób. Ciepła, byle nie za ciepła kąpiel też powinna pomóc :-)
 
reklama
anusiaszymka wyczytalam gdzies ze takie bole oznaczaja obumieranie ciazy masakra po prostu. Wystraszylam.sie jak nie wiem :(
 
EM Ka, teraz tak zerknęłam na naszą liste wrześniówek i ja się pytam czemu cię tam nie ma?? :blink:Czy ja może niedowidze?:confused:

Piszecie, że staniki macie za małe a ja szczerze mówiąc jestem rozczarowana bo poza tym, że na początku biust zrobił mi się pełniejszy, jędrniejszy i max o pół rozmiaru większy to generalnie bez zmian:confused2:
Sonia nie ma mnie bo nie wiem jaki dokladnie termin, bo zaden lekarz jeszcze mi tego nei podal :( mam nadzieje ze jak bede na kolejnej wizycie to wpisze mi w karte ciazy to bede mogla smialo przeslac do Ritty uaktualnione dane:) z om mam termin 19-20 w zaleznosci od kalendarza a ciaze mam mlodsza o kilka dni, wiec poczkeam do kolejnego badania:)
a co do biustu nie martw sie mnie tez sie nie zmienil nie wiadomo jak, nie musze zmieniac stanikow, poki co wystarczy ze luzuje ramiaczka, ale jest zdecydowanie pelniejszy - moj sie zachywca - heheh bo biedny na codzien mial sprzodu deska z tylu deska:D

Witajcie :)
Mi piersi urosly i to sporo u kazdej inaczej :)
Candy oby przeszlo synkowi i zebys Ty sie nie zarazila:)
Dziewczyny udanych wizyt :)
Mnie dzis boli kregoslup szczegolnie odcinek krzyzowy :((
paulamc to odpoczywaj prosze duzo...
 
paula spokojnie, nie czytaj za dużo na necie, bo tam się można wszystkich chorób świata nabawić. Ja w ciąży z córcią też miałam często bóle na dole pleców, lekarka mi powiedziała,że czasem może tak być, że akurat bąbel tworzy jakiś ucisk i stąd ból, czasem też od rozciągania się wszystkiego w środku, albo od wysiłku, powodów może być wiele. Nie myśl czarno od razu. Zrelaksuj się, odpocznij,na pewno przejdzie. A jeśli coś Cię bardzo niepokoi, to przecież zawsze możesz zadzwonić do lekarza.
 
oookatkaooo i jak już po zakupach?

ania to super impreza się wam szykuje

nexiss super z tą pracą ci wyszło

kusiak a jak u ciebie odpuściły mdłości trochę?

paula nie czytaj w necie, a jak tak bardzo nie daja ci spokoju te bóle zadzwoń do swojego lekarza

Witajcie dziewczyny po przerwie. Nie zaglądałam ostatnio, bo nie jakieś gorsze dni dopadły :( Ostatnio codziennie tulę wc, już jestem tak zmęczona, że chyba zacznę skreślać dni do września...Jak w pierwszej ciąży panicznie bałam się dnia porodu tak teraz nie mogę się go doczekać.

Powodzenia dzisiaj wizytującym i miłego dnia wam życzę.
 
em ka wlasnie leze i czytam gazete :)
anusiaszymka masz racje za duzo czytam a wsumie tobylam na zakupach troche sie nachodzilam postalam z kolezankka i jakos po tym mnie tak dopadl bol ale polezalam i szczerze mi lepiej dzieki za wsparcie :*
 
i bardzo dobrze ze lezysz i czytasz gazete:D
widzisz lekarz forum wrzesien 2014 najlepszy:D pomaga i to najwazniejsze:)))

lece cos ugotowac bo ciagle na mailach telefonach a brzuszek burczy! :)
 
Witajcie ;)

Trzymam kciuki dziewczyny za dzisiejsze wizyty.

Zazdroszcze wam takiego usypiania. U nas bylo tak przez 9 miesiecy a jak zacElo sie wstawanie i raczkowanie to nie ma szans na usypianie w lozku ;/

Nexiss fajnie ze udali sie z praca ;)
 
reklama
Anusia pracuje tylko w weekendy bo inaczej nie moge :) niestety opieka nad dziecmi tutaj czy prywatne przedszkola to majatek. Pewnie poszlaby na to prawie cala moja pensja wiec "nie oplaca sie" pracowac jak sie ma male dzieci. A ze w weekendy moj maz moze siedziec z dziecmi to ja wtedy moge do pracy i nie mamy dodatkowych kosztow. A jak to z tym jest w Irlandii? Tez drogo?

Maltanka mdlosci niestety caly czas trzymaja ale zauwazylam ze wymiotuje juz tak jakos co drugi dzien :D wiec moze ustepuja pomalu :p i najczesciej lapia mnie tak od 15 a najgorsze sa wieczorami, wtedy najczesciej nad kiblem koncze :( chociaz dzisiaj mecza mnie od rana, takze roznie to bywa... rozumiem Cie, tez juz tak mnie to meczy ze nie moge sie doczekac wrzesnia! A jeszcze te bole mnie dopadly i czasami ledwo sie poruszam :/

Paula odpoczywaj i nie czytaj glupot :)

Emka co fajnego gotujesz?
 
Do góry