reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wrzesień 2014:)

Cześć Wrześniówki, przepraszam was za to że mało się Udzielam, ale jestem sama z córką bo mąż pojechał w delegacje. Wziełam się w między czasie za sprzątanie... w końcu na spokojnie, bo mój małż to bałaganiarz:D

Dziś wraca na wekkend:) Muszę sobie zafundować jakąś fajną bielizne, w sumie i tak w planach miałam kupić bo moje ( . )( . ) wypadają z każdego biustonosza:d Może dziś postawię na odrobinę szaleństwa i będzie czerwień:)


Miłego dnia życzę bo woła mnie moje dziecię:D
 
reklama
Dzień dobry!

Nocka znów z głowy niestety :-( lalka już nie wiem ile razy się budziła, większość nocy przepłakała u nas na rekach. Jeśli to nie zęby, to ja nie mam pojęcia co :no: W efekcie ona maruda, mąż do pracy z zapałkami w oczach, a ja wyglądam i czuję się jak zombi :baffled:. Kiedyś się wyśpię :laugh2:

kasica, joani powodzenia dziś!
Dziewczyny zdrówka dla dzieciaczków zyczę, niech szybko wracaja do siebie!

anuka witaj, napisz coś o sobie :-)

My dziś lecimy do Dublina. Mąż ma krótki dzień w pracy, więc zdążymy jechać przed godzinami szczytu. Odbierzemy receptę i mykamy do domku, no chyba,że coś nas podkusi na jakieś zakupki.. i ikea niedaleko :-p

Miłego dnia kobitki!
 
Witam się i ja :)
u nas dzisiaj piękna pogoda znów :)

cieszę się bo dziś przylatuje do nas moj brat z UK fakt na 4 dni tylko ale bedzie :) i dziś idziemy do taty na 54 urodziny no i właśnie brat ma być mega niespodzianką dla niego :) a do tego mamy kieliszki do koniaku bo wspominał że chce :) hmmm... tylko przydał by się koniak jeszcze do tego .. dziewczyny i tu pytanie do Was czy ktoryś z waszych mężow piję takie trunki ?? :) bo my nie mamy bladego pojęcia na ten temat...

kasica , joani powodzenia dziś na wizytach &&&& zaciśnięte :)

tak samo życzę zdrowka dla dzieciaczków :) candy najlepiej chorobę likwidować w zarodku to może szybko podany syropek pomoże ??:)

katka więc miłego sprzątania :) no i udanego wyboru bielizny :) to jest to czego ja nie lubie najbardziej nigdy biustonosza dobrze dopasować nie umiem... no ale taki rozmiar niestety...

anuka witaj :) widzę że ze śląska jesteś :) a skąd dokładniej ??:)

piszecie o zasypianiu dzieciaczków , na szczęscie u nas nie ma z tym wielkiego problemu..:) kładę małą do łóżeczka i wychodzę z pokoju ona sobie puszcza kołysankę i zasypia :) wiadomo zdarza się też że trzeba uspać przytulić a w szczegolności jak boli coś albo zmierzlota ale to normalne przy dziecku :) nigdy nie nosiłam małej.. i to jest chyba jedno szczęście bo teraz był by problem :) zawsze na siedząco wszystko robiłam z nią na rękach :)


anusiaszymka dla was tez powodzenia przy załatwianiu recepty bo widze długa droga przed wami :)


miłego dnia :)
 
Ostatnia edycja:
Witam Was dziewczyny.
Przez ostatnie dwa dni jakoś nie miałam weny na forum. Czytałam was trochę, ale jakoś tak pisać mi się nie chciało... Ale... zdarza się każdemu, prawda?
Witam, ja także będę wrzesniową mamą, termin mam na 27 wrzesnia ;)
Witaj, napisz o sobie coś więcej.

Cześć dziewczyny

Zaglądam tylko raz dwa razy dziennie bo leże, śpie, czytam, oglądam i jakoś weny na forum nie ma :zawstydzona/y:
M wziął już numerek do lekarza na NFZ ide ok 10, potem jedziemy do Kajetan na konsultacje w sprawie słuchu Dzień pełen wrażeń, czekam na mamę co by z chorowitami została.
Do tego moja młodsza notorycznie ściąga piżąmę - śpi w samej pieluszce, czasem też pieluchę, wczoraj chciała ściąnąć z prezentem bo to tylko M zmienia :baffled:
Powodzenia na wizytach, samych dobrych wiadomości.
Rozbieranie się z piżamy też przerabiałam. Antoś jak miał ok 1,5 roku, jak się nudził w łóżeczku, nie chciało mu się spać, to też rozbierał się do naga. Czasem po kilka razy jednego wieczora. Teraz już na szczęście jesteśmy bez pieluch. Nie wyobrażam sobie teraz zmieniać pieluchy z "niespodzianką". Zbyt wrażliwy węch w tej chwili...
Dzien Dobry :)
hmm u mnie znow niewyspanie kroluje - pisalyscie o Dzieciach ktore robia Wam jazde w nocy, mnie dzisiaj pobudke z 10 razy zafundowal moj kochany pies - zaczela kulec i do lozka sama nie wskakuje tylko piszczy i mamrocze a w nocy przeszla sama siebie ... tak tak bo spi z nami :)

)
O biedule wy. Ty niewyspana, piesek kulejący...

ja zaraz wybieram się do fryzjera:-),

Młosza do dziadków ,
tylko nie podoba mi się ma taki szczekający kaszel brzydki i mówi że go gardełko, nie niem czy se od kolezanka zarazila czy w przedszkolu w każdym razie zaczyna się
Ja fryzjera zaliczyłam w środę. Od razu człowiek inaczej się czuje...
A młodego pewnie koleżanka zaraziła...Zaaplikuj mu zawczasu jakieś syropki, może nie rozwinie się nic poważniejszego... Zdrówka życze i obyś Ty się nie zaraziła...
Dzień dobry!

Nocka znów z głowy niestety :-( lalka już nie wiem ile razy się budziła, większość nocy przepłakała u nas na rekach. Jeśli to nie zęby, to ja nie mam pojęcia co :no: W efekcie ona maruda, mąż do pracy z zapałkami w oczach, a ja wyglądam i czuję się jak zombi :baffled:. Kiedyś się wyśpię :laugh2:

!
Współczuję. Może faktycznie zęby... Dziecko marudne, niewyspane, Ty również, oj ciężki dzień przed wami...Oby szybko minął i nie było powtórki dziś w nocy...
.
Witam się i ja :)

piszecie o zasypianiu dzieciaczków , na szczęscie u nas nie ma z tym wielkiego problemu..:) kładę małą do łóżeczka i wychodzę z pokoju ona sobie puszcza kołysankę i zasypia :) wiadomo zdarza się też że trzeba uspać przytulić a w szczegolności jak boli coś albo zmierzlota ale to normalne przy dziecku :) nigdy nie nosiłam małej.. i to jest chyba jedno szczęście bo teraz był by problem :) zawsze na siedząco wszystko robiłam z nią na rękach :)


)
U nas podobnie. Nigdy nie usypialiśmy Antosia. Od samego początku kładliśmy do łóżeczka, przymykałam drzwi, a on zasypiał. I tak jest do dzisiaj. Zawsze wszyscy się dziwili, że on tak zaśnie, ale tak był nauczony i nigdy nie było problemu. Ł.
Ładna pogoda u nas. Już chyba na prawdę idzie wiosna... Muszę sobie kupić jakiś płaszczyk wiosenny...

kasica212, joani powodzenia na wizytach, czekamy na pozytywne relacje...
Miłego dnia dziewczyny:tak::-)
 
Witam :)
,,.



kasica212, joani trzymam &&&& za wizyty :)

Miłego słonecznego (bo u mnie to już zaszło widzę a tak pięknie rano świeciło) dzionka :)
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
Madlena no dobrze ze jestes bo cos sie martwilam ze sie nie odzywasz - pewnie kazdy ma prawo do chandry...byle nie za dlugo :))))
Nexis to superancko - powodzenia w takim razie:) i swietnie ze z tym macierzynskim sie tak okazalo :)
ania co do rozmiarow to ja mam problem ale zapewne w druga strone :) i uwazam ze cudem jest tzw brafitting chyba tak sie to zwie :) zaraz biust dobrze wyglada i Ty sie lepiej czujesz - tez musze znalezc takie miejsce na sl na pewno sa :) dobrze sie tam wymierzyc a potem ja czesto zamawiam bielizne na intymna.pl bardzo dobra jakosciowo a ceny nie zabijaja na szczescie :)
 
nexiss trzymam mocno kciuki, oby się w końcu udało. &&&&&&&&&&&&&

A do dentysty raczej śmiało możesz iśc. Musisz tylko dentyście powiedzieć, że jesteś w ciąży, bo wtedy dostaje się inne znieczulenie w razie potrzeby. A jest też plus robienia zębów w ciąży na NFZ. przysługują wtedy na wszystkie zęby białe pląby, bo normalnie od 5 zęba dostaje się te szare, brzydkie. Ja też muszę się umówić, bo mi jeden ząb reaguje na gorące i pobolewa. Trzeba sprawdzić zawczasu...
EM Ka milo, ze ktos mysli i pamieta...;-).
 
Ostatnia edycja:
Ania ja z mlodszym tez nie mam problemow, pieknie chodzi spac sam. Tylko ten starszy ale on zawsze mial z tym problemy, od urodzenia. A w ciagu dnia przestal miec drzemki jak mial poltora roku. On jest bardzo zywy, szkoda mu bylo czasu na spanie :)

Joani i Kasica udanych wizyt :)

Nexiss mam nadzieje ze sie uda z praca :)

Anuka witaj :)

Anusia to pewnie zeby.

Candy oby maly nie zachorowal bardziej.

Ja niedlugo bede sie do pracy zbierac. Milego weekendu dziewczyny :)
 
EM Ka, teraz tak zerknęłam na naszą liste wrześniówek i ja się pytam czemu cię tam nie ma?? :blink:Czy ja może niedowidze?:confused:

Piszecie, że staniki macie za małe a ja szczerze mówiąc jestem rozczarowana bo poza tym, że na początku biust zrobił mi się pełniejszy, jędrniejszy i max o pół rozmiaru większy to generalnie bez zmian:confused2:
 
Ostatnia edycja:
reklama
Witajcie :)
Mi piersi urosly i to sporo u kazdej inaczej :)
Candy oby przeszlo synkowi i zebys Ty sie nie zarazila:)
Dziewczyny udanych wizyt :)
Mnie dzis boli kregoslup szczegolnie odcinek krzyzowy :((
 
Do góry