reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wrzesień 2014:)

Ritta sawi mi mowila ze ma wzrosnac trzykrotnie i jak jej napisalam wynik to powiedziala ze przyrost jest prawidlowy....no ale na takim etapie niewiele mozna zrobic. Biore dupka i czuje ze jest lepiej. Natura jednak sama decyduje - zobaczymy jutro.
 
reklama
Anncka przykro mi :(

To jest straszne... Kiedys wydawalo mi sie ze poronienia czy inne przypadki to raczej takie sporadyczne, zadko wystepuja a tu sie okazuje ze niestety nie... Przez to wszystko sama zaczynam sie martwic a jakos w poprzednich dwoch ciazach nawet sie nad tym nie zastanawialam :(

Gochson to naprawde dziwne to Twoje krwawienie, jutro sie okaze ze wszystko jest w porzadku :)
 
Ciąża biochemiczna to taka w której zarodek zle sie zagnieździł i następuje naturalne poronienie. Pewnie bym sie nie dowiedziała o ciazy ale ponieważ mam bardzo długie cykle a miesiączki nie było to lekarz kazał zrobić bete. A beta była 19 a po 3 dniach 25 i krótko potem przyszedł okres... Najczęstsza przyczyna są ponoć wady genetyczne na poziomie komórkowym. Sama o czymś takim nie słyszałam dopóki mnie nie spotkało..
 
Koko witaj, ja tez ze slaska :)

Sama zawsze myslalam, ze poronienia spotykaja dziewczyny z duzymi problemami zdrowotnymi poki sama nie poronilam majac 18l. Natura jest okrutna, no ale trzeba sie z tym pogodzic.

Oby z naszymi bylo wszystko dobrze. Czytalam watek z poronieniami i teraz sie martwie. Wystarczy tych nerwow i nie bede czytac smutnych watkow.

Wy wspominalyscie, ze nie lubia sie fotografowac fasolki, a moja znowu od 6tc z serduszkiem, szybka i narwana jak mama.

Po cichu mam nadzieje na synusia :)
 
Ja tez cały czas sobie powtarzam ze nie będę schizowac ale teraz dodatkowo hormon mi szaleje i płacze co chwile ;) nie wiem jak mój maz za mną wytrzymuje :)
 
dopiero w marcu chcesz iść,a nie robisz badań genetycznych (tzn, usg przesiewowe itp..) bo to robi sie do 12 tyg.
ja bym poszła wcześniej
a jak chcesz mieć 100% pewności to bym szła w 8 tyg.

O takie USG przesiewowe to trzeba prosić czy w standardzie wykonują (prywatnie idę)? O co jeszcze prosić przy okazji pierwszej wizyty,..ja jestem zielona w temacie, nie planowaliśmy ani się nie przygotowywaliśmy wiec moja wiedza z zakresu pierwszych badan i wszystkiego co związane z tematem minimalna:zawstydzona/y:
 
A ja zaczęłam być na bieżąco bo siostra jest w 20 tygodniu i teraz przekazuje mi cenna wiedzę :) od 11 tygodnia tak do 14 robi sie pierwsze usg prenatalne w 3d lub 4d na którym można wykryć wady genetyczne. Takie usg powinn sie tez zrobić w drugim i trzecim trymestrze.
 
Gochson ja tez ostatnio uslyszalam ze natura sama zadecyduje. I nawet jak bede lykac tony duphastonu i lezec plackiem to jak ma byc zle to bedzie :/ Dlatego mimo plamien nie dostalam L4.
Ale ciaza rozwija sie prawidlowo, jest zarodek z serduszkiem, nic sie nie odkleja wiec wierze ze bedzie ok
 
reklama
Ritta a masz za soba poronienie? Moze dlatego ze ja juz jestem po dwoch lekarka kazala mi lezec i na L4. Pewnie tez duzo zalezy od lekarza. Moja lekarka wyslala mnie na bete i od razu kazala wyniki przeslac smsem. Do tego mimo ze nie bylam zapisana przyjela mnie w zeszly piatek i jutro kazala przyjsc.
Ritta a dalej masz plamienia? Wiadomo jaka przyczyna?
 
Do góry