reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wrzesień 2014:)

reklama
Poronilam bardzo dawno temu (puste jajo) pozniej byla zdrowa ciaza. A moj lekarz to chyba po prostu nie jest zwolennikiem L4. Juz nie plamie i nie wiadomo skad to pojedyncze krwawienie. Czasami jak ciaza "rozpycha" sie w macicy to peka jakies naczynie i chyba tak bylo. I mam brunatny sluz po badaniach ale podobno tak bywa. Od kilku dni czysto.
 
Ja tez :) tzn mieszkałam tam wiele lat ale po ślubie sie przeprowadziłam :) teraz to dopiero czuje ze jesteście jeszcze bliżej niż mi sie wydawało ;)
 
No ja mam wlasni takie brunatne plamienia...ale z dnia na dzien coraz mniej. Przewaznie tylko rano a potem sucho. Trzeba byc dobrej mysli. Jak bylam w ciazy z synkiem to caly pierwszy trymestr drzalam i nikomu nic nie mowilam. Oczywiscie poza mezem.
 
O takie USG przesiewowe to trzeba prosić czy w standardzie wykonują (prywatnie idę)? O co jeszcze prosić przy okazji pierwszej wizyty,..ja jestem zielona w temacie, nie planowaliśmy ani się nie przygotowywaliśmy wiec moja wiedza z zakresu pierwszych badan i wszystkiego co związane z tematem minimalna:zawstydzona/y:
w standardzie powinni,w późniejszych tygodniach też robią ale już na zaawansowanym etapie....
jak to człowiek szybko zapomina:-D co i kiedy
 
Melduję, że u mnie i mojej fasolki wszystko ok :)
Widziałam zarodek, słyszałam serduszko :)
Wiek ciąży dokładnie taki jak z ostatniej @ czyli 7t1d :)
Pytałam o farbowanie włosów- nie ma przeciwwskazań :)

Witam wszystkich z kim się jeszcze nie witalam :)
 
Ostatnia edycja:
Ritta, ja tez miałam pojedyncze plamienie dzień po badaniu. Na początku myślałam ze coś złego sie dzieje, bo lekarz uprzedzal ze jak sie pojawi to leżeć plackiem i tak zrobiłam ale na szczęście szybko minęło. Na pewno będzie ok!
 
reklama
Kara, witaj :) cieszę sie ze wszystko ok! Ja tez na drugim usg będę w 7 tyg i 2 dniu i liczę ze usłysze serduszko :)
 
Do góry