reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wrzesień 2014:)

Koko wlasnie mi lekarz tlumaczyl ze na poczatku wszystko jest bardzo delikatne i ukrwione i po badaniu moze sie tak zdarzyc. Bardziej niebezpieczna jest zywa krew.

Kara gratulacje.

Dziewczyny, chyba sie troche nakrecamy. Musimy byc dobrej mysli. Bedzie ok.
 
reklama
Coś jest w tym nakręcaniu się...:-)JA przy pierwszym dziecku nawet nie pomyślałam, ze może być cos nie tak-1 usg-pęcherzyk ciążowy..czekałam cierpliwie na 2 z serduszkiem....Drugie dziecko-1 usg-pęcherzyk ciązowy...także cierpliwie czekałam an fotke z serduszkiem, nawet przez glowe mi nie przeszło, że coś może być nie tak....teraz 3 dziecko-1 usg-pęcherzyk ciążowy i pytanie....a co jesli ciąża sie nie rozwija?a co jeśli to puste jajo?....Bez sensu!!!!!!Tak sie kurcze nie da!!!Uśmiechy na buzi i czekamy na serduszka...
 
Anncka bardzo mi przykro:(

Koko gratulacje udanej wizyty!

Olandia - trzymam kciuki za wizytę&&&&

Dziewczyny, ja już po usg. To był bardzo wzruszający moment. Myślałam, że będzie tylko pęcherzyk, a tu... serduszko:-) Szczegóły w wątku wizytowym.
 
Ogolnie z tego co wycztalam to ten bol to niby przez rozciagajaca sie macice ... tak czy siak mozna sie wystraszyc... ostatni raz w ciazy bylam prawie 12 lat temu i juz nie pamietam jak to byli, zreszta mialam wtedy zaledwie 19 lat , teraz to starosc zaczyna doskwierac i cialo tez inaczej reaguje :tak:
Olandia ja tez jutro mam wizyte... powodzenia :tak: a ja stres masakrycznny, duzy plus ze idziemy we dwojke :-) Dzisiaj moj facet powiedzial ze snil mu sie bobas malutki, to ja pierwsze pytanie " a mial sisiorka czy kokoszke ?" no i ponoc mial sisiorka :sorry2: czyzby drugi syn ?? hmmm...;-)
 
Hej kobitki!

anncka tak bardzo mi przykro! tulam mocno, jestem pewna,że tobie tez będzie dane usłyszeć małe serduszko!Trzymam za Was mocno kciuki&&&

koko88 witaj!głowa do góry, tym razem musi być dobrze!mi tez zaczął dolegać brak apetytu... tylko,że dla mnie, to akurat nie zaszkodzi :sorry2:

Ritta u nas nawet nie istnieje L4 z powodu plamień. Tu nawet duphastonu nie dostaniesz. Do 13 tygodnia uważają,że do natury należy decyzja, potem zaczynają działać. Kiedys mnie to bardzo oburzało, bardzo narzekałam na ich podejście, ale chyba zaczynam wierzyć trochę w ten tok myślenia. To znaczy może nie do końca z progesteronem, bo skoro nie zaszkodzi a ewentualnie pomoże, to mogliby wypisywać, ale przykuwanie do łóżka na zasadzie wstawaj tylko do toalety, z tym się nie zgadzam.

kara gratuluje udanej wizyty!

furciaczek to usg nie musi być w 3d lub 4d, wystarczy dobry sprzęt do normalnego usg. Ważne jest , aby wykonać badanie między 11 akońcem 13 tygodnia. Bada się wtedy przezierność karku, dzięki czemu można wykluczyć m.in. zespół downa.

bigbi gratuluję wizyty! cudną niespodzianke Ci fasolka zrobiła :-)

eliane, olandia kciuki za wizytę zaciśnięte!!!

kusiak jak byłam w ciąży z córcią, to też bardzo często mi się śniło,że poroniłam. To chyba było przez ten stres jaki miałam po pierwszym poronieniu. Właściwie ciążą zaczęłam cieszyć się dopiero po 24 tygodniu. Teraz obiecałam sobie,że będzie inaczej :-)

Pozdrawiam Was wrześnióweczki !
 
ancka natura, przykro mi :(

Witaj KOKO

ja już się tak boje a tu wizyta dopiero za tydzień ehh kuzi mnie isc wcześniej :-(

szkoda żę przy pustym jaju nie ma objawów tylko taka holerna niewiadoma:baffled:
 
Wlasnie ja tez sie obawiam tego pustego jaja... ale wiecie co, tak sobie mysle, ze skoro to jajo jest puste, nie ma w nim zarodka ktory rosnie, to i macica nie powinna sie rozciagac tak? a jak czujemy to ciagniecie w dole brzucha to znaczy ze rosnie ... a to znaczy ze i dzidzius rosnie ... :tak: ehhh... staram sie myslec pozytywnie :-)
 
reklama
no właśnie wydaje mi się z drugiej strony ok co prawda nic nie ciągnie ale np brzuch mi tak wywalilo że szok - właśnie załóżmy wątek nasze brzuszki:)
no i to sikanie częste :)
 
Do góry