reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wrzesień 2014:)

reklama
Kusiak 8 stycznia mi sie zaczela @ i myslalam ze to kolejny cykl. Poniewaz krwawienia sie przedluzyly i mialam podwyzszona temperature to 16 stycznia zrobilam test ktory wyszedl pozytywnie. Potem beta w piatek i poniedzialek. Pierwsza 330, kolejna 950. Zakladam ze ta styczniowa sie nie liczy bo do zaplodnienia doszlo w poprzednim cyklu.
 
ELAINE tym razem brzuch mnie nie boli ale laskocze ;-) natomiast poprzednie ciaze mialam bole jak przy @ i dostawala luteine w pierwszym trymestrze plus magnez.
 
Niestety... Nie tym razem. Pecherzyk nic nie urósł, echa zarodka brak. Żegnam się z Wami wrześnioweczki, trzymam kciuki za wasze Malenstwa, niech ładnie rosną, a Wam szczęśliwych rozwiązań. Oby mi też dane było kiedyś usłyszeć serduszko swojego Dziecka.
 
Kusiak 8 stycznia mi sie zaczela @ i myslalam ze to kolejny cykl. Poniewaz krwawienia sie przedluzyly i mialam podwyzszona temperature to 16 stycznia zrobilam test ktory wyszedl pozytywnie. Potem beta w piatek i poniedzialek. Pierwsza 330, kolejna 950. Zakladam ze ta styczniowa sie nie liczy bo do zaplodnienia doszlo w poprzednim cyklu.
tą pierwsza bete kiedy robiłaś? a drugą po ile dniach od pierwszej
może w styczniu wystapiło u Cibie plamienie przy zagnieżdżaniu

Niestety... Nie tym razem. Pecherzyk nic nie urósł, echa zarodka brak. Żegnam się z Wami wrześnioweczki, trzymam kciuki za wasze Malenstwa, niech ładnie rosną, a Wam szczęśliwych rozwiązań. Oby mi też dane było kiedyś usłyszeć serduszko swojego Dziecka.
przykro mi:-(
 
Sawi pierwsza beta w piatek, druga w poniedzialek czyli po 3 dniach. Nie wiem co to bylo za krwawienie ale trwalo 10 dni troche mniejsze niz przy @ ale nie plamienie. Zaczelam brac duphaston i dzis juz mam niewielkie plamienia. Jutro bedzie chwila prawdy.
Anncka bardzo mi przykro.
 
Sawi pierwsza beta w piatek, druga w poniedzialek czyli po 3 dniach. Nie wiem co to bylo za krwawienie ale trwalo 10 dni troche mniejsze niz przy @ ale nie plamienie. Zaczelam brac duphaston i dzis juz mam niewielkie plamienia. Jutro bedzie chwila prawdy.
Anncka bardzo mi przykro.
ja bym zrobiła jeszcze jedną bete,

ja wiem co znaczy robienie bety co 2-3 dni i czekanie a wynik i przyrost dlatego tym razem zrobiłam jedna potwierdzającą bo za dużo nerw mnie kosztuje wyliczanie....

ale przyrost musi być prawidłowy,
chyba 66% w ciągu 48h musi wynosić przyrost
 
reklama
Sawi mnie tez to duzo kosztuje tym bardziej ze mam za soba dwa poronienia.
Jutro ide na USG wiec zobaczymy czy bedzie cos widac. Tydzien temu bylo cialko zolte.
 
Do góry