reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wrzesień 2014:)

reklama
Ja biorę kwas foliowy i magnaz.

Jutro też zapytam lekarza o witaminy prenatalne ale szczerze mówiąc wolałabym ich nie brać, przynajmniej w I trymastrze.
Ja nie jestem zwolenniczką suplementów diety, wolę zdrowo się odżywiać ;)
 
ja też po wizycie :-) widziałam Niespodziankę :) Co prawda to tylko kropeczka, ale jest! Osadzona właściwie w macicy, szyjka zamknięta. Za 2 tygodnie się oglądamy z serduszkiem :)
Jestem po panelu badań, ręka mi odpada - chyba 6 probówek :p i umówiona do położnej na wymaz i cytologie.
Też mam łykać tylko kwas foliowy :-)
 
wesolutka gratuluję kropeczki !!!!!
Ja jutro pewnie też zobaczę kropeczkę ale bardzo bym chciała zobaczyć choć ją.

A co z naszą listą ? Nikt nie przesyła danych ? Jakie w końcu informację będziemy o sobie umieszczać ?
 
Wesolutka super wieści:) ja też się nie spodziewam zobaczyć więcej, ale w sumie ja tylko chce ja ujrzeć:) a Tu kiedyś miałaś tak mniej więcej owulację??
 
wesolutka85 gratulacje, cieszę się, że wszystko w porządku. Trochę się zasmuciłam, bo ja mam wizytę za tydzień w poniedziałek i liczyłam że zobaczę serduszko. Będę wtedy tak jak Ty 6+3 dni. A jeśli u Ciebie nie widać, to u mnie też nie będzie
Ja też biorę tylko folik, mój gin w I trym każe tylko to, a witaminy od II trym.
Kurcze, chciałam ubrać dzisiaj dżinsy takie z trochę wyższym stanem, i OMG cisną mnie. Nie mogłam uwierzyć, że taka "napuchnięta" jestem,
 
Ostatnia edycja:
reklama
Manianka93 jak możesz to edytuj swoje posty jak chcesz coś dopisać. Jest przecież taka opcja ;)
Wizytą nie martw się, na pewno będzie wszystko dobrze;)
U mnie za zdjęcia się nie płaci, wystarczy że poproszę i gin drukuje;)
Mam zdjęcie swojej kropeczki ale jest strasznie ciemne, nie wiem czy uda mi się zrobić żeby cokolwiek było widać na nim.

tekila85 80 zł to drogie ?? kochana u mnie w klinice wizyta z usg 160 :szok:…. Teraz przenoszę się do innej kliniki gdzie zamierzam prowadzić już ciążę do końca i rodzić to tam cena od 130zł się zaczyna w zależności w którym tygodniu więc te 80 zł to mało;) chciałabym tyle płacić:p chyba znajdę sobie jeszcze gina na NFZ żeby częściej podejrzeć maleństwo i choć trochę zaoszczędzić na wizytach tylko ciekawe jak z tymi USG jest naprawdę bo ja jak co miesiąc nie podejrzę to nie przeżyję :rofl2: a na NFZ chyba tylko 3 usg należą się, tak? no chyba,że lekarz z powołania ale na takiego to ciężko pewnie trafić

Co do witamin to pytałam gina na piątkowej wizycie to powiedział, że na razie jeszcze nie, później ;) Teraz tylko kwas foliowy. Choć mi te wszystkie witaminy ciążowe nie służyły w pierwszej ciąży bo zwykle w składzie jest imbir, a mi później nim tak się odbijało,że zwiększało mdłości i wymioty więc przestałam brać

Ritta może poczekajmy z tą listą na razie;) mimo, że ja po wizycie, serduszko bije to nawet gin jeszcze nie wyliczał daty porodu. Chyba za wcześnie na to;) pewnie koło 9 tyg (na następnej wizycie) założą kartę ciąży i już będą wyliczać terminy

maddlena a dlaczego masz nie zobaczyć?? Wszystko możliwe;) u mnie w piątek był 5tdz i 6 dz i serduszko już biło :tak:

wesolutka85 gratuluję !!!:-)
 
Do góry