reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wrzesień 2014:)

madlena, ja już wskoczyłam w spodnie ciążowe, bo mnie uciskały dotychczasowe. Podobno w kolejnej ciąży brzuszek wyskakuje szybciej. Ja mam taki jak w 3-4 miesiacu przy Oli :)
No w sumie to moja 3 ciąza, więc mięśnie brzucha mogą być luźniejsze. Musze chyba już też wyciągnąć ciążówki.
elleni
xuser-online.png.pagespeed.ic.WHkX7drJiv.webp


maddlena ja też ciągle głodna ale tak mnie mdli i niedobrze,że jak tylko wejdę do kuchni,spojrzę na garnki to mam ochotę biec do kibelka więc już siedzę przy kompie w dużym pokoju i nie ruszam się mimo,że te garnki na płytce gazowej stoją czyste
xp.gif.pagespeed.ic.0bz5pRsY90.webp
lodówkę to otwieram z zatkanym nosem ....
Tak to codziennie mąż miał obiadek ciepły po pracy gotowy na talerzu, a teraz chyba sam będzie musiał sobie robić zanim mi nie przejdzie
xrofl.gif.pagespeed.ic.oRC8Z0ywH6.webp


Ja no moje nieszczęście nie mam mdłości i wszystko mi smakuje, niestety....

wesolutka85


hihi dokladnie i tak nie mamy na to wplywu kiedy maluchy zechca wyjsc ;)


dokładnie, termin, terminem, a dzidzia i tak wyjdzie wtedy, kiedy będzie gotowa.

Znów mnie ssie,,,,,:zawstydzona/y::wściekła/y:
 
reklama
Heh, bo u mnie nic nie ma:( tzn w macicy..w jajniki jest pęcherzyk podtrzymujący ciążę, i ogólnie ciąża jest, ale gdzie ..lekarka mówi, że prawdopodobnie zaszłam w ciążę dopiero ok 23 grudnia, czy to byłoby dopiero 3 tygodniee....?? Czekam za hcg , teraz muszę już ja zrobić, jak będzie za dwa dni źle to szpital:(:(:(
 
tekila jeśli zaszłaś ok 23 grudnia to zaczynacz 6 tydzień. Może lekarka miała słaby sprzęt i dlatego nic nie zobaczyła.
Trzymam kciuki, żeby betka przyrastała i dzidzulek się ujawnił &&&&&
 
tekila jeśli zaszłaś ok 23 grudnia to zaczynacz 6 tydzień. Może lekarka miała słaby sprzęt i dlatego nic nie zobaczyła.
Trzymam kciuki, żeby betka przyrastała i dzidzulek się ujawnił &&&&&

Nie nie żaden 6 tydzień:) max to 5 tydzień:) od 23 grudnia to 3 tygodnie plus dwa od misiaczki daje 5, bo ja nam późne owulację i nie można liczyć od 2 grudnia bo to źle wyjdzie
 
tekila85 kochana będzie dobrze. Jest ciąża i tego się trzymajmy. Zrobisz betę i na następnej wizycie okaże się, że wszystko w porządku z fasolką. Ściskam Cię mocno:-)
Naczytałam się wczoraj o badaniach prenatalnych, będę je robić i aż sie cała trzęsę ze strachu, jak wyczytałam co one mogą wykryć.W sumie, to chyba chciałabym tylko zrobić takie bardzo dokładne USG genetyczne, bo przecież Julek nie miał wad genetycznych, tylko rozwojowe, amniopunkcja wyszła prawidłowo. Zobaczymy, co powie mój lekarz. Im bliżej wizyty, tym większy stres.. ech tam....
 
Ostatnia edycja:
Nie nie żaden 6 tydzień:) max to 5 tydzień:) od 23 grudnia to 3 tygodnie plus dwa od misiaczki daje 5, bo ja nam późne owulację i nie można liczyć od 2 grudnia bo to źle wyjdzie

tekila ja miałam @ 3.12 i jestew w 5tc+6dni (czyli 6 tydzieć) ale owulacje miałam 21.12 czyli ciąża jest młodsza o 4 dni więc prawdopodobnie jestem w 5tc+2dni (czyli 6 tydzień).
Jeśli Ty zaszłaś 23.12 to masz skończony 5 a zaczynasz 6 tydzień.
 
Dziewczyny a ja odnosnie objawow mam takie pytanko. Czy ktoras z was poza tym, ze ma apetyt, a po ugryzieniu np kanapki czuje sie juz pelna ma dodatkowo wrazenie oslabienia albo zawroty glowy? Bo ja szczegolnie rano jak wstaje z lozka mam wrazenie, ze zaraz upadne, robi mi sie ciemno przed oczami i kroku nie dam rady zrobic. Pozniej w ciagu dnia to mija, ale strasznie mnie to niepokoi :(
 
reklama
Do góry