reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wrzesień 2014:)

reklama
madlena, ja już wskoczyłam w spodnie ciążowe, bo mnie uciskały dotychczasowe. Podobno w kolejnej ciąży brzuszek wyskakuje szybciej. Ja mam taki jak w 3-4 miesiacu przy Oli :)
 
maddlena ja też ciągle głodna ale tak mnie mdli i niedobrze,że jak tylko wejdę do kuchni,spojrzę na garnki to mam ochotę biec do kibelka więc już siedzę przy kompie w dużym pokoju i nie ruszam się mimo,że te garnki na płytce gazowej stoją czyste:-plodówkę to otwieram z zatkanym nosem ....
Tak to codziennie mąż miał obiadek ciepły po pracy gotowy na talerzu, a teraz chyba sam będzie musiał sobie robić zanim mi nie przejdzie :rofl2:
 
ok, to może wstrzymajmy się z listą ;)

Ja też jestem straaaasznie głodna. Zjadłam już wszystkie kanapki jakie miałam, 3 jabłka i nadal tak mnie ssie :szok: A w pracy do 17-stej...
 
Znalazłam artykuł o tym, dlaczego moje spodnie mnie cisną:
Objawy ciąży w 6 tygodniu

Póki co twoja macica nie powiększyła się znacznie – jest rozmiaru moreli. Pomimo tego możesz zapewne już zauważyć, że przybrałaś w talii kilka centymetrów – dobrze dopasowane spodnie zaczną nieco uwierać. Nie jest to spowodowane rosnącą ciążą, a zmianami hormonalnymi – w twoim organizmie zaczyna odkładać się więcej wody, a powłoki brzuszne zaczynają się nieco rozluźniać. Pomimo to, minie jeszcze kilka dobrych tygodni, zanim twoi bliscy, nie mówiąc o obcych osobach, będą mogli dostrzec, że jesteś w ciąży.


No i wszystko jasne!
 
Ritaa, ja w ogole nie dostaje wiadomosci dot. aktualizacji listy, a co dopiero mowiac, a jej rozszerzaniu :)

ja z kolei zjadlabym wszystko ale w malych ilosciach, bo mnie zatyka. I wszystko stoi mi w gardle :p
 
wesolutka85 bo jeszcze większość dziewczyn jest przed wizytami, a i tak rzadko kiedy gin wylicza termin porodu na pierwszej dlatego nikt nie pisze :-) mimo, że ja znam dokładnie datę ostatniej miesiączki, owulacji i transferu to poczekam aż usłyszę od gina datę porodu :tak:wizytę mam już umówioną na 31 stycznia więc po niej dam znać :-)
 
elleni, podobno 5% kobiet rodzi w wyznaczonym terminie ;) przy pierwszej ciazy na szkole rodzenia mowili zeby wyznaczac termin wg neagellego czy jakos tak. pisze z tel wiec sorki za bledy
 
wesolutka tą regułą liczy się właśnie od 1. dnia ostatniej miesiączki. Ale niestety nie sprawdza się przy nieregularnych czy długich cyklach.
I tak lekarze raczej trzymają się terminu z OM niż na podstawie usg chyba, że ktoś nie pamięta daty OM.
Ja wiem, że miałam późną owulację ale przecież te 4-5 dni nie robi wielkiej różnicy ;)
 
reklama
Do góry