reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wrzesień 2014:)

Cześć dziewczyny.

ania// wzdęcia na początku ciąży są zupełnie normalne. Nasz metabolizm zwiększa prace o 10-20 %. Poza tym nasz organizm potrzebuj więcej energii dla rozwijającej się ciąży stąd nasze zmęczenie, osłabienie. Trzeba niestety poczekać aż się przyzwyczai do nowego stanu.
.

ja wiem w tamtej ciąży też miałam ale nie aż tak bardzo... ale dziękuje :*
 
reklama
Cześć dziewczyny !
Ja też mam wzdęcia, a poza tym to bardzo często chodzę sikać, szczególnie uciążliwe jest to w nocy ,kiedy się budzę z 3 razy za potrzebą. w poprzedniej ciąży też tak miałam , no i nie uniknęłam tego i teraz :) . Ma tak któraś z Was ?

poza tym mam nawet nie tyle co bolesne piersi, ale bardzo wrażliwe na dotyk i czuje , że mi rosną ,, ten objaw uwielbiam najbardziej :D
oprócz tego, to czasami zapominam , że jestem w ciąży, tak się fajnie czuję.. :-) oby było tak kolorowo dalej hehe :):-D
 
Witajcie dziewczynki. U mnie pięknie zagląda słoneczko do domku.
Trzymam kciuki za wszystkie wizyty dzisiaj i czekam na relacje i foteczki &&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&

Ja dzisiaj lece na bete.Mam nadzieję ,że ładnie rośnie. Kolejną zrobię za tydzień w poniedziałek a wizyta we wtore. Mam nadzieję ,że ten tydzień szybko zleci.

Proszę o kciuki kochane :***********
 
Ja to bym najchętniej pojechała tam i koczowała do otwarcia:) ale u mnie to jeszcze 2 godziny śpi wyjazdu, a później nie wiem o której wejdę:)
 
U mnie nie, zawsze mam wydruk, nawet jak to tylko kontrola jajników.ale z drugiej strony mam cholernie drogie usg-80 złotych za usg...plus badanie u mojej pani doktor
 
reklama
aaha no ja ide państwowo ale do fajnegoo doktora tzn ma duuuużo praktycznie większość pozytywnych opini ale musze sama go obadać :p w końcu chodzi o dzidziusia :p a bierzecie jakieś witaminy ??? mi mama kupiła falvit mama ale nie biore narazie zapytam dziś na wizycie o nie:happy2:
 
Do góry