reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wrzesień 2014:)

Witam sie poniedzialkowo :baffled:
musimy kupić normalny samochód...obecnie mamy psiowoz, auto przystosowane do przewozu 2 osób i stada psów, ani fotelika ani nic do niego juz nie wcisnę...a za pare mies to pewnie ciężko byłoby mi sie za kierownice wcisnąć. Trzymajcie kciuki zeby za pierwszym podejściem sie udało, autko bosskie sie wydaje ale zobaczymy jak mechanicznie. Nie chce mi sie juz jezdzic i szukac...musi sie udac :p
.
Powodzenia z kupnem auta. My wymienialiśmy samochód w ubieglym roku też na bardziej rodzinne, kombi.
nexis poszukaj sobie dobrego lekarza. Ciąża to bardzo ważny okres w życiu kobiety, ważny również dla rosnącego maluszka i lekarz musi być zaufany i dobry.
Trzymam kciuki za dietę, tylko nie przesadzaj za bardzo, w końcu rośnie w Tobie małe dziecię...;-)
Dzień dobry wszystkim :-)
W szpitalu dopadła mnie grypa :-( wczoraj i przedwczoraj gorączka ponad 39,5 stopnia.
Do tego mega wymioty. Przeniesli mnie do izolatki, dali kroplówki nawadniające i coś jeszcze i dziś już o wiele lepiej się czuję :tak:

Plamienia są już tylko niewielkie najczęściej wieczorem :-) w czwartek mam USG i liczę, że wtedy puszczą mnie do domu. Oczywiście o ile będę zdrowa. Mam zakaz odwiedzin, tak więc czuję się trochę jak w więzieniu :-(

Teraz chociaż czuję się na tyle dobrze, że mogę książkę poczytać czy poszaleć po Internecie :sorry2:

Dziewczyny wszystkim Wam życzę miłego dnia :-)
Szybko wracaj do zdrowia, super, że plamienia ustąpiły.

Ja jeszcze w domu. Dzwoniłam do przychodni, lekarz ma spore opóźnienie...
Ciężka noc za mną. Antoś miał o 1 w nocy 39,8 gorączki co ja przeżyłam., już nie wiedziałam co robić, kąpiel, okłady i jakoś opanowaliśmy. Ale strachu się najadłam, za to kaszel już Go tak nie męczył, na szczęście. Dzisiaj jest już lepiej. Antybiotyk działa. Dziękuję Wam za dobre słowo pocieszenia, ale ile to się człowiek na martwi, jak dziecko chore....

A w spodnie dżinsy już też sie nie mieszczę. W domu chodzę w leginsach, no i powoli sie przekonuję, że nie wyglądam tak źle i jak gdzieś idę, to czasem założę.
Obiadek też mam od wczoraj, tzn karkóweczkę. Mąż ugotuje ziemniaczki, a ja jak wrócę od lekarza, to zrobię surówkę z pekinki i będzie obiadek...
No nic, zbieram się do tego lekarza... Trzymajcie kciuki...
 
Ostatnia edycja:
reklama
lilah mnie dziś też boli krzyż, ale to może być od rosnącej macicy :tak:;-)

maddlena dużo zdrówka dla syneczka :tak: kciuki za wizytę zaciśnięte :tak:
 
;-) mam nadzieję, bo już nie chcę żadnych dodatkowych kłopocików :)

Ale mi się spać chce.
 
Ostatnia edycja:
mnie też dziewczyny spanie męczy .. także dołączam się:)

a jeśli chodzi o auto to myśmy też w zeszłym roku auto zmieniali zaraz po ślubie :) z prezentow nazbieraliśmy na forda mondeo w kombiku :) więc z drugim dzieckiem spokojnie się zmieścimy :) duży bagażnik to podstawa :)

lilah ja też miałam takie bole jakiś tydzień temu chyba.. i mnie się wydaję że to właśnie od tego że wszystko w nas rośnie :) także spokojnie :)


maddlena jeszcze raz &&& :)

właśnie wstawiłam żeberka i jak narazie to tenn zapach to mi się nie podoba... :(
 
Cześć dziewczyny,
Ciężko było nadrobić tyle stron, ale przebrnęłam. My w wekend mieliśmy gości, więć sprzątanie, stanie w kuchni no i odchorowałam to bólem brzucha niestety....
W dalszym ciągu męczą mnie mdłości i mało co jem... Lakarka kazała mi brać MagneB6 3x dziennie, ponoć ma na to pomóc.... Oprócz tego raz dziennie PregnaPlus.
W piątek zaliczyłam badania krwi, jednak prywatnie, po zniżce poszło i tak 220 zł.... Teraz czekam na wyniki.

A co do spania, to też spałabym całymi dniami... Wczoraj usnęłam na filmie sensacyjnym także.... :p

Pozdrawiam serdecznie i trzymam kciuki za dzisiejsze wizyty!
 
Anusia no zdjecia niestety nie dostalam

Emalia wspolczoje pierwszego pawika :) ja tak mam codziennie niestety, tylko czekam az to przejdzie i odliczam dni

Maddlena oj to mialas niezla noc. Mam nadzieje ze wizyta bedzie udana :)

Anka trzymam &&& zeby wszystko bylo dobrze i zeby Cie szybko wypuscili :)

Furciaczek mam nadzieje ze zakup samochodu bedzie udany :) oj bez faceta to musi byc ciezko. Ja bym chyba sobie nie poradzila.

Ayni a Ty gdzie sie podziewasz???
 
kara_13 - mogłabyś podać przepis na pizzę? Bo już od kilku dni mam ochotę na taką domową, a może skorzystam z Twojego przepisu :)

Mnie także baardzo męczy spanie. Wstaję rano, po południu obowiązkowo drzemka, a spać chodzę maksymalnie o 22 bo dłużej siedzieć już nie daję rady :)

Od kilku dni nie mam apetytu, muszę wmuszać w siebie cokolwiek, żeby przynajmniej trochę składników odżywczych fasolce zapewnić. A najlepiej to bym tylko owoce jadła.
Dziś mnie też kręgosłup boli, ale w odcinku piersiowym. Może dlatego, że sporo dziś siedziałam bo miałam dwa egzaminy na uczelni :) Chyba pora troszkę poleżeć :tak:

A pogoda u mnie cudowna ! aż się chce wszystkiego ! Słoneczko pięknie świeci, po prostu jak na wiosnę :) mogłoby już tak zostać!
 
maddlena dieta to nie do końca dieta, przynajmniej nie rygorystyczna, ma na celu wyeliminowanie słodyczy i tłustych potraw, ograniczenie pieczywa :) btw. zdrówka dla synka :)

Właśnie robię gołąbki, pierwszy raz samodzielnie, ciekawe co mi wyjdzie :-p

Aaa, odebrałam wyniki z tsh, mam je w normie, także winą mojej nadwagi nie jest jak to myślałam niedoczynność tarczycy a jedynie obżarstwo i brak ruchu, także muszę się wziąść za siebie.
 
Hej dziewczyny :)
A my od rana w rozjazdach i dopiero teraz chwila wytchnienia po obiadku. Ale dziś jeszcze sporo pracy mnie czeka...
maddlena, &&&& zaciśnięte! oby wizyta przyniosła same dobre wieści :) ja swojej już się nie mogę doczekać, a do środy już blisko :)
Nexiss powodzenia z gołąbkami! ja zawsze jak robię coś pierwszy raz to wychodzi perfekcyjnie a za każdym kolejnym jest już różnie ;)
U mnie czasoumilacz włączony, jak zwykle olimpiada, jestem uzależniona żeby zerknąć choć na chwilę :)
Emalia, mam nadzieję, że zaliczony pawik będzie twoim ostatnim. Ja odpukać czuję się dobrze, choć czasem niedobrze z głodu.
Pozdrowionka! :)
 
reklama
Juz po wizycie, wszystko w porzadku. Szczegoly zaraz opisze w watku wizytowym.
a jeśli chodzi o auto to myśmy też w zeszłym roku auto zmieniali zaraz po ślubie :) z prezentow nazbieraliśmy na forda mondeo w kombiku :) więc z drugim dzieckiem spokojnie się zmieścimy :) duży bagażnik to podstawa .. :(

A wiesz, ze my tez kupilismy FORDA MONDEO KOMBI! Faktycznie ma duzy bagaznik i ogolnie duzo w nim miejsca. Wczesniej mielismy ALFA ROMEO 156 i teraz jest bez porownania.

Mowicie o spaniu. Ja ostatnio tez czuje sie bardziej spiaca. Zawse siedzialam do 12 w nocy a ostatnie pare dni o 21 juz zasypiam przed telewizorem.

Antos juz zdecydowanie lepiej. Nawet obiadu troche zjadl, bo wczoraj caly dzien na kilku ciastkach biszkoptach.
 
Do góry