reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wrzesień 2014:)

Witam się i ja :)
Dziś do 13 muszę odebrać wyniki na TSH, a jutro wizytę mam u giena, chyba znów niczego sie nie dowiem bo jakiś taki "kulawy" lekarz jest, w zeszłym tygodniu chciałam się przepisać do innego, który by mi wszystko wyjaśnił, wytłumaczył, ale niestety już nie przyjmuje ciężarnych tylko normalnie na ginekologii.. :dry: Zanim się zorientowałam ze zmianą było już trochę ze późno, także jak mi wyznaczą następną datę za 3 tygodnie to zmienie na jakiegoś innego, są jeszcze 2 "typy" ;-)

Wczoraj dzień pizzy, nie powiem świętowałam, razem z moim M. zrobiliśmy domową na grubym cieście, mmmiam pycha, pozwoliłam sobie na duży kawał, jeszcze została ale świętowanie dla mnie się wczoraj skończyło, a dziś wracam do diety, resztę zje M. :tak:

Poza tym jak zwykle nic mi się nie chce, a dobrze by było trochę ogarnąć w mieszkaniu, potem ok 16 ma chodzić gościu spisywać liczniki z gazu to muszę poczekać, a następnie jadę na spacerek z matulą, tak sobie postanowiłysmy i będziemy chodzić jak najczęsciej a nie gnić w chałupach ;-)

Zbieram się, idę po wyniki i coś trzeba zacząć robić :tak:
Miłego dzionka życzę wszystkim :-D
 
reklama
Witajcie :-) Mnie od rana głowa pęka, a że mam migrenę, to ledwo żyję. Zawsze brałam silne proszki a teraz nic, tylko leżeć i czeka aż się "wyboli":wściekła/y: paracetamolu nawet nie biorę, bo mi nie pomoże. Jedynie okłady na głowę.... może macie jakieś swoje sposoby na migrenę?
moje lekarstwo na migrenę to ciąża :-) wcześniej bardzo mi dokuczały migreny, do tego zawsze w trakcie wymiotowałam,od czasu 1 ciąży ataki bólu stały się sporadyczne, po 2 ciąży był może z 1 czy 2, po 3 ciąży moze juz na zawsze odpuszczą ;-)
 
Dzień dobry wszystkim :-)
W szpitalu dopadła mnie grypa :-( wczoraj i przedwczoraj gorączka ponad 39,5 stopnia.
Do tego mega wymioty. Przeniesli mnie do izolatki, dali kroplówki nawadniające i coś jeszcze i dziś już o wiele lepiej się czuję :tak:

Plamienia są już tylko niewielkie najczęściej wieczorem :-) w czwartek mam USG i liczę, że wtedy puszczą mnie do domu. Oczywiście o ile będę zdrowa. Mam zakaz odwiedzin, tak więc czuję się trochę jak w więzieniu :-(

Teraz chociaż czuję się na tyle dobrze, że mogę książkę poczytać czy poszaleć po Internecie :sorry2:

Dziewczyny wszystkim Wam życzę miłego dnia :-)
 
Ja odkąd jestem w ciąży tyllko raz miałam taki napad migrenowy ale trwał tylko dzień, a tak zazwyczaj 2-3. Więc i u mnie jest to rzadkie, ale dzisiaj się przytrafiło i jest o niebo łagodniejszy ból ale jest;-) cóż kładę się i będę czekać aż odejdzie.
Widzę, że byłyście już na badaniach krwi. Ja też muszę zrobić w tym tyg., bo w przyszłym wizyta. Jak długo się czeka, tak abym zdążyła wszystkie odebrać?
 
Ja również się witam poniedziałkowo.... jakoś tak leniwie od rana

Furciaczek podziwiam odwagę- ja bym się bała sama auto kupić....

Anusia mam dokładnie tak samo- pół godziny po wyjściu z łóżka mam ochotę tam wrócić.... Mówisz, że to przechodzi?

Nexiss my robiliśmy w sobotę domową pizzę na grubym cieście- uwielbiam i uważam że te z pizzerii nigdy nie dorównają domowym :)

A_nka zdrowia życzę!

Pozdrawiam i biorę sie za naukę, chociaż bardzo mi się nie chce.....
 
joani moja siostra miewa silne migreny i jej pomagaja oklady na skronie. tylko musza byc na przemian zimne i cieple. Po paru takich bol sie jej uspokaja nie calkowicie, ale jak mowi jest bardziej znosny. Wspolczuje tej dolegliwosci bardzo, trzymaj sie!

kara_13 mi w ciazy z corcia przeszlo jakos w polowie drugiego trymestru, a powrocilo tuz przed koncowka ciazy. Takze na chwile moze odzyjemy :-) Z tym,ze wtedy moglam sie bardziej popiescic i poleniuchowac, bo teraz z roczniakiem w domu nie ma juz tak latwo. wyleguj sie ile mozesz :-D

Ale mi ochoty na domowa pizze zrobilyscie :-) dotad nie wiedzialam co na obiad, to teraz juz wiem. Tylko po drozdze musze skoczyc. Ale bedzie mniam :-p

a_nka zdrowka! nie ma to jak sie w szpitalu zarazic :baffled: dobrze,ze masz izolatke. Odpoczywaj :-)
 
Ostatnia edycja:
Witam i ja. Trzymam kciuki za wszystkie wizyty. Ja dzisiaj zaczęłam dzień od pierwszego w moich wszystkich ciążach PAWIKA http://******************/_app/lib/nbbc-1.4.5/smileys/smile.gif No nie dało się nad tym zapanować.

Ja dzisiaj w końcu sama w domu. Janek po 2 tyg poszedł w końcu do Przedszkola, Ola w szkole a mąż w pracy. Ehhhh i co tu robić. Jak by było już cieplej to pewnie bym siedziała na dworze i grzebałabym w ziemi :)

Miłego i słonecznego dnia dziewczynki.
 
joani ja większość wyników miałam tego samego dnia, ale na grupę krwi i VDRL musiałam czekać 2 dni robocze.

maddlena 3mam kciuki za wizytę!
anusiaszymka
ja też bym cały czas spała. Zdarza mi się pójść spać nawet o 20:shocked2: Mam nadzieję, że ta senność szybko minie:happy2:

A spodnie ciążowe nosicie w takim samym rozmiarze, co do tej pory miałyście zwykłe spodnie? Pewnie będę zamawiać przez internet i zastanawiam się nad rozmiarem.
 
Witam się i ja
U
mnie dzisiaj pogoda masakryczna, jest szaro i pada, obiad mam z wczoraj więc luz od kuchni, trzeba by mieszkanie ogarnąć, a tak mi się nie chce.
No i dalej męczą mnie wieczorne nudności bleeee, wczoraj to wogóle jakiś cały dzień miałam "pawiowy"

furciaczek
trzymam kciuki za zakup auta, też tyle płaciłam za te pierwsze badania

anusiaszymka ja też cały czas chodzę zmęczona, tylko bym spała mam nadzieję, że to niedługo minie

joani nie pomogę na migrenę, ja to zawsze jakiś Ibuprom czy coś takiego brałam

a_nka zdrówka życzę
 
reklama
Cześć Poniedziałkowe.

Furciaczek - powodzenia z autem :)
Dziewczyny z wynikami :)
Do wszystkich ziewających się przyłączam :) Tez bym spała na okrągło, ale niestety muszę popracować. Szczęśliwie z domu, ale i tak.

Dziś boli mnie kręgosłup w odcinku lędźwiowym i jakby miednica po lewej stronie, ale przede wszystkim ten kręgosłup. Miałyście tak?
Nie chcę szukać info na forach bo się boję że zaraz natrafię na jakieś złe informacje. A już wystarczająco dużo stresu miałam przez tego krwiaka.

Miłego poniedziałku wszystkim :)
 
Do góry