reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

wrzesień 2011

reklama
hej.
moje dziecko zasnęło więc mam czas zrobić jej drugie danie - kluseczki ziemniaczane z mięskiem i sałatkę z pomidora. Moje dziecko uwielbia pomidora skropionego oliwą posypanego odrobiną pietruszki pokrojonej.

Jak wstanie zjemy i lecimy do parku

mozę sobie odreaguje bop mam doła giganta :(

dobrze, że jutro na 18 do lekarza to bardzi9ej odreaguje widząc małego Mateuszka
 
ANisen, co za dol?
Ja poszlam na zakupy wrocilam, maz dluzej w pracy i czeka mnie czekanie na niego w domku.. Czuje ze tu gnije, do tego nie musze mowic ze co chwile na cos mam smaka i lece do kuchni.
Moze sie zmobilizuje i na spacer chociaz pojde. Eh..
 
Jakoś tak bywa że od 2 tygodni nie moge się z żadną koleżanką z pracy umówić choćby na spacer z mluchami albo na kawę. A wczoraj byłam umówiona z jedną na dziś do parku z dziewczynkami i ona odwołała bo muszą jechać na zakupy :( nie wiem czy to zbieg okoliczności czy coś sie stało. Tak debilnie jest odkąd wiem ze bedzie synek- tylko nie zdawałam sobie z tego sprawy. Przedtem same do nas przychodziły zabierać nas na spacery.
 
anisen chyba jedno z drugim nie ma nic wspólnego..tzn. ja nie widze żadnego związku. I dół tylko dlatego? uśmiechnij się, weź małą jak się obudzi i idźcie same:-) ja chyba jestem bardziej dusza samotnika, nie potrzebuję towarzystwa..ale każda jest inna, a w ciązy to już w ogóle..;-)
agusia dobrze, że zniosłaś dzielnie badanie:-)

Dalej boli garło, w domu trzeba coś innego zaaplikować.
Gorąco jak diabli..fuuu...ale za 10 min spadam do domku...obiadek i na tarasik:-)
 
Anisen, nie przejmuj sie. Czemu niby mialyby Cie olewac bo syn Ci sie trafil? Co do tego to ja tez jestem typem samotnika bardziej. Spotykam sie z kolezankami ale nie mam jakos potrzeby kilka razy w tygodniu. Mam was! Wiem ze zle sie separowac, ale ja wole swoja mala samotnie.
 
Anisen-zapewne zbieg okoliczności. NIe ma co się negatywnie nakręcać.
Dzięki Bogu dzień mi jakoś mija. Zrobiłam dziś krem ze szparagów- mój debiut- dla mnie trochę za słodki.Mojemu M będzie smakować, i bigos po cygańsku- trochę kwaśny- ale pycha .
Od 3 m-cy siedzę w domu- i już nie mogę wysiedzieć, ile można- sprzątać , gotować- dobrze ze mam ps;-) . Podziwiam te kobiety co nie pracują ,a zajmują się domem. Stwierdzam ,że teraz jestem mniej zorganizowana i bardziej leniwa niż jak pracowałam, ale już nie długo jak dzidzia się pojawi to zajęć będzie pod dostatkiem;-)
 
ewelinak cieszę się, ze już wróciłaś... zaczęłam czytać kilka stron wcześniej i mialam już pisać, ze się o Ciebie martwię, a tu na ostatniej stronie wrzeszcie jesteś:) Poodpoczywaj kochana troszkę, żeby nie musieć sie już więcej martwić.
 
reklama
byłam w szpitalu....
Pan doktor powiedział że coś rzeczywiście wycieka ale to na pewno nie są wody płodowe....
i że jeżeli będzie się to dalej zdarzać to mam się jeszcze zgłosić....;-)
 
Do góry