reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

wrzesień 2011

Ale jak nosicie miesiac i nie wyciągacie w ogóle? bo ja wyciągam zawsze na noc..to jakie macie soczewki??
bluetooth ja rok temu jak jechaliśmy na wakacje jechałam w okularach, nie wiem jak, ale wieczorem wrzucając soczewkę do pojemnika, wyrzuciłam ją do zlewu..i rano znalazłam taką uschnięta..ale byłam wkur#&*%, bo nie miałam kolenej pary...złośliwość rzeczy martwych. ale jechałam jako pasazer..jako kierowca nie dałabym rady...to jak piszesz..matrix poprostu..głowa mnie bolała, wszystko się kreciło..brrr...na samo wspomnienie. Jak tylko dojechaliśmy do Wrocławia od razu smarowałam do galerii po soczewki..to znowu jak po całym dniu w okularach założyłam soczewki, to pierwszy moment też jak pijana, ale po chwili już było ok..
 
reklama
Soczewki B&L PURE VISION TORIC 6szt !!! (1635353246) - Aukcje internetowe Allegro
ja nosze takie już pare lat, wcześniej tez wyciągałam na noc. Ale takie do ciągłego noszenia sa super.
Zakładasz i zapominasz o nich. Ja musze zapisywać kiedy zakładam bo inaczej zapominam zmienić, a jak za długo je nosze zdarzało mi sie i około 2 miesięcy to już czuje że coś się z okiem dzieje i chyab bakterie tam ostro buszują, więc musze sobie przypomnienie ustawiać żeby zmienić.

Bluetooth
my świętujemy na całego. byłyśmy na zaupach i mamy nowego pajaca i bluze w panterkę :)
teraz się objadłyśmy naleśnikami z serem i śmietaną, szkoda że ostatnie 2 były w sklepie. mam nadzieje że jutro dowiozą bo są boskie.

no ale czas skonczyc to lenistwo i zrobic obiad chlopaką i coś posprzątać.
 
Ostatnia edycja:
Ja nosze takie Air Optix Night&Day Soczewki Kontaktowe 6 szt (1629200573) - Aukcje internetowe Allegro
Niestety nie naleza do najtanszych ale ze wzgledu na moja dziwna krzywizne i srednice nie ma innej firmy ktoraby takie soczewki robila :wściekła/y: Ale nosze je juz ponad 10 lat i jestem bardzo zadowolona.
aniawos ja gdziekolwiek bym nie jechala i to w tych miesiecznych, to zawsze biore dodatkowa pare ze soba. Nigdy nie wiadomo co sie zdarzy. Czasami cos do oka wpadnie i tak podrazni oko i soczewke ze trzeba ja wymienic. Przezorny zawsze ubezpieczony :-D
asia moje oczy nie pozwola mi zapomniec o wymianie soczewek. Po miesiacu tak mnie juz oczy pieka i do tego czesto sa suche ze od razu wiem, ze pora na zmiane :-D
 
Hej,

Niedawno wróciłam do domu. Spędziłam południe u mamy i załapałam się na obiad, bo dla siebie samej mi się nie opłaca gotować;). Nakupowałam dziś 2 kg bananów za 2 zł:), truskaweczki, winogrono, a za chwilę przystawię się do litrowych lodów;).
Poza tym powiem Wam,że pomimo strasznych upałów u nas, czuję się bardzo dobrze, a najlepiej na spacerach. Nic mi nie dolega, nie męczę się i jest super;).

Co do paznokci, to mnie się w ciąży przestały rozdwajać, a i zniknęły mi białe plamy z paznokci, więc widać,że niedobór witaminy E został uzupełniony. Tylko włosy zaczęły mi w większej ilości wypadać. Gdzie się nie spojrzę to leżą moje włosy.
 
ja tez z paznokciami zadnych problemow nie mam. Mozna by nawet powiedziec ze staly sie twardsze za to tak samo jak nanusia zauwazylam ze chyba wiecej mi wlosow wypada :eek: troche mnie to przerazilo :baffled:

Ehhh, ja od poniedzialku caly tydzien samotna bo moj M na szkolenie jedzie i znowu bede miala kiepski humor :crazy:ale za to jak przyjedzie w piatek to zaczyna nam sie urlop :-D
Dobra dziewczyny, ja sie zmywam weekendowo. Zycze Wam super pogody i duzo odpoczynku w ten weekend na swiezym powietrzu a nie przed kompem ;-) Do poniedzialku.
 
Ostatnia edycja:
Dziewczyny, a ja chciałam zapytać a nie wiem gdzie.
Jak ułożone są wasze maluszki? Główką w dół czy nie?
Czy istnieje jakiś termin do którego maluch powinien się odwrócić? Wiem że może nawet w dzień porodu, ale tak standardowo to powinien do jakiegoś tc?
 
Z tego co kojarzę to do 35 tygodnia ciąży. Mój synek od 18 tygodnia jest ułożony podłużnie i główką w dół ale w tym momencie ma jeszcze dużo miejsca i możliwe że zmieni pozycję
 
Madzia my z mężusiem w zeszłym roku byliśmy opiekunami na takiej kolonii nad morzem, pod namiotami wojskowymi... warunki bym rzekła ciekawe, ale były tam dzieciaki w wieku Twojej starszej córci i świetnie sobie radziły... nawet jak im sie tęskniło, to telefon do mamy załatwiał sprawę na kilka dni... tam zawsze jest coś do roboty i czas mija szybciej niż stęsknionym i zmartwionym rodzicom w domu. Poza tym dzieciaki się fantastycznie przyzwyczajają i nabierają takiej odwagi i umiejętności radzenia sobie samemu... Takie dumne wracają:) Jesli masz zaufanie do księżulków, to myślę, ze nie masz się o co martwić i możesz córcię wysłać.

Apja ja też słyszałam że między 30, a 35 tygodniem powinien się już dzidziuś obrócić. Naszemu wygodnie pupcią w dół:) Ostatnio kumpelka opowiadała mi, ze jej siostra miała już ustalony termin CC ze względu na pośladkowe ułożenie dzidziusia i 3 dni przed tą planowaną cesarką poszła na takie ostatnie USG do lekarza...okazało się, ze dzidzia się odwróciła, i odwołali cesarkę... urodziła naturalnie 5 dni później:) taka niespodzianka
 
reklama
Dzień dobry

U Nas dziś zaczynają się dni międzyrzecza, ale z tego co czytałam w programie co ma być to lipa jak nic, więc chyba się raczej tam nie wybieramy, nudzić możemy się w domu ;-) :tak:
Co do ułożenia dziecka to znajoma jak zaczęła rodzić to mały był też pośladkami w dół obrócony i najgorsze, że u Nas nie zadecydowali że zrobią jej cc tylko że jak mały się sam nie obróci to oni będą Go siłą obracać - porażka jakaś .... :szok: modlę się żeby u Mnie tak nie było bo to podobno ból niesamowity ...

Ja pazurki też mam twarde, ciężko Mi je obciąć hehe a teraz jak jeszcze witaminy biorę to już całkiem masakra ...

Wszystkim życzę udanego weekendu .... :tak::-)
 
Do góry