reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wrześniowe mamy 2024

tak u mnie to samo. Mówili że jak będzie mieć mniej miejsca to nie będzie tak czuć ruchów, a są niezłe wygibasy aż mi się śnią te stópki.
A czy też się już może oczyszczasz? U mnie od tygodnia rozluźnienie w jelitach.
No właśnie mam to samo, od wczoraj dosłownie wszystko przyszło łącznie z migrena i częstym odwiedzaniem toalety. Okej to już się przestaje martwić 🤣 bo mi też każdy mówił,że na końcu to się trzeba doszukiwać ruchowz że aż się zmartwiłam,że jest coś nie tak, brzuch lata na wszystkie strony 😅
W sumie dobrze by było gdyby się samo zaczęło,bo mam planowana indukcje ze względu na cukrzycę i teoretycznie powinnam się piątek już kłaść, ale zobacze co dzisiaj powie gin po ktg .
 
reklama
Dalej macie czasami takie drgania malucha w brzuchu? (Nie czkawka) Tak jakby się pies otrzepywal z wody ? 🙈 Czytałam na necie to dużo kobiet tak ma niby ale jednak zastanawia mnie to jak to u was wygląda?
 
Ja jestem mało obiektywna, mi igly nie straszne więc Ci nie powiem 🤣dla mnie nieodczuwalne.

CzynWasze dzieci w 39ntygbtez się takie aktywne w brzuchu zrobiły? Od wczoraj wieczor tak intensywne są ruchy, że już myślałam,że się zacznie...w nocy spac wcale nie dał wojownik maly


Mi w dzień odejścia wód mlody tak się ruszał, że aż nagrywałam brzuch 😂 2h później wody mi odeszly

Mi
 
Tak, ja mam takie. A raczej miewałam, jakby szybko noga ruszał albo właśnie się otrzepywal 😂 Śmiałam się, że jak dzięcioł się dobija wtedy.

Mi dziś odeszły wody, pojechałam do szpitala I położyli mnie na patologię do rana. Czekam aż skurcze się nieco rozkręcą i będę miała cesarkę:)


Tu ci odpisywałam na takie samo pytanie jakie zadałaś tydzień temu 😁 Teraz widzę że mlody już na świecie też czasem tak nóżka macha szybko jak mocniej przyśnie.
 

Załączniki

  • 848e0cb1-cb78-448b-9fcc-da84e7280548.jpeg
    848e0cb1-cb78-448b-9fcc-da84e7280548.jpeg
    31,9 KB · Wyświetleń: 42
Ile ważyły wasze maluchy w 36 tygodniu ciąży? My dzisiaj (36+1tc) mieliśmy usg u lekarza prowadzącego i mały waży 2800 według usg a równo 2 tygodnie temu u innego lekarza mały ważyl 2720 g . Wiadomo różny sprzęt inny lekarz ale i tak gdzieś mierdzi ta waga 🙈
 
reklama
Ja w
Ile ważyły wasze maluchy w 36 tygodniu ciąży? My dzisiaj (36+1tc) mieliśmy usg u lekarza prowadzącego i mały waży 2800 według usg a równo 2 tygodnie temu u innego lekarza mały ważyl 2720 g . Wiadomo różny sprzęt inny lekarz ale i tak gdzieś mierdzi ta waga 🙈
37+4 miałam 3300:)
Ja w poniedziałek zgłaszam się na indukcje do szpitala
 
Do góry