reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

wrzesień 2011

Witam po nieobecnosci niestety czasu czasem brak.
Corka ostatnio jakas taka upiedliwa sie zrobiła i sama nie wie czego chce:dry:.Jesc mi nie chce nic oprøcz lowøw:no:.Dzis tez od rana stała przy lodøwce i tylko lody.
Wczoraj bylismy na urodzinowym grilu i sie odprezyła było mega fajnie i objadłam sie jak baczek.
Dzis troszke dzien leniucha mam nawet obiad jest odgrzewany:sorry2::-D.
ASia no co za mama:)))
 
reklama
Witam Motylku
czyżby córa przechodziła bunt?? oj coś o tym wiem na swoim przykładzie. U mnie obiadek bez zbędnego stania przy kuchni, ja na necie na obiad się robi ( udka, młode ziemniaczki i suróweczka)
Pozdrawiam mega słonecznie i niedzielnie :-)
 
Bafinka to musisz się koniecznie podzielić z nami tą sprawdzoną listą...

Asia ja się dowiedziałam niedawno, że moja mamuśka, przez całą ciąże ze mną nie była u lekarza... dzien przed porodem w drodze do szpitala do niego wpadła na chwile, żeby jej chociaż prowizorycznie kartę ciąży wypełnił, żeby miała co w szpitalu dyżurnemu lekarzowi pokazać:) Tak to już z tymi naszymi mamusiami jest:)
 
Bafinka
a o jaką liste dokładnie chodzi bo jakoś nie mogę się zorientować.

Ja wczoraj uzupełniałąm liste rzeczy do szpotala i tak sobie pomyślałam że może by taki wątek już rozpocząć co spakować?
Niby czaseu jeszcze jest troszkę ale już coraz mniej dla niektórych 3 miesiące zostały. Ja już część rzeczy mam przyszykowanych bo zaczynamy za tydz remont i bym potem nie znalazła co gdzie jest bo wszysto spakowane i rzucone u rodziców będzie.
Mam też troche pytań do mam z doświadczeniem co zabrać a co sobie darować. więc może w jedym wątku lepiej takie pytania żeby było łatwo znaleźć?
 
Może w wyprawkowym wątku, bo tam pisaliśmy już o różnych potrzebnych rzeczach, nie tylko dla Maluszka ale i dla Mamusi. Przecież to taka lista wyprawkowych HITÓW... bo sprawdzona i podana przez położną.
Wydaje mi się, że tam będzie najlepiej. Jakby co, to moderatorki przeniosą w odpowiednie miejsce Twój post.
 
witam niedzielnie, my dziś po rodzinnym spacerku na Starówce byliśmy, obiad na mieście, lody na mieście, cudnie...
wiecie co, ja też zaczynam się powoli zastanawiać nad torbą do szpitala, nie żeby sie jeszcze pakować, ale zbierać i kupować powoli co potrzebne. Także jestem za takim wątkiem lub tematem w odpowiednim wątku :)
 
reklama
ja równiez jestem za osobnym wątkiem, ale takim bez komentarza, tylko możliwością dopisania jeszcze czegoś od siebie w punktach najlepiej. Bo później wydaje mi się,że robi się bałagan i w tym gąszczu postó ciężko będzie się odnaleźć
 
Do góry