reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

wrzesień 2011

Bo przy zabiegach sie ściąga, znieczulenie itd..ale pytaj sie u siebie, moze nie bedziesz musiała. Mi kazali, wiec ściągnęłam..po drugie po cc leżysz plackiem 12 h, spisz, jesteś zakręcona po głoopim jasiu, także ta soczewka nie jest potrzebna..
bluetooth może przy naturalnym można miec, nie wiem..ja przy cc nie miałąm w ogóle..lekarza swojego poznałam po głosie..bo go nie widziałam..a dzidzie podsuwają pod nos, więc widać..potem spałam i miałam wszystko w nosie, soczewki założyłam na drugi dzień. w razie co miałam okulary..

Wiecie czego sie bałam po porodzie, że w nocy jak nie bede miałą soczewek, to jak bede widzieć mała itd..jak bedę ją przewijać? itp...ale to żaden problem, ja nie widze z daleka, a przecież przy takich czynnościach masz dziecko obok siebie..
 
Ostatnia edycja:
reklama
Witajcie dziewczyny. Po śniadanku posprzątałam kuchnie, zamiotłam okruszki z podłogi trochę czasu mi to zajęło:-D, bo syn bardzo chętnie mi pomagał :tak:i co róż brał ode mnie a to szufelkę a to zmiotkę. Muszę się wybrać na zakupy ciuchowe ale nie mam kiedy a z moim brzdąc to na pewno nie będę jechać bo bym nic sobie nie kupiła tylko jego pilnowała. A teraz bym coś zjadła ale jeszcze nie wiem co.:confused:
 
aniawos, do cc to faktycznie sie nie dziwie ze kazali ale ja mam nadzieje rodzic naturalnie i wtedy to dla mnie bedzie to straszny dyskomfort byc bez soczewek :baffled: Ja tez niestety slepa jak kret wiec ciezko bedzie bez soczewek i bez okularow. Na razie sie tym jednak nie zamartwiam, zobaczymy co lekarz powie. Jak trzeba bedzie je zdjac to bede miala jeszcze 2 miesiace zeby sie z ta mysla oswoic :crazy:
Motylla, to sie tylko cieszyc ze maly taki pomocnik w pracach domowych :-D
A tak przy okazji, wyglada na to ze jedyna z Lublina jestes. Na ktorym osiedlu mieszkasz, bo ja wiekszosc zycia na Czechowie spedzilam :-)
 
aniawos, do cc to faktycznie sie nie dziwie ze kazali ale ja mam nadzieje rodzic naturalnie i wtedy to dla mnie bedzie to straszny dyskomfort byc bez soczewek :baffled: Ja tez niestety slepa jak kret wiec ciezko bedzie bez soczewek i bez okularow. Na razie sie tym jednak nie zamartwiam, zobaczymy co lekarz powie. Jak trzeba bedzie je zdjac to bede miala jeszcze 2 miesiace zeby sie z ta mysla oswoic :crazy:
Motylla, to sie tylko cieszyc ze maly taki pomocnik w pracach domowych :-D
A tak przy okazji, wyglada na to ze jedyna z Lublina jestes. Na ktorym osiedlu mieszkasz, bo ja wiekszosc zycia na Czechowie spedzilam :-)
Na felinie wynajmujemy mieszkanie. A co do syna to się bardzo cieszę ,że mi pomaga bo chcę żeby sam po sobie sprzątał a nie czekał że ktoś za niego to zrobi. Najlepiej jest ze zbieraniem klocków zaczyna wrzucać do pojemnika a jak trochę się napełni to go wysypuje i od nowa zbiera.:-D
 
To spory kawalek drogi od moich rejonow motylla. A gdzie bedziesz rodzic? Jaczewskiego, Krasnickich?
Wazne zeby maly te klocki na koniec w pojemniku zostawil zamiast wywalone na podlodze :-D ale wazne ze lubi sport uprawiac, na pewno tyle ruchu wyjdzie mu na dobre :tak:
 
Asiu ale te kolonie organizuje nasza parafia i jeżdżą dzieci z naszego osiedla.Rok temu były kolezanki z klasy starszej cóeci i wrócily bardzo zadowolone.Opieka jest dobra bo sa wolonariusze i jedna dziewczyna ma pod opieka 5 dzieci i pomaga im w ubraniu uczesaniu itp .Więc ja mam zaufanie do organizacji bo jada ksieza z naszej parafii do których mam zaufanie.Z buira podrózy na bank bym Kasi nie wyslala

madzia
nie do konca chyba jasno napisalam.
Bo to jest tak że właśnie taka parafia, wychowawczyni, albo rodzic, sgłasza się do biura i biuro to robi na ich zyczenie pod konkretna ilość osób i konkretną grupe dzieciaków. itp. Niestety czesto się zdarza że takie wycieczki są robione bez znajomości prawa, bez gwarancji, bez upieczenia itp i wtedy jak coś się dzieje poważnego to każdy umywa ręce. I naprawde sporo szkół tak właśnie organizuje wycieczki, zielone szkoły, kolonie. I wtedy nauczyciela nic nie obchodzi on sobie jedzie i tlyko dzieci ma pilnować. a jak coś nie tak to problem biura i ono staje na głowie żeby było ok. :)

nie chodziło mi o to że wysyłasz dziecko na kolonie z "katalogu" bo to to chyba tylko przy naprawde już dużych dzieciach wchodzi w gre.


a z tymi soczewkami to ja bym wolała jednak z, bo bez to ja widze ale rozmazane wszystko i dostaje mdłości i bólu głowy, a w okularach wcale nie jest lepiej bo ich nie nosze od lat i efekt podobny. Ja nosze soczewki bez zdejmowania przez miesiąc, więc zapominam o wadzie i nosze non stop. doisze sobie do listy rzeczy do spzpitala zeby kupic pojemnik i plyn na soczewki i jak bedzie trzeba do zdejme.

Wróciłam z wynikami i wszyskto ok u nas, wiec kupiłam sobie sterte owoców: truskawki, czereśnie, winogrona, nektarynki, jabłka i świętujemy z wikolkiem. Tylko ona śpi od rana :/ jak się z łóżka zwlekałam to mówie do niej że ja musze wstawać, ale ona może spać ile chce i chyba sobie to do derca wzieła :)
musze coś na obiad wymyśleć żeby wszystkich zaspokooić :(
 
A ja jestem truskawkowym potworkiem :p Codzien wpycham w siebei truskaweczki, uuuwwiieelbiam! Moje dziecie chyba tez bo po nich pieknie kopie.
 
Asiu no u nas w parafii raczej nie wynajmuja ludzi z biura tylko jadą osoby które księża znaja i sa to nasi parafianie którzy co rok jeżdżą z dziećmi.Od lat wspólpracuja z parafia Ci sami ludzie więc mysle że moge miec zaufanie co do ich kompetencji bo nigdy nie słyszalam od żadnego rodzica jakis skarg czy niezadowolenia.I wszelka odpowiedialność bierze na siebie parafia.Nasza parafia ma dość szeroko rozwinieta działalnośc na rzecz pomocy rodzinie i dzieciom więc mysle że maja juz spore doświadczenia.
To strona naszej parafii
Parafia Niepokalanego Serca NMP - Misjonarze Klaretyni
 
Ostatnia edycja:
reklama
asia ja tez miesieczne nosze i w ogole nie czuje jakbym miala wade a jak 2 tygodnie temu musialam do okulisty w okularach jechac to myslalam ze w jakims matrixie jestem :crazy:Dobrze ze wypadku nie spowodowalam. Dlatego wolalabym jednak zostawic soczewki. To fajnie ze sobie swietujecie z mala. Wlasnie tak myslalam zeby Ci napisac, ze wynik swietowania wymaga :-D
 
Do góry