reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

wrzesień 2011

Witajcie nowe mamusie, gratuluję szczęścia :-)
Ja też nie mogę na mięcho patrzeć, w poprzedniej ciąży nie miałam tego problemu, bo byłam jeszcze wtedy wegetarianką, ale rok temu nagle zapachniała mi wędlinka niesamowicie i mój 14-letni wegetarianizm szlak trafił :-D, teraz mam za swoje :-D.
A co do obiadu, od paru dni u nas jest taka prowizorka, czyli coś na szybko, jakaś pizza czy jajka sadzone, bo stać w tych mdlących oparach jest mordercze i całe szczęście mój S to rozumie ;-). Dziś zrobię po prostu pieczone ziemniaki w ziołach z sosem śmietanowo-czosnkowym i będzie grało :-).
Dziewczyny, które mają dziś wizytę - jak ja wam zazdroszczę! Ja swoją pierwszą mam dopiero 8 lutego i usycham z niecierpliwości, dlatego chcę się nacieszyć waszymi wiadomościami i radością, więc zdawajcie relacje zaraz po wizytach :tak:.
Oglądałam dziś ubrania ciążowe, ale jakieś takie brzydkie, nie podobają mi się wcale, a jak fajne to takie ceny!!! Potem sobie pomyślałam, że właściwie po co mam kupować, mam dużo tunik róznej szerokości, legginsy i powinno pasować przynajmniej na nieduży brzuszek, tak do 6-7 miesiąca luzik ;-).
Uciekam, bo dziecko chce czytać słonia trąbalskiego... będzie minimum 3 razy pod rząd...
 
reklama
Kasica fajnie ze juz po. Szkoda ze nie widzialas fasolki, ale 2 tygodnie szybko zlecą. Ogolnie to super ze jestes juz po!
 
Kasica - fajnie, że masz wszystko za sobą - ja ciągle w nerwach..patrząc na Twój suwaczek to ja usłyszę to samo, że usg za dwa tygodnie hehe - bo mam 4 dni mniej od Ciebie w suwaczku;-)
BigChild - a Ty następna w kolejce do wizyty;-) tylko ja ogon pociągnę i idę najpóźniej;-)
 
witam się i ja dopiero was nadrobiłam..
trzymam kciuki za dziewczyny które mają dziś gina i wstawcie zdjęcia fasolek :) uwielbiam e oglądać:)
ja oprócz tego że jestem słaba i często siusiam nie mam żadnych objawów apetytu też nie mam.. nic nie przytyłam i brzucha też nie mam dlatego nachodzą mnie złe myśli ale próbuje nie panikować za tydz wizyta więc wszystkiego się dowiem...
 
witam dziewczyny
ja wczoraj bylam u gina no i widziałal moja kochana fasolinke 9(czuje że to dziewczynka)
i serduszko waliło jak młot.
boje sie tej ciązy ale wiem że się uda i urodze zdrowe sliczne dzieciatko.
( tak w skrócie straciłam swoją córeczke w 38 tygodniu ciązy w sierpniu ubiegłego roku, 4 razy owineła się pępowina)
ale to nie ten watek.tu jest wesoło.
mam juz 5 letniego kochanego synka
wszystkim życze nudnej ciązy :)
 
witam się i ja dopiero was nadrobiłam..
trzymam kciuki za dziewczyny które mają dziś gina i wstawcie zdjęcia fasolek :) uwielbiam e oglądać:)
ja oprócz tego że jestem słaba i często siusiam nie mam żadnych objawów apetytu też nie mam.. nic nie przytyłam i brzucha też nie mam dlatego nachodzą mnie złe myśli ale próbuje nie panikować za tydz wizyta więc wszystkiego się dowiem...


kobiety nie panikowac!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
cieszyc sie ze was nie mdli ze nie biegacie co chwile wymiotowac i mozecie sobie poleniuchowac! nie wmawiac sobie prosze ze cos jest nie tak bo was osobiscie wszystkie opieprze i oberwiecie po dupach :D


karolcia przykro mi z powodu straty coreczki i trzymam kciuki zeby tym razem wszystko bylo ok:):)
 
reklama
Do góry