reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

wrzesień 2011

Sawi a czemu Ci lekarz tak wczesnie przeziernosc bedzie miezyl ??? Normalnie robi sie miedzy 11 a 13+6 tygodniem z tym ze najbardziej miarodajna jest w 12 tygodniu.Popros go jeszcze o sprawdzenie kosci nosowej u fasolki :) W zeszlym roku wlasnie przy badaniu NT lekarz pierwszy raz zasugerowal mi ze bedzie dziewczynka !!! i trafil w 100% Ja ide na NT dopiero 15 lutego.

Trzymam kciuki za wszystkie dziewczyny ktore beda mialy dziaiaj badania i koniecznie dajcie znac co i jak !!!
kośc nosowa to podstawa!
z Emi mi robił w 10 tyg. i wszystko było widać,
dziś zrobi mi ten stary gin a za tydzień idę do tego nowego i tez będzie robił więc napewno nic nie zostanie przeoczone...
 
reklama
I ja trzymam kciuki za te co mają dziś wizyty. Na pewno będzie wszystko dobrze. Zazdroszczę, bo ja mam wizytę w piątek i nie mogę się doczekać:-D
Czekam na relacje i może zdjęcia??..
Też raczej nie mam objawów ciążowych. Trochę mnie mdli czasami, ale znośnie, no zapachów wiele mnie drażni, a poza tym to nie wiele. Nie przytyłam, a nawet mąż mówi, że chyba schudłam w ostatnich tygodniach, bo nerwów dużo w pracy. Teraz staram się więcej jeść, ale nie zawsze wychodzi:zawstydzona/y:
A ma któraś tak, że jak nie jest głodna to ok, ale jak znienacka złapie głód to aż niedobrze się robi? Mi tak się robi:szok: jak mnie złapie głód to od razu na maksa. Ale nawet wtedy zjem troszkę i już pełna.
 
Dzoana ja tak mam. Tu spoko spoko az nagle wielkie mdlosi z glodu, wtedy to nie umiem nic przelknac bo tam mi zle. Ale zjem troszke i przechodzi.
 
witam sie i ja widze ze wszyscy na wizyte ja ide na 2 kolo 15 lutego serduszko juz slyszalam ,,musze powtarzac bete mam pod kontrola,,a tak ogolnie to ok,,ja na mieso tez nie moge patrzec a szczegolnie na kurczaki,,,odrzuca mnie no zobaczymy czy bedzie chlopczyk,,,,,w ktorym tygodniu mozna widziec plec?
 
dziuba to nie mogłaś iść spać do małej? ja tak robiłam, jak mała się rozpychała i nie mogłam spać jak do nas przyszła, to szłam do niej do wyrka i spałam do rana..a P śpi tak, ze nic nie czuje także każdy był wyspany:-)
tusienka mam właśnie miętowe, ale jak są owocowe, to chyba sobie kupię, powinny być lepsze..

Dzisiaj o dziwo ciut lepiej się czuje, nawet odkurzyłam cały dół:-) zaraz możne umyje podłogę, bo coś zaczynam się przyklejać..
Ja na obiad ziemniaczki makłowicza, ze śmietaną, pieczarkami, ostrą papryką..pyszne, ale nie wiem czy dam radę dzisiaj zjeść..ważne że nie ma mięcha..bo wczoraj smażyłam dla P pierś z kurczaka, boże do 20 czułam ten smród...a zupkę mamy z wczoraj krupnik.
palissa mi chyba w zeszłej ciąży w 16 tyg potwierdził, bo było ponoć idealnie widać..
 
Hej Dziewczyny:-)

Jestem już mamą 5-letniej Mai, też zresztą wrześniówki:happy2:
Termin na drugiego bobaska mam około 28.09, a wizyta u gina dopiero 17.02, więc wtedy napewno określi.
Na razie czuję się dobrze nie mam mdłości. Jedynie co to wrażliwe piersi mi dokuczają i wieczna senność, na zmiane z bezsennością. Ale to dotyczy tu większość chyba mam:-D
Z serca Wam wszystkim gratuluję i mam nadzieję, że przyjmiecie mnie do siebie:sorry2:

Pozdrawiam
 
Hej misiako! Fajna roznice wieku bedziesz miala ze starsza corka. Bedzie Ci pomagac :) DObrze ze poki co nie ma nieprzyjemnych dolegliwosci.
 
Kasica212 to super, będziesz z nas jako pierwsza po stresie;-) Koniecznie daj znać co i jak? Ja też mam kłucia w podbrzuszu , siostra mówi, że to normalne, że też tak miała, więc to raczej nie powód do niepokoju, ale wspomnieć lekarzowi chyba wypada..ja idę na wizytę prywatnie, ale siostra twierdzi, że to troszkę wcześnie, więc niewiele mi powie i niewiele dojrzy na badaniu...no to czekamy na wiadomość od Ciebie!

Dziuba127
oj ale ja mam dzisiaj dzień..ciągle bym coś jadła..i pasek od spodni sobie odpuściłam zupełnie, odpięłam guzik w jeansach bo strasznie mnie gniotło a ile to jeszcze czasu do końca dnia...???

Taka zamulona dzisiaj jestem, że gubię się w tym co robię i ciągle muszę się poprawiać...;-(
Objawy? poza rannym muleniem i wytrzęsieniem w pociągu w drodze do pracy, po którym mam zawroty głowy to praiwe ok..no jeszcze mnie piersi pobolewają, ale już powoli, powoli jakoś odpuszcza..Nie wspomnię o moim NIE SPANIU co noc ehhh...to jest najgorsze, bo rano wstaję jakbym nocy nie widziała..
No i dzisiaj wyjątkowo nogi mam takie jakby omdlałe..aż mnie bolą, cierpną, strach wstawać z krzesła a i ochoty zbytniej na to nie ma, żeby się podnieść;-)

To Wam trochę ponudziłam i jakoś lżej;-)
 
reklama
Palissa mi w zeszlej ciazy juz na badaniach prenatalnych ,czyli w 12 tygodniu zasugerowal dziewczynke :) Wszystko zalezy od sprzetu i wprawnego oka lekarza- chociaz kazdy moze sie mylic :) Normalnie miedzy 16 a 20 tygodniem juz mozna zobaczyc :)
 
Do góry