reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wózki, wózeczki

ten mój to emmaljunga duo edge, na sportowym podwoziu (tylko sportowe ma przekladana raczke ;-) ) Jesli szukasz tego typu wózka (bo nie wszystkim sie podoba taki wygląd) to bardzo polecam i wręcz namawiam :-)
Z emmaljungi rozważałam jeszcze ceroxa, to jest w zasadzie spacerówka tylko, ale ma dokładaną gondolkę. Zimą można z gondolki wyjać usztywnienia i robi się z niej spiworek ;-)
 
Ostatnia edycja:
reklama
Dodi, wrzucasz wózki o ktorych też myslalam. :)
Nad Roanem długo sie zastanawiałam, nawet tu o nim pisalam, ale w końcu zrezygnowałam, bo nie ma przekładanej raczki, Bartatina to podróbka emmaljungi, są prawie identyczne, ale gondola i siedzisko są mniejsze. Oj, ja wybredna jestem ;-)

morgenrood,
ładny ten wózeczek :) Zastanawiam sie czy majac gondolki zamocowane tak jak na zdjęciu, bedziesz widziala obydwa maluszki?
 

morgenrood,
ładny ten wózeczek :) Zastanawiam sie czy majac gondolki zamocowane tak jak na zdjęciu, bedziesz widziala obydwa maluszki?[/QUOTE]


W sumie to nie zastanawial sie nad tym :) ale napewno je uslysze :) nie chcialam wozka z ktorym mialabym problemy wejscia do sklepu...
 
morgenrood wózek superrr strasznie mi sie podoba jakbym miała bliźniaki chyba bym też się zdecydowała na taki a nie na te szerokie z którymi właśnie są problemy wjechać gdzies
 
Corin w sumie przekładana rączka nie jest mi aż tak potrzebna..bo chcę używać tylko gondolki..a potem kupić nową spacerówkę w sklepie:)
Jejku chora jestem na te wózeczki:)

Czytam o wózeczkach Roan marita opinie..i naprawde ludzie je chwala..mają parę minusów, bo sa dość ciężkie, ale dla mnie w gondoli to akurat zaleta, no chyba że ktoś chce go potem używać jako spacerówki..ale ja po zimie go sprzedam:)
I ma jedną z największych gondolek na rynku, więc jest to naprawdę jesgo duża zaleta, bo chcę z nim przetrzymać zimę!
 
Ostatnia edycja:
reklama
Dodi, ja widzialam roan marite na zywo :-D Nawet odpytalam wlaścicielkę na okoliczność i pobujałam dzidziusia. Nie miałam możliwości prowadzenia, bo dopadłam tą kobitę w ZUSie :-D ale zakochałam się w tym wózku od razu. I tak jak pisałam wczesniej gdyby miał przekladaną rączkę to kupiłabym ten model. Cenowo nie do porównania, a gabarytowo taki sam jak mój.
 
Do góry