reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wózki, wózeczki

Corin super wygląda Twój wózek. A co do opcji w gondolce to moja też to będzie miała co mnie ucieszyło bo mój młody chciał widzieć świat już od 4 miesiąca :) A to nasz wózek też z allegro ;) już się nie mogę doczekać aż go zobaczę na żywo na razie moja mama go testuje. Wózek jest 3w1, już go testowałam w każdą pogodę i po każdym gruncie bo pożyczałam identyczną spacerówkę od koleżanki, ma na rączce pojemnik na butelkę, ocieplacz na nóżki do spacerówki, folię przeciwdeszczową, torbę pasującą do wózka wraz z przewijakiem i miejscem na butelki. Składa się jak parasolka więc super plus jak dla mnie. Do zestawu dostałam bazę do fotelika więc się ucieszyłam.

SN200029.jpgSN200030.jpg1414539747_4.jpg1414539747_3.jpg
 

Załączniki

  • SN200028.jpg
    SN200028.jpg
    31,2 KB · Wyświetleń: 46
reklama
Oj zazdroszczę wam tych fajnych wózeczków. Mi też się marzył jakiś wypasiony . A tu mój mąż zakupił używany na giełdzie za uwaga 50 zł quinny ,ale starszy model bez bajerów. Oczywiście pękał z dumy jaki to on sprytny i zaradny jest (raczej skąpy:). Wózeczek jest jedznak w dobrym stanie i dokupił do niego jeszcze fotelik maXI COSI z adapterami też na tej samej giełdzie za 40 zł więc jest w sumie ok. Ale spacerówki to już mu nie dam kupić!!!
 
Marmolada, mój też kupił sam pierwszy wózek (dla syna) i dostał delikatnie mówiąc) zrypke ode mnie, ze nie taki i bezemnie kupiony :-D Więcej tego będu nie popełnil :-D Pamięta to do teraz bo w tej ciąży wręcz oswiadczył ze wózek mam sobie wybrac i kupić sama (pamiętliwa bestia ;-) ) Pokaż swoj quinny :-)

garbi, ładny ten wózeczek. A na sniegu go testowałas? zebys się za bardzo nie namęczyla przy pchaniu go przez zaspy. I świetnie się składa. Zajmuje malutko miejsca a to jest duży plus. Pewnie jeszcze jest leciutki, co?
 
Tak testowałam w święta 2009 a było na czym testy przeprowadzać heh i nie było tak źle jak wygląda, po za tym mieszkam w UK tu śnieg to rzadkość a jak się pojawia to szybko znika ;-)

Corin sama spacerówka waży 8,5kg a gondola 3kg więc jest lekki,
 
Corin to sobie męża wyszkoliłaś! Mój to niestety chodzący omnibus:-).Jak zobaczył ile kosztuje wózek to stwierdził ,że woli za to coś do domu kupić bo nas wykończenie wykańcza niestety:no: Jak opanuję technikę dodawania zdjęć to wkleję jeszcze tego nie próbowałam!
 
A myślisz ze mój nie kręcił nosem na cenę? ALe tak jak wam pisałam wcześniej, jak sie dowiedziałam o ciąży to zaczęłam odkładać, a jak sie okazalo ze mnóstwo rzeczy dostaniemy, to właściwie cała odłożona kasa poszła na wózek :-)
 
reklama
Do góry