reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wózki, wózeczki

A prosze bardzo, wozeczek :D

Od razu mowię, ze kolory nie do końca są zgodne z rzeczywistościa (oświetlenie nie takie), wózek stoi w pokoju "gościnnym" stad ilość łóżek ;-), no i tablica też jest widoczna, bo tam uczę sie jezyka ;-)

Sfotografowałam wszystko co dostalam, wiec zobaczycie i pałąk, i śpiworek. Na ostatnim zdjeciu jest całość.
 
reklama
Dziękuję :-) Co chwilę chodze go oglądać. Ma moskitiere, okrycie przeciwdeszczowe i taką nakładkę na gondolę (tego nie widać na zdjeciach bo jest sprytnie pochowane w kieszonkach w różnych miejscach w wóżku ;-) ) A gondolka może służyc za kołyskę - wczoraj to odkryłam.
 
Chyba muszę zacząc, raz juz sprawdzałam wózeczki z mojej okolicy..ale nic ciekawego nie było..bo raczej wolałabym pojechać i sama odebrać.. A najpierw to muszę zapytać takiej znajomej, czy ma jeszcze wózek po dziecku, bo pamietam ze dość fajny miała!
 
to super opcja! w tym co ja wybralam tez jest cos takiego a poza tym tym hamulec z dwóch stron jest fajny, nie bedziesz sie musiała gimnastykowac z jego właczeniem, zawsze będzie pod noga:)
 
reklama
Do góry