reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wózki, wózeczki

reklama
garbi juz podjełam decyzje i decyduje sie włąsnie na ten, który pokazałam, tak jak radzi pwa warto zwrocic uwage na głeboka gondolke. ja ten moj ogladąłam juz wszerz i wzdłuz w sklepie i ma wszystko co chce miec w wózeczku: duza, pojemna i wentylowaną gondolke, regulowana raczke, pomopwane kólka, miekkie zawieszenie, 5-cio punktowe pasy, jest zwrotny i długo by jeszcze wymieniać. całosc gondolka, spacerówka, fotelik (plus tew wszystkie *******ki: moskitiera, itp) kosztuja ok 2500,00.
 
Właśnie ja ostatnio oglądam wózki i myślę o tej większej gondoli żeby się maluch zmieścił przez zimę, czyli tak do 7 miesiąca nawet. Doświadczone mamuśki jaki powinna mieć wymiar taka "duża" gondola? W wózku, który mi się podoba miała chyba 75cm dł, czy to nie za mało?

Maqnio, a w tym Twoim wiesz ile ma gondola?
 
danuska gondola ma wymiary( dł,.szr.wys.) - 86 x 43 x 22 wydaje mi sie ze wystarczy, tylko zastanawiam sie czy nie jest za płytka, ale jak ogladalamw sklepie to wydawała mi sie byc wystarczająca.
 
danuska no trzeba pomyslec ze w zimie oprócz bobo ( ubranego grubo) musi sie zmiescic, spiworek kocyk czy cos czym bedziemy malca przkrywały. moze warto jak np. bedziecie kupowac wózeczek spr. w sklepie czy swobodnie miesci sie do niego np. pusty spiworek i czy bedzie miejsce, zeby dzidzie jeszcze wsadzic:)
 
maqnio ale duża ta gondolka, z mojego pierwszego wózka sprawdziłam to miała wymiary dł/szer/wys - 60/27/20 ale to była taka torba do wózka czyli nazwała bym to dużym śpiworkiem, a teraz gondola będzie mieć dł/szer/wys - 76/31/21 no ale jak mi ta torba wystarczyła na 7 miesięcy pierwsze to niesądzę, żeby teraz nawet ze śpiworkiem miała starczyć na krócej ;) pożyjemy zobaczymy i mam nadzieję że będzie dobrze :-) a który kolorek wybrałaś?
 
reklama
Do góry