reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wózki, wózeczki

reklama
Corin, skoro wozio testowalas, to na pewno bedzie super. U nas na kazdym kroku z gorki, pod gorke, takie miasteczko. Mawet mieszkamy przy 'ul. Wzgorzowej'...:-D

Tush, kolka nie sa takie male - fakt nie maja rozmiaru pompowanych, ale te sa piankowe i wygodne, a kolor, tak jak pisalam mam inny, taki czekoladowy z kremowym srodkiem, ale nie jest on juz dostepny, wiec wzielam pierwszy lepszy.;-) Nic sie nie martw, na pewno cos niedlugo znajdziesz.:tak:
 
Corin wózek super, a co do kosza to mi się podobają te metalowe bo się nie urywają ;) mam wózek ABC Design 3s ABC Design Turbo 3S i w najmniej oczekiwanym momęcie nagle znalazł się na ziemi tzn. wracałam ze sklepu z zakupami i na najbardziej ruchliwej ulicy na przejściu nagle przednia jego część znalazła się na ziemi :szok:

Emkamek bardzo fajny wózek też zastanawialiśmy się nad jego zakupem przy Kacprze ale teściowa chciała nam kupić więc wybraliśmy w PL

Maqnio extra kolorki ma ten wózek i w ogóle jest ładny i lekki jest no i cena za to wszystko moim zdaniem niewygórowana.

Ja już też mam wózek w domku ale u rodziców i czekam na zdjęcia od nich. Też ma wszystko i też używany kupiliśmy :) ale z tego co mi rodzice mówili wózek w stanie idealnym bo córka dziewczyny która go sprzedawała nie lubiła jeździć w wózku :D
 
cześć dziewczyny! Jestem tu nowa i jak dobrze pójdzie (jestem po amnio) to pod koniec czerwca lub na początku lipca powinnam urodzić bobo. Nie wiem, czy nie za wcześnie, ale też myślę o wózku, ale raczej od razu o spacerówce roskładanej do poziomu. Co myślicie o wózkach Graco i Peg-Perego? Zaznaczam, że jak rodziłam córkę, miałam głęboki wózek (mała - 13 lat- urodziła się w połowie marca) a już po miesiącu kupiłam spacerówkę, właśnie Graco. Jeździła nią aż do czasu, kiedy sama zaczęła chodzić. Byłam z niej bardzo zadowolona. Teraz też zależy mi na czymś wygodnym, tym bardziej, że poruszam się raczej samochodem.
 
Gocha, moj synus jezdzi teraz maclarenem techno xt, wozek jest super, rozklada sie na plasko i ma dodatkowwe zabezpieczenie na glowke dla noworodka. Wozek wazy 6,6 kg.:tak:
Lepszy dla noworodka bylby maclaren techno xlr, bo z tego co pamietam ma on jeszcze taka wkladana gondolke. Nie sa to najtansze wozki, ale jesli przeliczymy to na zakup gondoli i pozniej jakiejs lekkiej spacerowki, notabene laski, to i tak warto, bo sa bardzo wytrzymale i maja dozywotnia gwarancje (no wiadomo, ze nie na uszkodzenia mechaniczne z winy uzytkownika).
Dodam, ze moj 'maly' gabarytowo wyprzedza rowiesnikow - ma 97 cm wzrostu i wazy 16 kg, a jezdzi mu sie calkiem wygodnie.;-)Wyrosl jedynie ze spiworka:-p
YouTube - Maclaren Techno XT Pushchair 2009 - Kiddicare
YouTube - Maclaren Techno XLR Pushchair - Kiddicare

Nie wyobrazam sobie wozenia malenstaw w spacerowce z wpietym fotelikiem, w razie potzreby, typu zakupy owszem, ale nie caly czas.
 
emkamek ja się zastanawiam jak takie małe kółka sprawdają sie na polskich krzywych chodnikach ,jak jest z amortyzacją w tym wózeczku.

Ja też chcę kupić spacerówke rozkładaną na płasko ale raczej wybiorę z dużymi pompowanymi kołami. Może macie jakieś propozycje
 
MADZIA bardzo fajny i ma to na co a zwracam uwagę czyli duze koła. Fajna sprawa z tą budką na lato w naszym przypadku idealna sprawa:tak:
 
reklama
Cześć Dziewczyny!

Ja już mam w domu pociechę. Moja córcia urodziła się 6 grudnia - więc z gondolą nie miałam problemu (czy duża, czy mała) bo dzieciątko i tak było malutkie. Teraz mam pewien problem - bo gondola jest raczej mniejsza, a jak w lipcu urodzi się nasza pociecha to w wieku 5 miesięcy (grudzień) raczej małe szanse, że będziemy chodzić na spacery ze spacerówką!!!!
Warto zwrócić uwagę czy dana gondola jest wystarczająco głęboka i przygotowana do spacerków zimą - bo to wtedy nasze maleństwa będą miały po 5 - 6 miesięcy. Albo czy mamy dobrze zabezpieczoną spacerówkę - wszelkie śpiworki jak najbardziej widziane :)...
 
Do góry