reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wózki, wózeczki

reklama
Corin wozek extra, wlasnie mialam ci powiedziec ze mi sie nie podoba ten metalowy koszyk na dole, ale doczytalam ze jest szmaciany :-D ja wczesniej gdzies linka wstawilam wozek z firmy TOCO i chyba wlasnie go kupie, poczekam jeszcze z miesiac, dwa i powiem mamie ze jak dojdzie do pl zeby mi go busem wyslala do hiszpanii ^^
 
Tush, ten wózek który kupiłam to emmaljunga, wózek twoich znajomych to bettina (wzorowany na emmaljundze) Bralam go też pod uwagę (głównie ze względu na cenę) ale po dokładniejszych oględzinach stwierdzilam że emma bedzie lepsza - ma wiekszą gondolę i siedzisko i zawieszenie tez mi sie lepsze wydało, a moze poprostu od początku chciałam emmę ;-)
 
Maqnio, ja nad kolorem się nie zastanwiałam, bo wózek ten nie dla mnie... Za to będę raczej unikać różu (Matko polko, juz mnie straszą, że jak dziewczynka, to będę świecić na różowo - jak to było: Bozie, jak pieknie, ujebiam ten kolor) Ja przeciwnie, tego koloru wręcz nie cierpię i mam dreszcze. Ale zobaczymy ile dam radę dziecko od niego odciągać :)

M. na moje pytanie "na jaki kolor mnie kochasz" - wiem, głupie takie pytanie, ale czasem takie gadam głupoty, a w ciąży można :) odpowiedział:
- Na zielono ogólnie i trochę na różowo (no to się zjeżyłam, bo co on mnie tu z różem wyjeżdża), ale szybko dodał, no bo zielony to Twój ulubiony, a różowy Małej:) I się czekoladowo zrobiło i cynamonowo. Dzizas, znów o żarciu piszę, a ten wątek jest o wózkach :/
Ale serio, boję się tego różu, nie chcę, żeby wszystko było różowe w moim domu!
 
Corin ładny wózeczek,ale to nie mój typ ...gratki,że tak szybko sie umiałaś zdecydować :-) co do gondolek hmm aż tak małe te niektóre nie są z tego co porównuje,a z reszta jak takie zimy będą po -25 stopni to ja nie mam zamiaru z dzieckiem szwędać sie po spacerach :-D
 
ahh no one wlasnie tego samego pokroju sa ...
mi wlasnie sie podobaja wozki tak jak em_ka pisze firmy TACO ale jeszcze to taka niestoprocentowa decyzja
kto wie jaki ja kupie
strasznie ciezko zwsz emi jest sie na cos zdecydowac bo mam strsznie wyszukany gust, niedosc ze musi miec wszytsko, napewno skretne kola przednie musi miec i do tego w odpowiedniej cenie bo moi rodzice mi go kupuja wiec nie powiem zeby wywalili 2000zl lub wiecj przy ich normalnych polskich zarobkach

mam nadzieje ze zdecyduje sie na jakis i bedzie to trafna decyzja - na szczescie mam jeszcz esporo czasu
 
slimakowa..no własnie bo z różami tak jest..albo sie je kocha albo nienawidzi:) a ze u mnie bedzie facecik wybieram zielony z niebieskim:) (i problem z głowy) a ta znowu o zarełku..no slimakwoa..jestes niemozliwa:) i taka w tym wszystkim urocza:-) - to komplement był;-)
 
Corin, gratuluje zakupu, mam nadzieje, ze bedziesz zadowolona.:-)

My kupujac wozio kierowalismy sie tez waga, bo kiedys mialam 'przyjemnosc' pchac wozek kolezanki pod gorke i powiedzialam, ze w zyciu nie kupie wozka 20-kilowego.;-) Mamy taki po Adasiu Pliko Pramette - Couture Black - Prams & Pushchairs - Mamas & Papas , tylko inny wzor i jestesmy bardzo zadowoleni. Maly juz przesiadl sie na duza i znow lekka:-p spacerowke, wiec nie ma problemu.;-)
 
Dziękuję dziewczyny :)
emkamek, ja tu na szczęście nigdzie pod góre nie mam. Na wędrówki górskie, jesli sie wybierzemy, to młode bedzie w nosidełku :) Ten wózek testowałam kilka lat temu u koleżanki i strasznie załowalam nie słyszałam o nim jak kupowalam wózki dla moich babli :) Jakie dalsze wycieczki to raczej rodzinnie się wybierać bedziemy, wiec wszelkie przeszkody na zmianę z mężem forsować bedziemy ;)
 
reklama
emamek bardzo fajny wozeczek ale wlasnie typowo angielski zero kolorow i taki czarny klasyczny...no i to nosidelko takie wbudowane mi sie nie podoba oraz kulka bardzo male
kurcze jak ja sie zdecyduje juz na cos to chyba bedzie cud
 
Do góry