reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wózio dla kruszynki:)

dzieki za odpowiedz, ja nie znam sie na tych wozkach i mam klopot bo tu gdzie mieszkam nie robia takich klasycznych jak wy opisujecie. Sa tylko te dwu-funkcyjne, gdzie jest spacerowka z nakladana gondola i te gondolki sa wygiete wiec dzidzius nie lezy na plaskim. no ale cos kupic musze...a o kolach nawet nie pomyslalam.
 
reklama
wiesz musisz poczytac wczesniejsze wypowiedzi i tam zobaczyc co powinien miec dobry wozeczek
 
izka01- ten wozek mi wyglada na Graco... ja osobiscie ich nie lubie,ale ma to bardziej podloze mojego "widzi mi sie" niz jakichs konkretnych powodow... jedno jednak moge o tym wozku napisac jak dla mnie on jest bardzo sztywny, ciezki ( szczegolnie z zalozonym fotelikiem) i najwazniejsze nie ma gondoli... rowniez podnozek nie ma regulacji ( z tego co pamietam) i mniejszemu dziecku nozki "zwisaja" w powietrzu... tez nie pamietam jak jest z regulacja oparcia ale jesli jest na tasme jak w Arii Peg Perego to ci odradzam,bo jest to bardzo niewygodne... jednak to sa moje odczucia i ja go znam tylko z ogladania i probowania w sklepach... musisz sama go najpierw dobrze obejrzec w sklepie i probowac nim pomanewrowac,moze bedziesz miala inne odczucia... tylko pamietaj,ze z dzieckiem bedzie on duzo ciezszy i jeszcze ci dojdzie torba na pieluchy tudziez zakupy... jedna ze styczniowek go sobie chwalila...
dziewczyny- te wozki implastu i sawexu wydaja mi sie jednakowe ze zdjec... i prawde mowiac podobaja... napiszcie jakie mialyscie co do nich odczucia przy ogladaniu w sklepie na zywo....
 
Ewo! ja się nastawiłam na implast. poszłam do sklepu obejrzeć xlandery i tako,a wyszłam z przeświadczeniem,że driver 4xl będzie mój. jest lekki, cichy, łatwy w obsłudze. mi się podoba. jedyny minus moim zdaniem-brak przekładanej rączki.
 
Ja widze minimalna roznice w wygladzie miedzy sawexem a implastem ale napisałam e-maila do producenta i on mnie poinformował ze w moim miescie nie kupie wozka z sawexu moge zamowic i przywiezie mi go kurier ale mam obawy bo wolałabym przed zakupem zobaczyc go na zywo a to jest raczej niemozliwe chyba ze wybiore sie w okolice czestochowy bo tam jest siedziba producenta. W czestochowie mam rodzinke wiec chyba wybiore sie do nich w odwiedzinki.
 
A ja Dziewczynki w tej kwestii jestem na szczescie wyreczona przez mame. W sumie jeden minus tego, ze pewnie to ona wybierze co jej sie podoba - choc dzieki Bogu mamy podobne gusta. Wiem jednak na 100%, ze wozek bedzie moze ladny, ale nie funkcjonalny - mama sie czesto tylko wygladem kieruje. W sumie ona jest straszliwie podekscytowana tym kupnem - aaa niech jej bedzie. Ja i tak mam duzo na glowie. Mam jedynie nadzieje ze kompletna porazka ten wozio nie bedzie ;-)

P.S
zreszta ja i tak kupie nosidelka jakies superowe hehhee
 
przyjrzałam się sawexowi i jest to wózek fajny, spełnia moje wymagania + ma skrętna oś. Jednakże równanie matematyczne doprowadził mnie do kalkulacji że zmontowany z gondolą waży 17 kg:-( , troche to dużo. Jak na razie obstaje przy jedo 14 kg i te same parametry - skretna oś, ale chyba przezyje bo fajnie sie prowadził w sklepie :)
 
Jak pisałam wczesniej u mnie w miescie nie mozna nigdzie kupic wozka z sawexu ale bylam obejrzec wózek z implastu driver 4 i w porownaniu do wozka z ROANa ( akurat taki przy nim stał wiec mogłam porównac) jest bardzo sztywny, albo juz mi sie wydawało. Z dnia na dzien mam coraz wiekszy metlik w glowie. Po poludniu pojade jeszcze raz z mezem do sklepu i zobaczymy, moze sie na ktorys zdecydujemy :-)
 
reklama
dziewczyny byłam dzisiaj w sklepie dziecięcym i zakochałam się w wózeczku :-):-) musi być moj !! to cudo techniki to według mnie deltim x-lander xa. Wczesniej nie bralam go pod uwage ale jak go dzisiaj podotykałam to normalnie szok. Super sie prowadzi, mimo rzekomo sporej wagi rzeczywistej w ogole nie czuc ciezaru no i ma swietna gondole i spacerowke. Nie musze wybierac pomiedzy zajefajna spacerowka kosztem gondoli i dwrotnie bo ten model wedlug mnie ma to wszystko ok. Kolor przesliczny blekitny:-) Tylko cena juz gorsza bo razem z fotelikiem okolo 1800 zloty ale trudno, jakos to chyba przebolejemy, moze dziadkowie pomoga :-):-):-) a kruszynka i mamusia beda mialy wygodnie przynajmniej :-):-):-)
 
Do góry