reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wózio dla kruszynki:)

Barszczyk u mnie tak samo tylko ze implast driver,cena wózka plus fotelik to tez okolo 1700-1800 zl,ale rodzice podobno pomogą:tak:
 
reklama
dziewczyny byłam dzisiaj w sklepie dziecięcym i zakochałam się w wózeczku :-):-) musi być moj !! to cudo techniki to według mnie deltim x-lander xa. Wczesniej nie bralam go pod uwage ale jak go dzisiaj podotykałam to normalnie szok. Super sie prowadzi, mimo rzekomo sporej wagi rzeczywistej w ogole nie czuc ciezaru no i ma swietna gondole i spacerowke. Nie musze wybierac pomiedzy zajefajna spacerowka kosztem gondoli i dwrotnie bo ten model wedlug mnie ma to wszystko ok. Kolor przesliczny blekitny:-) Tylko cena juz gorsza bo razem z fotelikiem okolo 1800 zloty ale trudno, jakos to chyba przebolejemy, moze dziadkowie pomoga :-):-):-) a kruszynka i mamusia beda mialy wygodnie przynajmniej :-):-):-)

Barszczyk widzę, że moja choroba się udziela :-D spójrz na stronę 17 :tak:
Ale cena mi się nie zgadza, bo u nas spacerówka 850, gondola ok 350 i fotelik też coś ponad 300, więc wychodzi trochę mniej
 
wiaminka- zanim zdecydujesz sie na pierwszy wozek - jest to Aria Twin Peg Perego- najpierw go zobacz w sklepie... oparcia sa regulowane na tasme i jest to bardzo niewygodne... ja uzywalam tego wozka w wersji pojedynczej i prawde mowiac sprawdzil sie tylko w chodzeniu po centrum handlowym.... moja kolezanka uzywala go dla blizniakow i tez miala co do niego mieszane uczucia, chyba wygodniejszy byl Duette Peg Perego ( jest jeszcze w www.calineczka.pl) ,ale juz nie maja go w kolekcji 2007,zostal zastapiony przez Duette Swift... zalaczam zdjecia obu modeli... jesli chodzi o perwszy wozek dla blizniakow Emmaljunga miala kiedys gondole 1 dla dwojki i mozna jeszcze dostac na Allegro ( zdjecia ponizej z aukcji na Allegro; cena 799zl)... rowniez Inglesina ma wozek dla blizniakow z mozliwoscia zamontowania gondolek,ale trudno znalezc te wozki w sklepach,zeby je najpierw obejrzec... zdjecia to:
1- Duette Peg Perego
2-Duette Swift Peg Perego
3-Emmaljunga z gondola
4-Emmaljunga ze spacerowka
 
Ewa-Krystyna, nie chodziło mi dokładnie o model tylko o formę, ale rady mi się bardzo przydadzą, dziękuję :-) (tym bardziej że jestem najstarsza z rodzeństwa i za bardzo nie ma mi kto poradzić, moja kuzynka rodziła 6 lat temu, więc teraz są zupełnie inne wózki itp... :-) ).
 
witaminka- oto jeszcze zdjecia Inglesiny... w Inglesinie mozesz zamocowac na ramie dwie gondole lub dwa siedziska spacerowe lub dwa foteliki lub "pomieszane", wozek jest dosc ciezki,ale to oznacza latwiejsze prowadzenie i jego stabilnosc... poza tym jest on dla dwojki dzieci.... w rame Peg Perego mozesz wpiac dwa siedziska lub dwa foteliki... rowniez widzialam wpiete dwie gondole,ale nie na stronie producenta... w obu wozkach siedziska spacerowe rozkladaja sie na plasko i mozna w nich wozic dzieci od urodzenia...
wstawiam moje zdjecie z trojaczkami w Peg Perego Triplette... chcialam wstawic inny wozek jaki uzywalysmy dla trojaczkow,ktory optycznie mi sie nigdy nie podobal,ale byl super na wypady do parkow i w terenie,ale nie moge znalezc tego zdjecia....
 
dziewczyny- dzieki.... teraz wychodzimy z Joe,ale jak wroce poszukam wiecej informacji na temat blizniakow i dzieci z mala roznica wieku to wam popisze wiecej i wkleje wiecej zdjec.... niestety moge pisac tylko o Peg Perego i Graco,bo tu sa one dostepne i ewentualnie o Inglesinie i Emmaljunga,ale te wozki znam tylko z internetu i nigdy ich nie uzywalam.... sa tez websites o blizniakach i wieloraczkach,w ktorych mamy wypowiadaja sie na temat wozkow i jest jeden super,w ktorym sa swietnie wyszczegolnione wszystkie typy wozkow dostepne na rynku amerykanskim z zaletami i wadami ( przedstawionymi przez rodzicow) jak i zdjeciami tylko musze tego poszukac,bo nie pamietam gdzie o tym czytalam i wszystko jest po angielsku,wiec jak znajde to wstawie wam adres i postaram sie tez troche przetlumaczyc,ale to pozniej,bo teraz idziemy wydawac pieniadze :laugh2:.... postaram sie tez podpatrzec i popytac w sklepie o Graco dla blizniakow ( oczywiscie nie lubie tej firmy dla wozkow,ale bede obiektywna i "wymacam" ten wozek)...
 
reklama
Do góry