reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wózio dla kruszynki:)

Dziewczynki ja tylko na sekundkę na forum się zjawiam, po to żeby się pochwalić :-). Decyzja podjęta i w poniedziałek kupujemy x-landera xa w wersji blue z pełnym wyposażeniem. Ostateczna kwota 1600zł :-D. Buźka do zobaczyska w poniedziałek.
 
reklama
X-lander też mi się bardzo podobał ale niestety ma bardzo małą gondolę ... my w końcu zdecydowaliśmy się na Implast Driver i bardzo go sobie chwalę
ale x- lander wygląda cudnie :-)
 
Dziewczynki ja tylko na sekundkę na forum się zjawiam, po to żeby się pochwalić :-). Decyzja podjęta i w poniedziałek kupujemy x-landera xa w wersji blue z pełnym wyposażeniem. Ostateczna kwota 1600zł :-D. Buźka do zobaczyska w poniedziałek.

No to chyba zapoczątkowałam epidemie :-) , ale ja chcę x-landera dopiero jako spacerówkę, bo głęboki już mam. Więc liczę na opinie na temat użytkowania wózka :laugh2:
 
Gratulacje Blanes:) ja musze czekac do maja... ale przynajmniej juz wszystkie wasze opinie poznam:))
 
Nie udało mi się nadrobić całego tematu, dlatego zapytam czy któraś z Was zdecydowała się na Mutsy?
Kupiliśmy używany urban rider gondola + spacerówka i jesteśmy bardzo zadowoleni (oczywiście "na sucho", bo w praktyce jeszcze nie wiemy ;-) ).
Niestety, chyba nie do końca dobrze trafiliśmy ze sprzedającym :baffled: i na dniach oddajemy wózek do przeglądu i konserwacji - zobaczymy, co specjalista powie o stanie technicznym.
Póki co, gondola faktycznie wielka nie jest, ale nie robi też wrażenia dziwnie małej. Zbierałam opinie mam i wahają się od "mój 6-cio miesięczniak się już nie mieścił" do "dziecko przesiadło się w spacerówkę, gdy znudziła je gondola". Zweryfikuję je w praktyce.
 
my też pierwsze 4 kółka naszemu Synkowi kupimy z końcem maja. ale decyzja już raczej podjęta. niezmiennie implast driver 4xl :-D
 
Sorga, niuni, my też na razie o wózku myślimy tylko teoretycznie, myślę że w kwietniu, ewentualnie w maju będziemy kupować ;-)
 
reklama
Ja zdecydowana jestem na Mutsy ,ale chce z przednymi kołami skretnymi
pONOĆ OD MARCA MA WYJSC NOWA KOLEKCJA -CIEKAWE JAKA
 
Do góry