reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wizyty u lekarza - kiedy znowu i co nowego słychać?

reklama
HAPPY ja jestem jak najbardziej ZA :rofl2::happy: a jaki majątek byśmy na tym zarobiły. Tylko hmm obawiam się, że by to przyrost naturalny mogło zmiejszyć w dość znacznym stopniu niestety ;-)
Oj,tam,i tak jest przeludnienie:nerd::rofl2::-p

to mojego Pudzianka jako ten pozytywny model można by wypożyczać co najwyżej ;-)
...a potem by im się mały taliban trafił i gdzie reklamacje składać;)???
 
HAPPY eee tam przeludnienie:) małych ludków nigdy za duzo. Poza tym ktoś musi na naszą emeryture zarabiać :D
 
Mała Mi,no,właśnie az się zdziwiłam,że tak cool do tego podszedł,bo byłam przekonana,że on fanatyk karmienia piersią.Ja mu po prostu powiedziałam,że ,niestety,tym razem długie karmienie się mi nie udało,laktacja słaba była.No i nic,zapytał tylko,czy jakieś problemy były przy przechodzeniu na mm.No,to zgodnie z prawda powiedziałam,że nie,że najpierw 3 puszki HA "poszły",a jak zobaczyłam,że ok,to przeszłam na zwykły Nan.
Makuc,z tymi emeryturami to jeszcze różnie może byc...czytałas w "Polityce" ten artykuł?Hm...mi się nawet podoba idea emerytury obywatelskiej...no,ale to nie ten temat;)
 
Hej dziewczynki. Sto lat nie pisałam tutaj choć staram się czytać Was regularnie. Ale w tym temacie muszę się wypowiedzieć:-) Natolin z tego co wyczytałam to masz małego pudzianka? hi. Więc melduje się pudzianek nr 2. Wiktor waży 11200!! Nie wiem ile ma wzrostu choć jak wstanie to napewno go pomierzę ale ubranka kupuje mu na rozm 86. Nie jest jakimś grubaskiem ale do chudzielca mu daleko.
 
Oj ciężko go nosić ciężko:-)Ale on też długi jest,więc nie jest grubasem, po prostu dobrze wygląda,hahah. Idę zobaczyć do galerii może uda mi się wstawić jakieś fotki bo szczerze mówiąc nie pamiętam jak to się robi. Pozdrawiam
 
reklama
BEATA jak się cieszę, że jesteś, zresztą wiesz, że pamiętam o Tobie. No Twój to wiem, że wielki chłop :-) ale Pudzianek to już nasza nazwa własna ;-)
 
Do góry