reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wizyty u lekarza - kiedy znowu i co nowego słychać?

Wiem,wiem Natolin:-) Ja o Tobie tez nie zapomniałam;-)To ja muszę coś na Wiktora wymyślić żeby nazwy nie podbierać:-)

A tak poza tym Wiktor zdrowy, wcale nie choruje, zero alergii, 6 zębów na stanie,zasuwa po podłodze na czterech i z jedzeniem tez problemów nie ma,hahah. A najważniejsze że jest bardzo wesołym chłopcem, ciągle usmiechnięty i rzadko mam okazję słuchać jego płaczu, chodzi spać o 19.00 (max) ,kładę do łóżeczka i wychodzę a on zasypia, wstaje o 7.00. Takich dzieci to mogłabym mieć jeszcze piątkę:-)
 
Ostatnia edycja:
reklama
mój podobnie, chociaż zęby tylko 3 i alergia niestety, ale mogłabym mieć i 5 takich dzieci, pod jednym warunkiem...
a jak Laura? cukrzyca jak?
 
Chyba wiem o co chodzi... to tak jak u każdego.. Ja nie chwalę dnia przed zachodem słońca bo Laura też była zdrowa do 6-tego roku życia a jak zachorowała... i już zdrowa nie jest. Nie kracze ale ryzyko jakieś mam. Narazie jest super.
 
Szczerze to nie znam takiej... Laury cukrzyca raz lepiej raz gorzej, ogólnie mam jej dość dlatego że jest nieprzewidywalna. Niby wszystko dobrze policzone, zważone a cukier do niczego a innym razem insulina na oko a cukier super. Nigdy nie mogę być pewna czy będzie dobry, ale nauczyłam się nie przejmować , nie analizować bo to nic nie da.
 
Ja się zaliczam do tych, które mogą za wszystkie chodzić w ciąży i rodzić. Co prawda o SN nie mam pojęcia, ale cesarki miło wspominam (o ile to w ogóle możliwe ;-))

Beata niestety cukrzyca nie należy do najłatwiejszych chorób, zwłaszcza w przypadku dziecka. Najważniejsze, że w miarę udaje się wam zapanować na cukrem. Trzymam kciuki, żeby Wiktorek pozostał zdrowy! Wagę ma imponującą :tak: Kolejny olbrzym nam rośnie na bb.
 
Ostatnia edycja:
Beata- witaj, chyba się nie spotkałyśmy na bb ja troszkę byłam na ciężarówkach, ale jesteś z Gw i chyba wyglądasz mi znajomo. Trzymam kciuki o małą, wiem że cukrzykom nie jest łatwo, ale da się żyć z tym, moja koleżanka ma cukrzycę i niedawno urodziła, miała cc ale jest szczęśliwa.
 
mi tez nie straszny poród sn i mam nadzieje ze kolejne beda takie same przyjemne (ale juz z ta prośbą zwrócę się do góry)
 
reklama
ja tak jak sarisa :tak: chociaż jak juz bede prosić o łaskawość równiez przy drugim to poprosze o delikatne skrócenie II fazy porodu ;-)
 
Do góry