reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wizyty u lekarza - kiedy znowu i co nowego słychać?

Hehe - no świetna akcja z tym zasmarkaniem rękawa :-D No i waga bardzo ładna i na moje niewprawne oko jak najbardziej prawidłowa :-) Super że wszystko ok, no i doktorek rzeczywiście na fajnego wygląda :-)

A propos tego osmarkania to mi się przypomniało jak w szpitalu po urodzeniu przyszła pielęgniarka kuć małego (żeby cukier zmierzyć) i on oczywiście się darł niesamowicie. Potem zaraz go ważyła, a mały w ramach zemsty taką jej fontannę puścił na fartuch że aż odskoczyła, ale niestety nie zdążyła ;-) W ogóle to wyglądało jakby normalnie trzymał specjalnie na tę zemstę, bo nie widziałam szczerze mówiąc, żeby kiedy indziej aż tak obfitą fontannę zrobił. Myślałam że tam padnę ;-)
 
reklama
HAPPY no,no tylko pogratulować takiej wagi Amelkowej:) a Amelka pewnie się zemścić chciała, stąd ten smarkowy atak na doktorka :D niech za wczasu wie, że komu jak komu ale Jej się nie podskakuje :-D
 
Hehe,nice,"olała go" poprzednim razem,aż się śmiali"A podobno u dziewczynek trudno mocz pobrać"- takim łukiem strzeliła:))))- jak chłopczyk:))).
no,ijeszcze stwierdzili ,że "charakterna jest"- wiadomo,profesjonalisci,od razu talibana rozpoznali;))))
 
oj to ja bym mu chętnie ją wypożyczyła np. na jedno popołudnie. od razu zmienił by zdanie :-D to takie perpetuum mobile: małe, niepozorne a energii ma tyle że trzy dorosłe osoby potrafi zamęczyć :-)
 
Może "wypożyczalnie dzieci" załóżmy,hehe,np. dla przyszłych rodziców,żeby wiedzieli ,na co się decydują;))).My sie pozbędziemy małych terrorystów na kilka godzin,a potencjalni rodzice zasmakują uroków rodzicielstwa.Tylko trzeba w umowie zaznaczyć,że wypożyczane może byc tylko dziecko:
A)ząbkujące
B)Mające właśnie apogeum skoku rozwojowqego
C)nie uznające innej formy zabawy,niż prowadzanie za rączki
 
reklama
HAPPY ja jestem jak najbardziej ZA :rofl2::happy: a jaki majątek byśmy na tym zarobiły. Tylko hmm obawiam się, że by to przyrost naturalny mogło zmiejszyć w dość znacznym stopniu niestety ;-)
 
Do góry