reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wizyty u lekarza - kiedy znowu i co nowego słychać?

nicegirl- ja też miałam takie porady, i też mam ta siatkę, Arek je przez nią banana, nie chce łyżeczki za bardzo woli do ręki, ale jakoś mu daję i też naciskam na dół, tak Olce kazał mi pediatra dawać. A ma inną butelkę taką niby nie kapek miękką ale leci z niej, na razie sobie ją gryzie, ale tak jak ci mówiła ta logopeda to dziecko powinno szybko załapac, olka miała silikonowego niekapka i nauczyła się w mc.

sarisa-jak pierwszy był przyjemny i miałaś sn to już przepchany masz kanał i jak dziecko nie będzie wielkoludkiem to sama przyjemność, mi z Arkiem łatwiej było rodzić, chociaż też skończyło się cc, teraz trzeci też cc będzie już planowane.

beata- doczytałam, zmierz go metrem, jak kupujesz na 86 to musi mieć z 80 cm, i waga wow prawie jak u 2 latkai. Widziałam fotkę i wygląda normalnie, moja Ola ma 90 cm i waży 12,5 kg. Więc na swój wzrost to normalna waga, a ile miał jak się rodził? i wy tez wysocy? Mój Arek ma gdzieś 75-77 cm wierci się jak go mierzę i waży około 10, może 9 z hakiem.
 
reklama
No to teraz ja jestem w szoku:szok:.To ja trzecie dziecko 18 godzin rodziłam,a Roxi mi tu o pięciu pisze...no,to ja rozumiem,czemu Wam poród niestraszny;)
 
Hej Kroma:-) No Ty też mi wyglądasz znajomo, Wiktor uwielbia oglądać Cie na mini mini:-D Urodził się całkiem w normie, miał 3230 i 56 długi,my raczej niewysocy, ja mam tylko 161 cm. Ale Laura też była grubaskiem takim jak Wiktor a teraz ma prawie 8 lat, 130 cm wzrostu i 24 kg. Także nie martwię się jego wagą, mam nadzieję że wylata:-) Pozdrawiam serdecznie.
 
to kochana czasowo mamy podobnie ;) (5h20min)i dla mnie druga II była przyjemniejsza. I pewnie gdybym tylko nie wypuszczała zbyt szybko powietrza to kurde pewnie by sie obeszło bez cięcia, bo na kilka minut przed tym jak Zuzka wyszła usłyszałam nie da rady tniemy i wtedy jak zobaczyłam nozyczki to pomyślałam bedzie bolało...
 
no fatycznie podobnie :) u mnie I faza może super przyjemna nie była ale jakoś dawałam rade, szczególnie jak położna co przychodziła to sama się dziwiła że rozwarcie tak szybko postępuje :) do 10 zleciało nawet nie wiem kiedy, a to piłka a to prysznic itd itp. Najgorsze było to że ja sie przygotowałam na to że II faza to jest chwilka, a ja parłam i parłam i nic, czasem mi się wydaje że nawet więcej niż tę godzinke to trwało :no:
 
reklama
Do góry